Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ? Bo zrobiłem zadanie Rasiści, pogadałem z nim, on gdzieś poszedł i chciałem z nim pogadać o kościach ale nie wiem gdzie on jest. Wie ktoś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:20, Chlorofil napisał:

Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ? Bo zrobiłem zadanie Rasiści, pogadałem z nim, on gdzieś
poszedł i chciałem z nim pogadać o kościach ale nie wiem gdzie on jest. Wie ktoś ? :)


Może się kręcić w slumsach albo być w karczmie. Ewentualnie śpi u Vivaldiego czy jak miał ten krasnolud co miał dom w slumsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:31, Kraju napisał:

> Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ? Bo zrobiłem zadanie Rasiści, pogadałem z nim, on
gdzieś
> poszedł i chciałem z nim pogadać o kościach ale nie wiem gdzie on jest. Wie ktoś
? :)

Może się kręcić w slumsach albo być w karczmie. Ewentualnie śpi u Vivaldiego czy jak
miał ten krasnolud co miał dom w slumsach.


Heh chodzi mi o to gdzie jest w I rozdziale czyli jeszcze nie Wyzima a Podgrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:34, Chlorofil napisał:

> > Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ? Bo zrobiłem zadanie Rasiści, pogadałem z nim,
on
> gdzieś
> > poszedł i chciałem z nim pogadać o kościach ale nie wiem gdzie on jest. Wie
ktoś
> ? :)
>
> Może się kręcić w slumsach albo być w karczmie. Ewentualnie śpi u Vivaldiego czy
jak
> miał ten krasnolud co miał dom w slumsach.

Heh chodzi mi o to gdzie jest w I rozdziale czyli jeszcze nie Wyzima a Podgrodzie.


Mogę się mylić, ale z Zoltanem to już pogadasz dopiero w II akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:20, Chlorofil napisał:

Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ? Bo zrobiłem zadanie Rasiści, pogadałem z nim, on gdzieś
poszedł i chciałem z nim pogadać o kościach ale nie wiem gdzie on jest. Wie ktoś ? :)

Jest nad rzeką tam gdzie ten hawaker
Trzeba go obronić przed zabójami;] W sumie nie trzeba ale lepiej obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:20, Chlorofil napisał:

Gdzie znajdę Zoltana w akcie I ?


Po obronieniu Zoltana ten idzie do karczmy i tam zostaje. Możesz z nim pograć w kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie takie głupie - skąpo odziane panie, krasnale i elfy, mnóstwo potworów i główny bohater który ma mlecznobiałe włosy i miecze na plecach...

Zamawiam anime!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 09:11, Ostrowiak napisał:

Nie takie głupie - skąpo odziane panie, krasnale i elfy, mnóstwo potworów i główny bohater
który ma mlecznobiałe włosy i miecze na plecach...

Zamawiam anime!


Ciekawie by to było. Pewnie by się nawet sprzedawał, a znając podejście ASa do jego dzieł, to pewnie dzień negocjacji i prawa sprzedane :D
A potrafią zrobić anime w klimatach podobnych, więc chętnie chętnie :D

W ogóle chyba sobie ściągnę te napisy i będę z nmi grął, screeny wyglądają odlotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja gry jest w Edycji Rozszerzonej? Znaczy sie, jaka jest w pudełku, nie chodzi mi o najnowszego patcha. Mam jeden moment w grze w którym nie mogę sobie poradzić i musze sobie pomóc trainerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 07:22, Oloninho napisał:

Witam. Ostatnia wersja gry, to 1.4.5.1304, tak? (ściągnąłem patcha 1.4 Edycja Rozszerzona
i patcha 1.5).

Patch 1.4 to ER. Patch 1.5 to wydanie wieśka z Platynowej kolekcji/edycji zawierw wszystkie patche+te od dźwięku i rozmycia grafiki+wszystkie dodatkowe mody czytaj przygody robione w edytorze Dijdinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to. Kupiłem Wiedźmina EK (jeszcze pre order) no i teraz postanowiłem patche ściągnąć. Ściągnąłem ER i patcha 1.5, a wersje gry mam 1.4.5.1304 Czy wszystko jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 14:55, Oloninho napisał:

Nie chodzi mi o to. Kupiłem Wiedźmina EK (jeszcze pre order) no i teraz postanowiłem
patche ściągnąć. Ściągnąłem ER i patcha 1.5, a wersje gry mam 1.4.5.1304 Czy wszystko
jest w porządku?


Jeśli masz więcej niż dwie dodatkowe kampanie (masz np. kampanię Wiedźminkołaj), to jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kampanie

Prędzej mody, bądź jak to CDP RED nazywa, Przygody. Kampania raczej nie zajmuje średnio 3h i nie jest słabo rozbudowana, często bez udźwiękowienia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:25, Ostrowiak napisał:

Prędzej mody, bądź jak to CDP RED nazywa, Przygody. Kampania raczej nie zajmuje średnio
3h i nie jest słabo rozbudowana, często bez udźwiękowienia :>


Whatever. Np. w Left 4 Dead mapy zajmujące ok. godziny nazywają się kampaniami. Ale gra się w nie dziesiątki razy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować