Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

To było w rozdziale V "Czasu Pogardy". Niemniej wydaje mi się że sam AS najprawdopodobniej odnosił się do owej "bratniej pomocy" jaką wojska Układu Warszawskiego zastosowały w 1968 r. wobec Czechosłowacji podczas tzw. Praskiej Wiosny gdy kraj ten usiłował zreformować system komunistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytnko.. gram w wiedźmina, wszystko chodzi bardzo fajnie na średnich detalach.. dochodze do miejsca gdy Geralt ląduje w więzieniu, gra sie wyłącza a później nie mogę wczytac zapisu...
Czemu?
Gra oryginalna, tyle że czeska wersja (zaklinac) ale to chyba tak nie powinno byc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 16:35, Milva Woedd napisał:

a ja mam pytnko.. gram w wiedźmina, wszystko chodzi bardzo fajnie na średnich detalach..
dochodze do miejsca gdy Geralt ląduje w więzieniu, gra sie wyłącza a później nie mogę
wczytac zapisu...
Czemu?
Gra oryginalna, tyle że czeska wersja (zaklinac) ale to chyba tak nie powinno byc? :)

Nie wiem... może spróbuj zainstalować patcha jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem gre od nowa. Moze mi ktos napisac, jakie skutki bedzie miala pomoc elfom w zabraniu towarow niedaleko bram Wyzimy ? (chodzi o misje dla tego duchownego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 19:17, Izrafel92 napisał:

Zaczalem gre od nowa. Moze mi ktos napisac, jakie skutki bedzie miala pomoc elfom w zabraniu
towarow niedaleko bram Wyzimy ? (chodzi o misje dla tego duchownego).


Chodzi Ci o te towary? Co sie zajmujesz Salamandra? Jesli im pozwolisz to zabrać to Scoia''Tael (te elfy) bedą potem miały lepsze uzbrojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W drugim akcie zabiją Colemana, a bez niego nie będzie można wykonać kilku zadań pobocznych.


EDIT:
Spoiler

A jeśli zabijesz komando, w drugim akcie zostanie aresztowany Golan Vivaldi, i trzeba będzie zapłacić strażnikowi kaucję, żeby go wypuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 10:37, BoloMaster napisał:

wczoraj wypiłem za dużo alkoholu i Geralt zaczął się zataczać....świetnie oddano stan
upojenia alkoholowegoxD


Wypij jeszcze więcej to padnie trupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:14, capral napisał:

Mam postać na 30 lvl i mam problem z wygraniem walki finałowej. Ma ktoś jakiś dobry sposób?


Polecam Jaskółka, Wilk, Olej przeciw upiorom, puszczyk albo las mariborski.Pełnia też się przydaje. (ifryty). Miecz najlepiej diamentowym pyłem, albo kamieniem runicznym perun. Weź ze sobą dużo białego modu i dekoktu raffarda białego. ALe to są instrukcje do flash mode :)
Ja na normalnym Witcherze na hardzie potrzebowałem tylko jaskółki i wilka. I sihilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:11, BoloMaster napisał:

mam pytanie:

Spoiler

co należy dać właścicielce domu abym mógł porozmawiać z Shani?



Powchodz kilka razu - za ktoryms razem sie uda.

Spoiler

Pamietam tez ze mozna bylo jej pokazac jakis sygnet czy cos. Pozniej po blizszym spotkaniu z Shani po imprezie powiedz jej zeby zdychala(umrze)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem wiedźmina na średnim poziomie po stronie wiewiórek. Bardzo ciekawa fanuła i szkoda, że jakoś tak szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:52, capral napisał:

Właśnie ukończyłem wiedźmina na średnim poziomie po stronie wiewiórek. Bardzo ciekawa
fanuła i szkoda, że jakoś tak szybko zleciało.

to teraz trudny po stronie zakony mogę się założyć ze będziesz grał dłużej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować