Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 20:30, Szkarłatny Wilk napisał:


A i jeszcze jedno, to nie jest wilkołak tylko większy wilk. Kiedyś zobaczysz różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:02, Radek19 napisał:

mam pytanie czy podczas instalaci patchu 1.3 z nową przygodom nie znikną mi sevy?


Nie, save zostaną i będą działać z wersją 1.3, ale mogą wystąpić błędy podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 20:41, zerohunter napisał:

Niekoniecznie, ja zaaktualizowałem i nie mam błędów, ale lepiej sobie skopiować savy
przed patchowaniem.


Ja niestety miałem, dlatego byłem zmuszony zagrać od początku, ale to nawet i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
Właśnie przed chwilą miałem zadanie umieścić w grobie pod świątynią Wiecznego Ognia zwłoki przyjaciela Leuvandera, spotkałem tam ducha Leo, którego zabiłem, więc myślę że to wyklucza, że Wiedźminem z ountro jest Leo. Miał w zwłokach też czerwoną runę, da się jeszcze znaleźć takie runy, bo przekuł bym miecz mając 3 takie sama, nie wiecie gdzie je można znaleźć?
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:22, Gorn7 napisał:

Spojler
Właśnie przed chwilą miałem zadanie umieścić w grobie pod świątynią Wiecznego Ognia zwłoki
przyjaciela Leuvandera, spotkałem tam ducha Leo, którego zabiłem, więc myślę że to wyklucza,
że Wiedźminem z ountro jest Leo. Miał w zwłokach też czerwoną runę, da się jeszcze znaleźć
takie runy, bo przekuł bym miecz mając 3 takie sama, nie wiecie gdzie je można znaleźć?
Spojler


SPOILERTen człowiek z Outra bardzo przypomina mi De Aldesrberga, tylko że wersja wiedźminowata SPOILER STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 01.07.2008 o 15:33, Kraju92 napisał:

Ten człowiek z Outra bardzo przypomina mi De Aldesrberga, tylko że wersja
wiedźminowata


Mało prawdopodobne - de Aldersberg ginie w czasie ostatniej walki więc raczej nie ma możliwości aby zginął ponownie podczas próby zamachu na Foltesta, gdyby tak się stało to nie mógłby stanąć do walki na lodowych pustkowiach.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:39, Karharot napisał:

SPOILER
> Ten człowiek z Outra bardzo przypomina mi De Aldesrberga, tylko że wersja
> wiedźminowata

Mało prawdopodobne - de Aldersberg ginie w czasie ostatniej walki więc raczej nie ma
możliwości aby zginął ponownie podczas próby zamachu na Foltesta, gdyby tak się stało
to nie mógłby stanąć do walki na lodowych pustkowiach.
KONIEC SPOILERA


No dobrze ale nie wiemy co się stało z Alvinem. Mógł on zachwiać różne przestrzenie i mógł ponownie zamienić się rolami z Aldersbergami z innego wymiaru, także jest to bardzo prawdopodobne, zważając na to że jest on dosyć podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Młody Alvin i stary de Aldersberg to niemal na pewno jedna i ta sama osoba, zginął on na lodowych pustkowiach co oznacza że niezależnie od tego jak zaginał czas nie mógł umrzeć ani wcześniej ani później. W Wiedźminie nie ma takich numerów że jest kilka wcieleń jednej osoby żyjących w różnych wymiarach, osoba posiadająca odpowiedni talent magiczny może przemieszczać się w czasie i przestrzeni ale zawsze będzie to jedna i ta sama osoba...
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:55, Karharot napisał:

SPOILER
Młody Alvin i stary de Aldersberg to niemal na pewno jedna i ta sama osoba, zginął on
na lodowych pustkowiach co oznacza że niezależnie od tego jak zaginał czas nie mógł umrzeć
ani wcześniej ani później. W Wiedźminie nie ma takich numerów że jest kilka wcieleń jednej
osoby żyjących w różnych wymiarach, osoba posiadająca odpowiedni talent magiczny może
przemieszczać się w czasie i przestrzeni ale zawsze będzie to jedna i ta sama osoba...
KONIEC SPOILERA


Ja nadal uważam że ten "wiedźmin" mógł być Alvinem tylko z innego wymiaru. W końcu Alvin jako dziecko chciał zostać wiedźminem, więc kto wie. Pozostaje nam czekanie na wyjaśnienie tego w oficjalnej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:01, Kraju92 napisał:

> SPOILER
> Młody Alvin i stary de Aldersberg to niemal na pewno jedna i ta sama osoba, zginął
on
> na lodowych pustkowiach co oznacza że niezależnie od tego jak zaginał czas nie mógł
umrzeć
> ani wcześniej ani później. W Wiedźminie nie ma takich numerów że jest kilka wcieleń
jednej
> osoby żyjących w różnych wymiarach, osoba posiadająca odpowiedni talent magiczny
może
> przemieszczać się w czasie i przestrzeni ale zawsze będzie to jedna i ta sama osoba...

> KONIEC SPOILERA

Ja nadal uważam że ten "wiedźmin" mógł być Alvinem tylko z innego wymiaru. W końcu Alvin
jako dziecko chciał zostać wiedźminem, więc kto wie. Pozostaje nam czekanie na wyjaśnienie
tego w oficjalnej kontynuacji.

to by bylo zbyt pokrecone xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:55, Karharot napisał:

SPOILER
Młody Alvin i stary de Aldersberg to niemal na pewno jedna i ta sama osoba, zginął on
na lodowych pustkowiach co oznacza że niezależnie od tego jak zaginał czas nie mógł umrzeć
ani wcześniej ani później. W Wiedźminie nie ma takich numerów że jest kilka wcieleń jednej
osoby żyjących w różnych wymiarach, osoba posiadająca odpowiedni talent magiczny może
przemieszczać się w czasie i przestrzeni ale zawsze będzie to jedna i ta sama osoba...
KONIEC SPOILERA

a czy wtedy Alvin nie miał by swiadomosci ze jest de Aldersbergiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:53, lord0 napisał:

to by bylo zbyt pokrecone xD


Wiem, ale zarazem uważam że jest to logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:57, NuGGet napisał:

Jest może jakieś demo Polskiej wersji Wiedźmina? Bo albo jestem ślepy, albo jest tylko
angielska wersja ;p

Jasne że jest, było nawet w Gazecie Wyborczej. Nie ma gdzieś na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować