Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 10:24, Thilnenn napisał:

W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest zaplanowana na 26 października
i nie ma mowy, żeby była wcześniej.


mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 10:36, batonmars napisał:

> W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest zaplanowana na
26 października
> i nie ma mowy, żeby była wcześniej.

mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P


Nie ma, nie obawiaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera sklepowa 26 października to jedno, ale 23 październik jako dzień wysyłki to drugie :P I mam nadzieję, że ten termin zostanie dotrzymany. Późniejsza premiera sklepowa może być już opóźniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:27, GanD napisał:

Premiera sklepowa 26 października to jedno, ale 23 październik jako dzień wysyłki to drugie
:P I mam nadzieję, że ten termin zostanie dotrzymany. Późniejsza premiera sklepowa może być
już opóźniona ;)


I to jest fajne: otrzymanie Wiedźmina 24.10.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 13:15, Thilnenn napisał:

> > W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest zaplanowana
na
> 26 października
> > i nie ma mowy, żeby była wcześniej.
>
> mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P

Nie ma, nie obawiaj się :)


To dobrze wiedziec ze napewno wyjdzie punktualnie;)
ps: tak patrze na Twojego avatara i jesli to Twoje zdjcie to powiem Ci ze jestes podobna do takiej aktorlki z m jak milosc;D tylko nie pamietam dokladnie jAakiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:23, kedzior141 napisał:

> > > W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest zaplanowana

> na
> > 26 października
> > > i nie ma mowy, żeby była wcześniej.
> >
> > mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P
>
> Nie ma, nie obawiaj się :)

To dobrze wiedziec ze napewno wyjdzie punktualnie;)
ps: tak patrze na Twojego avatara i jesli to Twoje zdjcie to powiem Ci ze jestes podobna do
takiej aktorlki z m jak milosc;D tylko nie pamietam dokladnie jAakiej..


Heh, nawet nie wiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:23, kedzior141 napisał:

> > > W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest zaplanowana

> na
> > 26 października
> > > i nie ma mowy, żeby była wcześniej.
> >
> > mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P
>
> Nie ma, nie obawiaj się :)

To dobrze wiedziec ze napewno wyjdzie punktualnie;)
ps: tak patrze na Twojego avatara i jesli to Twoje zdjcie to powiem Ci ze jestes podobna do
takiej aktorlki z m jak milosc;D tylko nie pamietam dokladnie jAakiej..



Ta, do Janeczki :D Na serio to chyba do Małgorzaty Kożuchowskiej? http://film.onet.pl/seriale/0,1412959,plotka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:53, qn.ik napisał:

> > > > W kwestii wysyłki nic się nie zmieniło, nie panikujcie :) Premiera jest
zaplanowana
>
> > na
> > > 26 października
> > > > i nie ma mowy, żeby była wcześniej.
> > >
> > > mam nadzieje, że nie ma też możliwości aby była później :P
> >
> > Nie ma, nie obawiaj się :)
>
> To dobrze wiedziec ze napewno wyjdzie punktualnie;)
> ps: tak patrze na Twojego avatara i jesli to Twoje zdjcie to powiem Ci ze jestes podobna
do
> takiej aktorlki z m jak milosc;D tylko nie pamietam dokladnie jAakiej..


Ta, do Janeczki :D Na serio to chyba do Małgorzaty Kożuchowskiej? http://film.onet.pl/seriale/0,1412959,plotka.html


A może do Lucka;D A tak serio to wlasnie o nia chodzilo:) tylko pod tym linkiem troche zdjecie dziwne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:52, Altair05 napisał:

ehh kolejna przesada ..przeciez wiedźmin naprawde swietnie wyglada grafa jest b.dobra, a przeez
caly proces tworzenia grafa ulegala zmianom a moze widzilaes screeny gdzie grafa byla na minimalnych?a
tak poza tym widziales jak ta gra wygladala w 2004?skoro teraz jest kanciasta to jaka byla
3 lata temu?wszytsko zrobione w paincie:D

Nie, nie widziałem screnów z 2003. O tej grze wiem mniej więcej od 1,5 roku. Mógłbyś zapodać, bo pewnie w necie nie będzie starych zdjęć tylko same nowe, ale poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 17:08, Dominik000 napisał:

> 3 lata temu?wszytsko zrobione w paincie:D
Nie, nie widziałem screnów z 2003. O tej grze wiem mniej więcej od 1,5 roku. Mógłbyś zapodać,
bo pewnie w necie nie będzie starych zdjęć tylko same nowe, ale poszukam.


Z 2003r. nie znalazłem screenów, ale daję stronę ze screenami. Są tam z 2004 to zobaczysz wyraźną zmianę.
http://www.witcher.phx.pl/index.php?action=2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:42, lewak napisał:

Grafika troszkę lepsza od Morrowinda. :D Wyszczekuję wszystkie moje bluzgi na wiedźmińską (2006)
grafę. :)


Ja na razie tak bym nie psioczył( a propos wyszczekiwania bluzgów :-) ).Gry nie mamy jeszcze w rękach , a filmiki i screeny nie zawsze oddają to , co zobaczymy na swoich ekranach.Co z tego , że przed premierą Obliviona uraczeni zostaliśmy superscreenami , gdy potem okazało się , iż w grze grafika wyglada słabiej.Zaczekajmy na Wiedźmina i dopiero wtedy ocenimy to , co nam w łapki wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:36, KrzychW napisał:

> Grafika troszkę lepsza od Morrowinda. :D Wyszczekuję wszystkie moje bluzgi na wiedźmińską
(2006)
> grafę. :)

Ja na razie tak bym nie psioczył( a propos wyszczekiwania bluzgów :-) ).Gry nie mamy jeszcze
w rękach , a filmiki i screeny nie zawsze oddają to , co zobaczymy na swoich ekranach.Co z
tego , że przed premierą Obliviona uraczeni zostaliśmy superscreenami , gdy potem okazało się
, iż w grze grafika wyglada słabiej.Zaczekajmy na Wiedźmina i dopiero wtedy ocenimy to , co
nam w łapki wpadnie.



jak dla mnie to może mieć nawet grafike jak neverwinter nights (1) jesli tylko będa te wszystkie możliwosci o ktorych mowili tworcy. W koncu to rpg a nie jakiś nędzny shooter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie?? Na jakich detalach bede mogl grac w Wiedźmina z takim oto komputerem:
Procesor: Intel Pentium 3,2 Ghz
Ramy: 2 GB
Karta Graficzna: Ati Radeon X850XT 256MB 256Bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:02, amcio89 napisał:

Mam male pytanie?? Na jakich detalach bede mogl grac w Wiedźmina z takim oto komputerem:
Procesor: Intel Pentium 3,2 Ghz
Ramy: 2 GB
Karta Graficzna: Ati Radeon X850XT 256MB 256Bit



znowu się zaczyna. Czytanie ze zrozumieniem to jednak problem tego narodu... tym bardziej ze post jest przeklejony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heeee a chciałem Wieźmina kupić, ale mam 512 RAMu i 1.66Ghz :/ W sumie śmigał by mi ale tylko na minimalnych to chyba sobie odpuszcze narazie.. jeszcze tak z pół roku i bedzie upgrade kompa.. :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem pewien, że Wiedźmin na moim sprzęcie będzie śmigał, a gdy wykonam drobne oczyszczenie dysku (defragmentacja, format D), to już po prostu prędkość światła. :)
Tak swoją drogą jestem usatysfakcjonowany tym, że wyszła wreszcie gra na podstawie jednej z moich ulubionych sag pióra Sapkowskiego. I choć początkowo obawiałem się, co wyjdzie od REDów, to teraz moja trwoga się zmniejszyła za sprawą game play''ów oraz screenów.
Jestem mimo to świadomy tego, że nie można było zrobić gry bazującej na zasadach, jakie stworzył Andrzej Sapkowski - na to można spokojnie przymknąć oko.
Został jeszcze niecały tuzin dni, więc nic tylko ostrzyć powolutku ząbki... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:52, Nathais napisał:

Został jeszcze niecały tuzin dni, więc nic tylko ostrzyć powolutku ząbki... ^^


Niestety zostały dwa tygodnie (wliczając optymistycznie jeden dzień na przesyłkę) czyli więcej niż tuzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować