Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 17:27, wdowiakm napisał:

> Na stronce www.thewitcher.com jak się nie mylę
Jak wchodzę na tę stronę to wyświetla mi się takie coś:
Dlaczego?

wszystko jest dobrze. wchodzisz na stronę atari, to wyświetla ci się atari, wejdziesz na stronę thewitcher.com, to wyświetli ci się the witcher. po prostu tak działa internet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:00, jaceloth napisał:

> > Na stronce www.thewitcher.com jak się nie mylę
> Jak wchodzę na tę stronę to wyświetla mi się takie coś:
> Dlaczego?
wszystko jest dobrze. wchodzisz na stronę atari, to wyświetla ci się atari, wejdziesz
na stronę thewitcher.com, to wyświetli ci się the witcher. po prostu tak działa internet:-)


Właśnie wchodzę na stronę www.thewitcher.com i wyskakuje mi ta strona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:45, Zauri napisał:

gdy zaktualizuje gre do Edycji Rozszerzonej to bedzie ona wyraznie lepiej chodzic ?


Zauważysz szybsze wczytywanie lokacji i zapisywanie stanu gry. I wyraźnie lepiej chodzi, przynajmniej teraz w niego gram bardzo komfortowo na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnołem właśnie ten patch 1.4
Czy opłaca się zassać też paczkę muzyczną ? Czy są tam jakieś utwory dodatkowe których nie było na płycie z ścieżką dźwiękową dodanej do oryginalnej gry ? Bo jak nie ma nic ponaddto to nie chce mi się nawet ściągać.


Acha i jeszcze dla pewności..
Czy w efekt uboczny i tą drugą przygodę można grać odrazu ? Bo wiem że był problem bo nie było dubbingu ? Czy żeby był w tych dwóch przygodach trzeba ściągnąć paczki językowe ?

---> Forgotten

Lol, przecież update jest darmowy ! Tyle się już o tym mówi że szok. Przeczytaj przypięty post. Jeśli chcesz zaaktualizować swojego wieśka musisz zarejestrować swoją grę.

>>>>>>>>>>>>>>> http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch.html <<<<<<<<<<<<<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proste- bo niektórzy neta nie mają bądź mają neta ale zbyt wolnego czy coś w tym guście:) No i trzeba wtedy kupić z np. takiego Empiku a ze tłoczenie płytki,okładka itp. kosztują to mamy 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 18:03, wdowiakm napisał:

Właśnie wchodzę na stronę www.thewitcher.com i wyskakuje mi ta strona ;/

dziwne, bo w przeglądarce masz wpisane atari.com. masz magiczną mozillę. może wpisz ręcznie adres strony, albo skorzystaj ze starego, dobrego explorera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:09, jaceloth napisał:

> Właśnie wchodzę na stronę www.thewitcher.com i wyskakuje mi ta strona ;/
dziwne, bo w przeglądarce masz wpisane atari.com. masz magiczną mozillę. może wpisz ręcznie
adres strony, albo skorzystaj ze starego, dobrego explorera:-)


Próbowałem i to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:07, Gall historyk napisał:

Bardzo proste- bo niektórzy neta nie mają bądź mają neta ale zbyt wolnego czy coś w tym

Aha:D dobrze wiedzieć.
Przeglądam sklepy i wszędzie widzę ten update za dwie dychy. W newsach jakoś nigdzie nie natrafiłem na info, że te rozszerzenie jest darmowe, a tu taka niespodzianka:D

Dnia 24.09.2008 o 19:07, Gall historyk napisał:

No i trzeba wtedy kupić z np. takiego Empiku a ze tłoczenie płytki,okładka itp. kosztują to mamy 20 zł.

Taa gdyby sprzedawali zwykły dvd w papierowym opakowaniu i symbolicznym grafikiem to cena byłaby dwa razy niższa:P

Grizzly.

Dnia 24.09.2008 o 19:07, Gall historyk napisał:

Tyle się już o tym mówi że szok.

Widać coś przeoczyłem... albo jeżeli ta dyskusja była głównie w tym temacie to nic dziwnego. Prawie nie zaglądam tam(tzn tu:) od kiedy przeszedłem wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:18, Forgotten napisał:

Przeglądam sklepy i wszędzie widzę ten update za dwie dychy. W newsach jakoś nigdzie
nie natrafiłem na info, że te rozszerzenie jest darmowe, a tu taka niespodzianek:D


Polityka CD-Projektu mój drogi^^

Dnia 24.09.2008 o 19:18, Forgotten napisał:

Taa gdyby sprzedawali zwykły dvd w papierowym opakowaniu i symbolicznym grafikiem to
cena byłaby dwa razy niższa:P


Ano ale za to ile masz radochy że masz plastikowe pudełko:)

P.S: Tak swoją drogą to ja tyle przecierpiałem dla mojej EK Witchera że powinni mi tą płytkę darmo wysłać -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 19:18, Forgotten napisał:

Grizzly.
> Tyle się już o tym mówi że szok.
Widać coś przeoczyłem... albo jeżeli ta dyskusja była głównie w tym temacie to nic dziwnego.
Prawie nie zaglądam tam(tzn tu:) od kiedy przeszedłem wiedźmina.


Często też pisali o tym w newsach na gram.pl, a najbardziej rozwalające i tak były komentarze bo ludzie i tak dalej myśleli że jak ktoś kupił to update też musi kupić. Po za tym warto też zawsze czytać przypięty post.

___________________________________________________________________________ _______________

BTW Sciągnołem właśnie ten patch 1.4
Czy opłaca się zassać też paczkę muzyczną ? Czy są tam jakieś utwory dodatkowe których nie było na płycie z ścieżką dźwiękową dodanej do oryginalnej gry ? Bo jak nie ma nic ponaddto to nie chce mi się nawet ściągać.


Acha i jeszcze dla pewności..
Czy w efekt uboczny i tą drugą przygodę można grać odrazu ? Bo wiem że był problem bo nie było dubbingu ? Czy żeby był w tych dwóch przygodach trzeba ściągnąć paczki językowe ?

sorry że skopiowałem ale nikt mi na tamten post nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed zainstalowaniem patcha 1.4 miałem 1.3 i mod cena neutralności. Po zainstalowaniu 1.4 przygoda zniknęła, no trudno ale nie wiem skąd ją można ściągnąć :|. Na oficjalnej stronie w dziale przygody nic nie ma tylko:
Przygody

W tym dziale możecie pobrać przygody stworzone przez fanów Wiedźmina lub też zgłosić swoją przygodę do publikacji.
Pokaż mojeDodaj
Brak obiektów do wyświetlenia.

Czy będę musiał coś odinstalowywać/ przeinstalowywać, żeby nacieszyć się modem czy może jednak da się go jakoś dodać do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 16:22, Tevahr napisał:

Jestem ciekawskim z natury człowiekiem, więc ściągając łatkę, pobrałem również pliki
z dubbingiem angielskim, czeskim, węgierskim, rosyjskim i polskim. Po prostu chciałem
sobie sprawdzić jak gra brzmi w tych językach. Jednak mimo wybrania ich wszystkich podczas
instalacji łatki, po uruchomieniu gry program pozwalał mi wybrać jedynie między polskim,
rosyjskim i czeskim.

Czy ktoś był tak samo ciekawy jak ja? Da się jakoś zainstalować dubbing angielski??


Chciałbym zapytać jeszcze raz o to. Czy zna ktoś odpowiedź na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:31, krakus_pl napisał:

przed zainstalowaniem patcha 1.4 miałem 1.3 i mod cena neutralności. Po zainstalowaniu
1.4 przygoda zniknęła, no trudno ale nie wiem skąd ją można ściągnąć :|. Na oficjalnej
stronie w dziale przygody nic nie ma tylko:
Przygody

W tym dziale możecie pobrać przygody stworzone przez fanów Wiedźmina lub też zgłosić
swoją przygodę do publikacji.
Pokaż mojeDodaj
Brak obiektów do wyświetlenia.

Czy będę musiał coś odinstalowywać/ przeinstalowywać, żeby nacieszyć się modem czy może
jednak da się go jakoś dodać do gry?

http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps .html na dole po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 19:41, Piotrbov napisał:

Cenę neutralności, można ściągnąć z tej strony w dziale Materiały Dodatkowe http://infobot.pl/r/MMt

Ok dzieki, troche mi głupio, bo po prostu nie zauważyłem, że za pomocą strzałek można zmienić efekt uboczny na cenę neutralności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować