Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 22:14, JayC napisał:

Może mi ktoś zorientowany powiedzieć, czemu do jasnej cholery rozmowa wskazuje na to,
że udało mi się odczarować Celinę, nawet amulet z nieśmiertelników znika, a sama Celina
nie chce sobie odejść? Nawet podczas późniejszej rozmowy z Julianem (odczarowałem Alinę,
wyszedłem i wszedłem na pola z powrotem) Geralt mówi, że Celiny nie udało się uratować...
gram w spatchowaną w pełni wersję, z pakietem rozszerzającym.


Też tak miałem za każdym razem - więc to chyba bug.

Dnia 26.04.2009 o 22:14, JayC napisał:

Przy okazji: miał tak ktoś, że w II akcie Yaren obrażał się, bo nie zdążyliśmy wybić
wszystkich potworów, mimo że te dawno leżały już trupem, tylko zadanie nie było zakończone?
Kumpel mówi, że też zwlekał, innych drwali poza Yarenem nie było, ale zadanie udało mu
się ukończyć.


To zadanie kończyłem bez problemów. Tyle że nie o ile pamiętam nie wychodziłem z bagien pomiędzy podjęciem się go a wykonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w Cenie neutralności masz kear morhen, tyle że o wiele wcześniej od wydarzeń z gry i m.in przygoda pokazuje historię

Spoiler

blizny Eskela


A w Efekcie ubocznym masz Wyzime ale też dużo wcześniej niż w grze i np. dowiesz sie trochę o baraninie, skąd wziął sie ten dół koło szpitala Lebiody i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:23, Kur0 napisał:

Uuu on juz od dawna chyba nie leci, ale jeszcze nie tak dawno widzialem go an TVP Kultura
chyba jakos kolo 18, najlepiej sprawdzic w jakiejs gazecie.


obecnie leci na KINO POLSKA
emisja w niedziele o 19-tej - wczoraj byl 8 odcinek
powtórki jakoś w poniedziałki 2 razy i chyba w piątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:13, InspektorGadzet napisał:

Może wie ktoś jak obsługuje się edytor przygód?

poradnik ftp://ftp.thewitcher.com/pl/wiedzmin/extra/djinni/djinni_podrecznik_pl.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:26, Inuki napisał:


Właśnie chciałem wkleić linka.
Nie kupiłem wersji PC''towej bo mój komputer jest za słaby, dlatego tak bardzo czekałem na wersję na konsolę x360. BARDZO bym się rozczarował CDP Red gdyby anulowali projekt. Mam nadzieję, że to tylko głupi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:03, fearlord napisał:

To znaczy w Cenie neutralności masz kear morhen, tyle że o wiele wcześniej od wydarzeń
z gry i m.in przygoda pokazuje historię

Spoiler

blizny Eskela


A w Efekcie ubocznym masz Wyzime ale też dużo wcześniej niż w grze i np. dowiesz sie
trochę o baraninie, skąd wziął sie ten dół koło szpitala Lebiody i inne


A ile tobie czasu zajęło przejście poszczególnych przygód? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:29, KrisK91 napisał:

Właśnie chciałem wkleić linka.
Nie kupiłem wersji PC''towej bo mój komputer jest za słaby, dlatego tak bardzo czekałem
na wersję na konsolę x360. BARDZO bym się rozczarował CDP Red gdyby anulowali projekt.
Mam nadzieję, że to tylko głupi żart.


Ja też mam nadzieję, że to głupi żart, ale boję się, że to może być prawda, bo plotki na Polygamii bardzo często się sprawdzają :-( Ja mam wersje na PC (chodzi na minimalnych, ale chodzi), jednak wersję na PS3 kupiłbym bez wahania nawet w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:20, Lailonn napisał:

Konsola konsolą ale mam wrażenie, że o wersji na PC już nie pamiętają nic a nic. Nagle
gra pozbawiona jest wszelkich błędów?


A czego ty chcesz? Ja na żadne poważniejsze błędy nie narzekam. Jeśli chcesz nowych przygód to na oficjalnej stronie Wiedźmina jest ich pełno, ba, w całym necie jest pełno misji do Wiedźmina. Google nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:23, Kur0 napisał:

> O której kiedy i na jakim kanale leci serial wiedźmin?

Uuu on juz od dawna chyba nie leci, ale jeszcze nie tak dawno widzialem go an TVP Kultura
chyba jakos kolo 18, najlepiej sprawdzic w jakiejs gazecie.


PS. to temat o grze ;p

Wiem wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 17:26, Inuki napisał:

Plota. Jeśli miałoby to nastąpić to już IMO od pewnego czasu dochodziły by do nas takie wiadomości- że mają trudności i takie tam. I projekt jest już pewnie w 50%gotowy więc tym bardziej nie chce mi się wierzyć. Poza tym ciągle uaktualniają stronę... No ale zobaczymy
BTW to bardziej pasuje pod temat o Białym Wilku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja lecz oni obiecali stałe dopieszczanie dzieła. Mam chyba prawo oczekiwać, by się wywiązali? Nie ważne czy są tam już tylko ''małe" błędy czy też "średnie" - są. Skoro wydali narzędzia modderskie to chyba logiczne, że nie oczekuję nowych przygód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Nie wiem czy już było tutaj zadawane takie pytanie ale zapytam, czy po przeczytaniu można wyrzucać lub sprzedawać książki i zwoje oczywiście nie mam namyśli tych, które są przedmiotami fabularnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem natury technicznej dotyczący Edycji Rozszerzonej. Gra jest, by ująć to obrazowo, kwadratowa. Tzn. krawędzie są tak ostre, że można się o nie pokaleczyć :P, elementy interfejsu (np. pasek doświadczenia) są niewygładzone, a i, w szczególności na zbliżeniach podczas dialogów, obraz zdaje się składać z wyraźnych kwadratów (za duże to na piksele - w rozdzielczości 1024x768 przy monitorze pewnie z 17"), które też nie są tak do końca powiązane z krawędziami. Obraz wygląda tak przy wszelakim filtrowaniu tekstur i wygładzaniu krawędzi ustawionym na programowe (maksymalne), zaś przy wymuszonych przez panel konfiguracyjny karty graficznej, obraz trójwymiarowy wygląda po ludzku, ale pasek doświadczenia nadal nie jest wygładzony. Gdy uruchamiałem grę ostatnim razem mniej więcej w dniu premiery Edycji Rozszerzonej, nie przypominam sobie, bym dostrzegał podobna "krzaczki graficzne" na poprzedniej karcie graficznej. Ponieważ to najprawdopodobniej jej kwestia, podam model przed i po wymianie (bo od końcówki września komp stał nieczynny):

Przed: GF8800GTS 320MB Gigabyte''a
Obecnie: AMD ATi Radeon HD4830 Sapphire''a

Jakieś sugestie, czy coś da się z tym zrobić? Odpowiednie zmiany w konfiguracji gry, panelu sterowników graficznych, instalacji innych sterowników (byle konkretnych. bez sugestii typu "spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki", bo efekty są czasem gorsze, niż przedtem), może jakieś łaty do gry?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:11, Witcher1990 napisał:

To na pierwszym akcie spędziłeś pewnie 20-30 godzin:) Jaką postać miałeś na koniec gry?

Sorki że znów piszę na ten sam post ale znalazłem swoje zrzuty ekranowe:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=21613

Lekko przesadziłem z tym poziomem - miałem 55 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 12:20, bart31 napisał:

Witam!!! Nie wiem czy już było tutaj zadawane takie pytanie ale zapytam, czy po przeczytaniu
można wyrzucać lub sprzedawać książki i zwoje oczywiście nie mam namyśli tych, które
są przedmiotami fabularnymi.


Tak, można. Po przeczytaniu Geralt zapamiętuje informację w nich zawarte. Nie musisz nosić ich ze sobą, możesz je sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować