Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Gralem troche w Wiedzmina, ale poziom bugow zmusza mnie do zainstalowania patcha 1.4. Czy savey beda mi nadal dzialac? Jesli nie, to czy mozna je jakos "przekonwertowac", tak zeby dzialaly? Jeszcze jedno, zuwazylem ze wyszedl juz patch 1.5. Instalowac go? Czy tez beda czy nie problemy z saveami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z save''ami ale najlepiej jak byś zainstalował patch 1.5. Będziesz mógł grać bez płyty + usunie kilka bugów + nowe misje. A zapisów nie da się przekonwertować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:01, kuba9876543210 napisał:

Gralem troche w Wiedzmina, ale poziom bugow zmusza mnie do zainstalowania patcha 1.4.
Czy savey beda mi nadal dzialac? Jesli nie, to czy mozna je jakos "przekonwertowac",
tak zeby dzialaly? Jeszcze jedno, zuwazylem ze wyszedl juz patch 1.5. Instalowac go?
Czy tez beda czy nie problemy z saveami??


Z sejwami zazwyczaj nie ma problemu, aczkolwiek niektórzy gracze po wgraniu patchy natykali się na bugi które w teorii powinny być usunięte albo na wywalanie się gry przy próbie wczytania sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:48, kuba9876543210 napisał:

Kurcze, ile sie bedzie ten patch jeszcze instalowal?! Juz poltorej godziny mi twardziela
zazyna..... :PP

Max do 2godzin jeśli wyskoczy brak odpowiedzi to nie przerywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie skonczylo sie po 2 godzinach... Teraz tylko pytanie czy moge skasowac plik wykonywalny (*.exe) patcha i language packa skoro juz wszytko zainstalowalem, a zajmuje mi to 1GB zbednego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:51, Kraju napisał:

Możesz, ale po co? Jeżeli będziesz instalował jeszcze raz Wiedźmin to Ci się to przyda.


Nie, juz nie bede :P HDD mam tylko 160GB i wyrzucam wszystko, czego nie potrzebuje. Jak przejde gre, to chyba nie bede jej juz nigdy instalowal, bo nie mam za bardzo czasu, zeby dana gre przechodzic wiecej niz raz (aczkolwiek jest kilka wyjatkow od reguly... ;])..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:54, Kraju napisał:

Aż tak mały?!


TAK. ... ;]

Dnia 17.12.2009 o 22:54, Kraju napisał:

To jeszcze takie można spotkać? Przecież sam Wiedźmin zajmuje Ci połowę
tego dysku. xD


Nie no, Wiedzmin zajmuje cos kolo 10GB. Dysk kupilem 5 lat temu ;] i na razie nie mam za bardzo kasy na kupno jakichs dwoch dobrych HDD pod RAID0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi a co ja mam począć? Mój dysk ma 120gb!

Heh, ale wiedźmina i tak przeszedłem 4 razy pod rząd - bo warto! I wszystkie zapisania zajmowały mi ponad 11gb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:00, Witcher1990 napisał:

Fff dostałem Wiedźmińską kartkę świąteczną. Trochę lipna i gorsza jak rok temu;/

Eee tam, nie taka zła. Ale może mówię tak dlatego, że zeszłorocznej już nie pamiętam : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest, głównie ze względu na treść. Która przebija tą z zeszłego roku. Ja muszę poszukać tradycyjnych Wiedźminowskich kartek świątecznych, bo gdzieś je jeszcze mam. ;) One dopiero były nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko określić, wiedźmini starzeją się zbyt wolno, by uchwycić to wzrokiem >.< Najlepiej nie oceniaj po wyglądzie, tylko po zmęczeniu światem i ogolnym charakterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować