Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 18:35, Kraju92 napisał:

> Czemu nie ma dentysty w jego domu ? Chciałem zrobić questa... ale go nie ma w domu
xD

Powinien być wieczorem bądź w nocy w swoim domu.


Sprawdzę zaraz. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w akcie IV. Gdzie spotkam zjadarki? Robię zadanie z tablicy ogłoszeń i muszę zebrać dziesięć zębów zjadarki. Jak na razie spotkałem tylko trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:29, Chlorofil napisał:

Czemu nie ma dentysty w jego domu ? Chciałem zrobić questa... ale go nie ma w domu xD


W domu jest w nocy. W dzień kręci się niemal po całej Wyzimie. Najczęściej mozna spotkać go na placu targowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:40, marekl1975 napisał:

Jestem w akcie IV. Gdzie spotkam zjadarki? Robię zadanie z tablicy ogłoszeń i muszę zebrać
dziesięć zębów zjadarki. Jak na razie spotkałem tylko trzy.


Zjadarki pętają się po nocy dookoła osady, prześpij się tak żeby był noc i przejdź się po całej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie spotkam w nocy kapłana Vodyanoi Teyu? Chodzi tu o zadanie z trofeum, tzn. muszę zdobyć jego skalp i zanieść go sołtysowi. W poradniku mam napisane, że znajdę go w nocy gdzies koło łodzi rybackiej. ale nie jest napisane gdzie? W wiosce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej spotykałem go przy "oczku wodnym" na Polach(na południowy wschód od młyna), ale pojawia się też przy łodzi Rybaka na Brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć z kąt mogę wziąść:

Żuchwę Cmentarną
Zęby Zjadarki
Kły Alpa (gdzie znajdę tego potwora ?)
Kły Zwierzęcia (zabiłem psa ale on ma kły bestii)

Proszę o pomoc !

PS. Jestem w III Akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kły alpa znajdziesz w elfich ruinach w kanałach w Wyzimie Handlowej. Żuchwy cmentara poszukaj na wyzimskim cmentarzu, najlepiej nocą. Zjadarki odnajdziesz dopiero w IV akcie, co do kłów zwierzęcia psie ząbki jak najbardziej się nadają:)

EDIT: oczywiście uprzednio musisz ubić maszkary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc jak zmienić zawartoś danej postaci. Bo chciałbym mieć sierść wilkołaka bez zabijania Vincenta. To troche niesprawiedliwe że trzeba koniecznie zabić wilkołaka by zdobyć sierść. Przecież ona nie jest wewnąrz jego ciała tak jak u innych potworach ze skladnikami unikatowymi. Proszę o pomoc, to mnie strasznie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po prostu trzeba dać sobie spokój ;) By zdobyć kłaki wilkołaka, oszczędzając Vincę jest tylko jeden sposób - zainstalować wspomnianą w poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=27496 poprawkę, tam jedną ze zmian jest otrzymanie sierści także bez zabijania. Sprawiedliwe - niesprawiedliwe, ale dające ciekawy dylemat moralny, więc moim zdaniem niegłupio to zrobili. Unikatowy stwór na bagnach to tylko wilk, od niego mutagenu nie dostaniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:03, Karharot napisał:

Masz chyba na myśli wielkiego wilka a nie wilkołaka. Z jego ciała nie można zabrać specjalnego
składnika którego szuka px333.


A no chyba że :D moja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie,Vesimir mówił nam,że podrzegacze dawali wieśniakom ulotki przed atakiem na Kaer Morhen.Powiedział również,że jeszcze jakieś są na dziedzincu i że możemy ich poszukać.Szukałem,nie znalazłem,są one tam w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej chodzi o książkę "Monstrum lub Wiedźmina opisanie". Nie pamiętam czy można ją było znaleźć na dziedzińcu ale w trakcie gry na pewno na nią trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:51, Karharot napisał:

Najprawdopodobniej chodzi o książkę "Monstrum lub Wiedźmina opisanie". Nie pamiętam czy
można ją było znaleźć na dziedzińcu ale w trakcie gry na pewno na nią trafisz.


o ile pamięć mnie nie zawodzi to w bibliotece Kaer Morhen gdzieś powinna być ta książka - i dokładnie to jest ''odpowiednik'' wspomnianych ulotek dialogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:50, Liqid napisał:

Cóż, po prostu trzeba dać sobie spokój ;) By zdobyć kłaki wilkołaka, oszczędzając Vincę
jest tylko jeden sposób - zainstalować wspomnianą w poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=27496
poprawkę, tam jedną ze zmian jest otrzymanie sierści także bez zabijania. Sprawiedliwe
- niesprawiedliwe, ale dające ciekawy dylemat moralny, więc moim zdaniem niegłupio to
zrobili. Unikatowy stwór na bagnach to tylko wilk, od niego mutagenu nie dostaniemy ;)


tak samo jest z sercem strzygi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować