Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2007 o 18:06, Kasendrol napisał:

A co do Wiedźmina czy innych
CCG (Collectable Card Game, chyba tak to się piszę) do rozgrywki ze znajomym wystarczy podstawowy
zestaw kart, taki jak ten Wiedźka za 60 zł. I można się dobrze bawić.

Tyle, że rozgrywka ciągle tymi samymi kartami staje się przewidywalna i ... nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:35, Bartek 93 napisał:

> Napewno nikt się nie znajdzie? Do Wiedźmina nie trzeba znać Angielskiego, jak to bywa
w przypadku
> innych gier, więc nawet młodsi mogą w to grać. Zasady na ogół są łatwe do przyswojenia.

O LOL, rozwliłeś mnie tą wypowiedzią "więc nawet młodsi mogą w to grać"... a teraz popatrz
na klasyfikacje PEGI XD

To było o karciankach... się dezorientujący offtop zrobił. A jeśli chodzi o grę komputerową to niech będzie 18+ ze wszystkimi perkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:56, SzaacH napisał:

samo zuoooo!! ;)


Jeśli chcesz czystego ZŁA to zapraszam na www.oliko.net (sorry za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:56, SzaacH napisał:

Nie wiem czy już nie było gdzieś podane (mam nadzieję że nie dostanę banana ;) ... ale zobaczcie
to:

http://www.youtube.com/watch?v=VWSmaq6KHb0

samo zuoooo!! ;) na żywo :)



e tam, ten kawałek nie nadaje się na koncerty.

Tu mam coś lepszego. Nowy gameplay:

http://witcher.phx.pl/index.php?action=gameplay

ten na samej górze dla mało domyślnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:39, flymar napisał:

> A co do Wiedźmina czy innych
> CCG (Collectable Card Game, chyba tak to się piszę) do rozgrywki ze znajomym wystarczy
podstawowy
> zestaw kart, taki jak ten Wiedźka za 60 zł. I można się dobrze bawić.
Tyle, że rozgrywka ciągle tymi samymi kartami staje się przewidywalna i ... nudna.

jakby nie patrzeć większość graczy Magic the Gathering gra tą samą, stałą najczęściej talią, pulą kart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:20, YarpenZirgin napisał:

> Nie wiem czy już nie było gdzieś podane (mam nadzieję że nie dostanę banana ;) ... ale
zobaczcie
> to:
>
> http://www.youtube.com/watch?v=VWSmaq6KHb0
>
> samo zuoooo!! ;) na żywo :)


e tam, ten kawałek nie nadaje się na koncerty.

Tu mam coś lepszego. Nowy gameplay:

http://witcher.phx.pl/index.php?action=gameplay

ten na samej górze dla mało domyślnych;)



bardzo ciekawy gameplay, fajnie się prezentuje Coer Mohen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:39, flymar napisał:

> A co do Wiedźmina czy innych
> CCG (Collectable Card Game, chyba tak to się piszę) do rozgrywki ze znajomym wystarczy
podstawowy
> zestaw kart, taki jak ten Wiedźka za 60 zł. I można się dobrze bawić.
Tyle, że rozgrywka ciągle tymi samymi kartami staje się przewidywalna i ... nudna.



Eeee, aż tak źle nie jest, przecież za każdym razem masz inne karty "na ręce", więc jakiś element losowy istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz nastąpi lekki lansik :>

A te karty z kolekcjonerki to czysty miodzio. Parę dni temu miałem ze znajomym absolutne karkołomną sesyjkę weń podczas 15 minutowej przerwy, i nawet zdążyłem go w międzyczasie nauczyć zasad :-P

Chociaż, fakt, miałem szczęście (grałem Chaosem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:36, Sephirath napisał:

A teraz nastąpi lekki lansik :>

A te karty z kolekcjonerki to czysty miodzio. Parę dni temu miałem ze znajomym absolutne karkołomną
sesyjkę weń podczas 15 minutowej przerwy, i nawet zdążyłem go w międzyczasie nauczyć zasad
:-P

Chociaż, fakt, miałem szczęście (grałem Chaosem) :)


Albo źle zrozumiałem, albo jestem głupi.
Zkąd masz karty z edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 20:03, Arclight napisał:

Na Polconie @Sol rozdawała. Albo ktoś inny, w każdym razie rozdawali :P


Czyli rozdawali tą samą karciankę co dorzucą do edycji kolekcjonerskiej?? Trochę dziwne. Kurcze, szkoda, że mnie nie było na Polconie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim trailerze z gametrailers.com gra wygląda świetnie. Jest na co czekać, kupię pełną na pewno :) Swoją drogą dziwię się, że twórca chwali się tak bardzo cyklem dobowym i zmianami pogody. Teraz to praktycznie w każdym erpegu jest. No ale fajny motym z tymi chowającymi się przed deszczem mieszkańcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 20:15, KannX napisał:

Na ostatnim trailerze z gametrailers.com gra wygląda świetnie. Jest na co czekać, kupię pełną
na pewno :) Swoją drogą dziwię się, że twórca chwali się tak bardzo cyklem dobowym i zmianami
pogody. Teraz to praktycznie w każdym erpegu jest. No ale fajny motym z tymi chowającymi się
przed deszczem mieszkańcami :)


Jeśli chodzi o cykl dobowy w Wiedźminie wygląda to bardzo dobrze (podobają mi się szczególnie te realistyczne chodzące chmurki), a i "uciekający" mieszkańcy przed deszczem też są fani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:53, flymar napisał:

> > Kto pyta, nie błądzi:) Ja grałem trochę w Magic: the Gathering z kuzynem. A w Wiedzmina

> też
> > spróbuję, może okaże się dobra? Zobaczymy.
>
> "kto pyta nie błądzi"-źle mi się kojarzy;) tak się nazywa moja książka do polaka;P A
w wiedzmna
> pogralbym ale za bardzo nie bede mial z kim niestety:(
Nie wchodź w karcianki, obojętnie jakie. To zdzierstwo zawsze. Jak już, to zajmij się "poważnymi"
RPG. I rozrywka głębsza i kasy mniej ucieka. Tyle, że tytaj już 4, 5 osób to minimum.


Chyba tak zrobie, bo wlasnie nie mam z kim za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:45, Kasendrol napisał:

Napewno nikt się nie znajdzie? Do Wiedźmina nie trzeba znać Angielskiego, jak to bywa w przypadku
innych gier, więc nawet młodsi mogą w to grać. Zasady na ogół są łatwe do przyswojenia.


W sumie to raczej nie... No może ktoś by się jednak znalazł ale nie bardzo zainteresowany karciankami...a może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:35, Bartek 93 napisał:

> Napewno nikt się nie znajdzie? Do Wiedźmina nie trzeba znać Angielskiego, jak to bywa
w przypadku
> innych gier, więc nawet młodsi mogą w to grać. Zasady na ogół są łatwe do przyswojenia.

O LOL, rozwliłeś mnie tą wypowiedzią "więc nawet młodsi mogą w to grać"... a teraz popatrz
na klasyfikacje PEGI XD


No dokładnie;D Ale jednak karcianka to nie to samo co gra na pc, i ona chyba nie ma takowej(mądre słowo;P) klasyfikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować