Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2009 o 18:27, Chlorofil napisał:

Mam okazję kupić Wiedźmina ale tą wersję pierwszą. Czy jednak jest lepiej kupić tą najnowszą
z PK ?

Jeśli nie jesteś zapalonym kolekcjonerem edycji premierowych, to kupuj najnowszą z ekstra klasyki czy platynowej edycji (jak zwał tak zwał) ponieważ ta wersja zawiera wszystko co do gry potrzebne- najnowsze patchy, poprawiony poradnik, dodatkową muzykę, dodatkowe przygody itpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:50, White_Eagle napisał:

Mam pytanie. Czy orientuje się ktoś na kiedy planowana jest premiera Wiedźmina 2 ?

hehe dobre xD Na razie nawet nie potwierdzili oficjalnie jego produkcji tak więc możemy się jedynie domyślać. Jak dla mnie 2011 i to końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:13, Witcher1990 napisał:

Na razie nawet nie potwierdzili oficjalnie jego produkcji

Produkcja jest już dawno OFICJALNIE potwierdzona. A to, że nie było jeszcze zapowiedzi (ma być w I kwartale 2010), to już inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:49, szypek26 napisał:

> Na razie nawet nie potwierdzili oficjalnie jego produkcji
Produkcja jest już dawno OFICJALNIE potwierdzona. A to, że nie było jeszcze zapowiedzi
(ma być w I kwartale 2010), to już inna sprawa :P


A skąd takie rewelacje? Na stronie nic nie ma. Powiedzieli tylko o wycieku i dali info, że wszystko wyjaśnią gdy gra zostanie oficjalnie zapowiedziana ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się że ostatecznej daty premiery jeszcze nie ma, chodziło mi o orientacyjną datę wydania. Na pierwszą część "Wieśka" było trzeba długo czekać, ale było warto.

Czy myślicie że wyciek tego filmiku to przypadek, czy zamierzone działanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:00, Witcher1990 napisał:

A skąd takie rewelacje? Na stronie nic nie ma. Powiedzieli tylko o wycieku i dali info,
że wszystko wyjaśnią gdy gra zostanie oficjalnie zapowiedziana ;f

"„Niestety, muszę potwierdzić, że film który pojawił się przed kilkoma dniami w sieci faktycznie prezentuje Wiedźmina 2" oraz ""Oczywiście nie będę zaprzeczał faktom. Film, który wczoraj pojawił się w Internecie przedstawia nasz najnowszy projekt, Wiedźmina 2, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu"
To są oficjalne wypowiedzi (bodajże Kicińskiego) z oficjalnej strony W1. Dla mnie równoznaczne z oficjalnym potwierdzeniem prac nad W2. Dla ciebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 10:43, Chlorofil napisał:

Ile maksymalnie żywotności może mieć Geralt ?


Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale po zażyciu Pełni i z jakimiś talentami Geralt u mnie miał 2000 z groszem żywotności. Było aż za dużo ;). Nie ręczę za te dane, ale zdaje się, że tyle miał.

Dnia 31.12.2009 o 10:43, Chlorofil napisał:

Czy jak zainstalowałem patcha 1.5 to czy mogę go jakoś odinstalować i mieć 1.4 ?


Chyba się nie da, ale, że tak spytam, po co cofać wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 00:30, szypek26 napisał:

> A skąd takie rewelacje? Na stronie nic nie ma. Powiedzieli tylko o wycieku i dali
info,
> że wszystko wyjaśnią gdy gra zostanie oficjalnie zapowiedziana ;f
"„Niestety, muszę potwierdzić, że film który pojawił się przed kilkoma dniami
w sieci faktycznie prezentuje Wiedźmina 2"
oraz ""Oczywiście nie będę zaprzeczał
faktom. Film, który wczoraj pojawił się w Internecie przedstawia nasz najnowszy projekt,
Wiedźmina 2, nad którym pracujemy już od jakiegoś czasu"

To są oficjalne wypowiedzi (bodajże Kicińskiego) z oficjalnej strony W1. Dla mnie równoznaczne
z oficjalnym potwierdzeniem prac nad W2. Dla ciebie nie?

Nie to nie jest oficjalnie powiedziane to film który wyciekł do sieci i z którego się tłumaczą. Gdzieś pisało, że ze wszystkimi komentami wstrzymają się do oficjalnej zapowiedzi, której jak do tej pory nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Robiłem zadanie u Harena Brogga. Musiałem zabić utopce, które się pojawiały. Następnie przyszła "wiewiórka" i mówi, żebym oddał te towary jemu. I tu jest moje pytanie: czy decyzja, którą w tym momencie podjąłem ma jakiekolwiek znaczenie z jakim zakończeniem zakończę grę ? Dodam, że chciałbym ją zakończyć będąc neutralnym bo to najbardziej jest podobne do Geralta. A co zrobiłem ? Zabiłem Scoiatel broniąc towaru tego, kto miał mi zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 10:44, Chlorofil napisał:

Witam. Mam takie pytanie. Robiłem zadanie u Harena Brogga. Musiałem zabić utopce, które
się pojawiały. Następnie przyszła "wiewiórka" i mówi, żebym oddał te towary jemu. I tu
jest moje pytanie: czy decyzja, którą w tym momencie podjąłem ma jakiekolwiek znaczenie
z jakim zakończeniem zakończę grę ?


Nie ma to żadnego wpływu na zakończenie, możesz ich zabić z czystym sumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta decyzja ma wpływ na dalszą grę ale nie na zakończenie. Ogólnie staraj się postępować jak Geralt i powinno Ci się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować