Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 20:17, abbott123 napisał:

Jak myślicie, jakie są najbardziej sprzętożerne lokacje w grze? Pytam z ciekawości, chcę
się przygotować na najgorsze :)

wyzima handlowa,stara wyzima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 20:17, abbott123 napisał:

Jak myślicie, jakie są najbardziej sprzętożerne lokacje w grze? Pytam z ciekawości, chcę się przygotować na najgorsze :)

Definitywnie Wyzima Handlowa(akt III). Na drugim miejscu

Spoiler

Stara Wyzima w akcie V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 20:47, Lfdracon napisał:

> Jak myślicie, jakie są najbardziej sprzętożerne lokacje w grze? Pytam z ciekawości,
chcę się przygotować na najgorsze :)
Definitywnie Wyzima Handlowa(akt III). Na drugim miejscu

Spoiler

Stara Wyzima w akcie V.


Ja już na podgrodziu mam 15 - 25 fps...
Zobaczymy... Ale jeszcze roczek, dozbieram do kompa za 2,5k a więc witajcie Wiedzminie i Crysisie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące gry pt Wiedźmin. (mam zamiar ją kupić) Chodzi mi głównie o treści występujące w tej grze. Chciałbym po prostu wiedzieć dlaczego ta gra jest akurat od 18 lat. (po za scenami erotycznymi i przekleństwami :D ) Czy są w niej jakieś wstrząsające sceny? Akurat sensowny brutalizm podczas walki mi nie przeszkadza, ale sceny rodem z Dead space.... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 21:07, revolt505 napisał:

Mam takie pytanie dotyczące gry pt Wiedźmin. (mam zamiar ją kupić) Chodzi mi głównie
o treści występujące w tej grze. Chciałbym wiedzieć czy w tej grze są jakieś wstrząsające
momenty (chodzi mi o horroropodobne), bo mam zamiar poznać fajną fabułę itd., a nie czuć
dreszcz strachu. Wiem, że jest od 18, ale chodzi mi o wasze spostrzeżenia po przejściu
gry.

Nie ma żadnych ''''strasznych'''' momentów ,jeżeli o to chodzi.(wstrząsające to mogą być chyba jedynie karty kobiet i niektóre teksty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 21:09, oskiiq napisał:

> Mam takie pytanie dotyczące gry pt Wiedźmin. (mam zamiar ją kupić) Chodzi mi głównie

> o treści występujące w tej grze. Chciałbym wiedzieć czy w tej grze są jakieś wstrząsające

> momenty (chodzi mi o horroropodobne), bo mam zamiar poznać fajną fabułę itd., a
nie czuć
> dreszcz strachu. Wiem, że jest od 18, ale chodzi mi o wasze spostrzeżenia po przejściu

> gry.
Nie ma żadnych ''''strasznych'''' momentów ,jeżeli o to chodzi.(wstrząsające to mogą
być chyba jedynie karty kobiet i niektóre teksty )


Ech, dzięki akurat jakieś urozmaicenie i urealistycznienie gry poprzez erotykę i przekleństwa mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 21:07, revolt505 napisał:

Mam takie pytanie dotyczące gry pt Wiedźmin. (mam zamiar ją kupić) Chodzi mi głównie
o treści występujące w tej grze. Chciałbym po prostu wiedzieć dlaczego ta gra jest akurat
od 18 lat. (po za scenami erotycznymi i przekleństwami :D ) Czy są w niej jakieś wstrząsające
sceny? Akurat sensowny brutalizm podczas walki mi nie przeszkadza, ale sceny rodem z
Dead space.... Z góry dziękuję za odpowiedź.


Strachu tam raczej nie ma, gra nie ma na celu straszyć, tylko dostarczać emocji związanych z opowiadaną historią i walkami, które są po prostu świetne. Możesz się przestraszyć czasem niskiego poziomu życia postaci (co w podstawowej, niezmodowanej wersji gry raczej rzadko się zdarza), niektórych modeli potworów albo tego, że ghule znienacka wyskakują spod ziemi (albo fleddery gdzieś spod sufitu), ale gra generalnie nie straszy. Brutalna jest, owszem (finishery mnie rozbijają na kawałki), również w języku (ale bez przesadyzmu), ale jeszcze raz powtarzam, strachu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kolejne pytanie odnośnie tej gry. Mimo mojego usilnego starania kupiłem Wiedźmina w normalniej edycji (a nie w rozszerzonej).Widać mam strasznego pecha do gier ; /. Wiem, że w rozszerzonej edycji najważniejszy jest patch który poprawia różne elementy gry. Czy mógłbym go jakoś ściągnąć z internetu? Prosiłbym także o podanie stronki na której można by ściągnąć te 3 największe przygody dodatkowe, chociaż najbardziej zależy mi na tym patchu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:41, revolt505 napisał:

Witam. Mam kolejne pytanie odnośnie tej gry. Mimo mojego usilnego starania kupiłem Wiedźmina
w normalniej edycji (a nie w rozszerzonej).Widać mam strasznego pecha do gier ; /. Wiem,
że w rozszerzonej edycji najważniejszy jest patch który poprawia różne elementy gry.
Czy mógłbym go jakoś ściągnąć z internetu? Prosiłbym także o podanie stronki na której
można by ściągnąć te 3 największe przygody dodatkowe, chociaż najbardziej zależy mi na
tym patchu. Z góry dziękuję za odpowiedź.


Jak mi wiadomo, wszystko można ściągnąć wprost z oficjalnej strony gry: www.thewitcher.com . Tam znajdziesz patche i przygody, nie tylko te 3 najważniejsze, ale dużo więcej. Wszystko do ściągnięcia jest za darmo. Patch, o którym mówisz, jest dość spory, więc przygotuj się i uzbrój w cierpliwość ściągając go, a potem instalując. Mi instalował się około godziny :). Będzie instalował się krócej, jeśli zrezygnujesz z dodatkowych języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że zadaje tak dużo pytań, ale muszę się czegoś jeszcze dowiedzieć. Jak można sprawdzić wersje gry? Aaa już wiem. Najpierw trzeba ściągnąć rozszerzoną edycję a później patch 1.5. Już chyba wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 15:41, revolt505 napisał:

Mimo mojego usilnego starania kupiłem Wiedźmina w normalniej edycji (a nie w rozszerzonej)

Poniewczasie, ale - nawet jeśli u ciebie w mieście nie mogłeś dostać ER lub Platyny, co za problem kupić w necie...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Takiego pecha to nie widziałem u nikogo. ; /Ściągnąłem Edycję Rozszerzoną, polska paczkę językową i zarejestrowałem grę. Zacząłem instalacje. Wszystko pięknie itd., a na sam koniec pokazuje się szary prostokącik z napisem głoszącym: MODYFIKUJE PLIKI GRY, TO MOŻE POTRWAĆ NAWET DWIE GODZINY. PROSZĘ CZEKAĆ... i tak w nieskończoność. W końcu nacisnąłem sławne ctrl+alt+delete i..... zobaczyłem napis BRAK ODPOWIEDZI obok ikonki tego procesu. Reinstalowałem grę, ale sytuacja się powtórzyła. Może ściągnąłem niepełną wersje? Proszę o pomoc (tych cierpliwych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:52, revolt505 napisał:

Reinstalowałem grę, ale sytuacja się powtórzyła. Może ściągnąłem niepełną wersje? Proszę o pomoc (tych cierpliwych).

Gdybyś ściągnął niepełny plik, w ogóle by się on nie uruchomił. Ten komunikat to nic nadzwyczajnego, faktycznie trzeba po prostu odczekać. Nie sądzę, żeby trwało to dwie godziny - u mnie trwało około 30 minut. I chcąc nie chcąc, trzeba wytrzymać. A statusem "brak odpowiedzi" się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:52, revolt505 napisał:

Powiem szczerze. Takiego pecha to nie widziałem u nikogo. ; /Ściągnąłem Edycję Rozszerzoną,
polska paczkę językową i zarejestrowałem grę. Zacząłem instalacje. Wszystko pięknie itd.,
a na sam koniec pokazuje się szary prostokącik z napisem głoszącym: MODYFIKUJE PLIKI
GRY, TO MOŻE POTRWAĆ NAWET DWIE GODZINY. PROSZĘ CZEKAĆ... i tak w nieskończoność. W końcu
nacisnąłem sławne ctrl+alt+delete i..... zobaczyłem napis BRAK ODPOWIEDZI obok ikonki
tego procesu. Reinstalowałem grę, ale sytuacja się powtórzyła. Może ściągnąłem niepełną
wersje? Proszę o pomoc (tych cierpliwych).

Tak jak powiedział Lfdracon trzeba czekać. Ja czekałem 1.5 h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 23:06, kedzior141 napisał:

Jestem sobie na bagnach, i tak gadam z tym kolesiem któremu w dzieciństwie cegła spadła
na głowę. Pewnie się mylę, ale mam wrażenie jakby Cezary Pazura mu głos podkładał.


Nienawidzę bagien, spędza się tam szmat czasu w grze, łazi się z jednego końca na drugi i w ogóle nie lubię tej lokacji, stanowczo wolę choćby podgrodzia, ale nie znalazłem tam gościa, któremu cegła spadła na łeb. Który to? Gdzie on jest? Ale wydaje mi się, że gdyby Cezary Pazura w ogóle podkładał głos w tej grze którejś z postaci, to byłaby to ważniejsza postać. No i na pewno bym o tym wiedział xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:26, JayC napisał:

nie znalazłem tam gościa, któremu cegła spadła na łeb. Który to? Gdzie on jest?

Oznaczony bodajze jako Stary ceglarz, naprzeciwko chatki Vaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:26, JayC napisał:

Nienawidzę bagien, spędza się tam szmat czasu w grze, łazi się z jednego końca na drugi
i w ogóle nie lubię tej lokacji, stanowczo wolę choćby podgrodzia, ale nie znalazłem
tam gościa, któremu cegła spadła na łeb. Który to? Gdzie on jest? Ale wydaje mi się,
że gdyby Cezary Pazura w ogóle podkładał głos w tej grze którejś z postaci, to byłaby
to ważniejsza postać. No i na pewno bym o tym wiedział xD.


Też nie znoszę bagien... W ogóle najbardziej wolę Wizimę.

A co do podkładanego głosu to mi trochę przypomina Cezarego, bo on naprawdę różne dźwięki potrafi wydawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować