Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Heh na 1Gb to możesz sobie pograć w UT2004 i to nie raz Ci przytnie. Już "znasz" pierwszą, po wczorajszych zakupach siedzi mi w kompie 4x 1GB 800Mhz Korsarzy. Trochę kasy poszło na to ale przez najbliższe 3 lata nie będę modernizował kompa więc zakup był potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 22:02, YarpenZirgin napisał:

> > > ogólnie rzecz biorąc to reklamy Wiedźmina w gazetach są bardzo fajne :) liczę
jeszcze
>
> > na jakieś
> > > reklamy w tv :P
> >
> >
> > ma być ich w październiku 200:)
>
>
> ale w tv ??? czy w gazetach ?
>

W TV. To nie była ironia, nawet zaniżyłem:


Będziemy mieli około 90 reklam w prasie, głównie branżowej, 300 reklam w telewizji, ponad
200 spotów radiowych, 50 milionów odsłon reklam internetowych — wymienia Marcin Marzęcki.

pełny tekst:
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=5da8b9f8-ac0d-4984-a641-0cb17a8bd991



aaa to dobrze wiedziec :) widac że twórcy chcą wiedźmina dobrze rozleklamowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 22:45, Kryhuu napisał:

Nic nie chcę mówić, ale na 768 RAM pocinałem w G3... I było okej...



Ja miałem problemy w G3 przy 1 GB, to raczej komfortowo nie pograłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 22:47, fish13 napisał:

Ja miałem problemy w G3 przy 1 GB, to raczej komfortowo nie pograłeś.

Cóż, może 800x600 i minimalne detale to nic wielkiego, ale wyciągałem 35-40FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 22:55, Kryhuu napisał:

Cóż, może 800x600 i minimalne detale to nic wielkiego, ale wyciągałem 35-40FPS


Rzeczywiście komfortowo i jakże oko może nacieszyć sie widokami. Rozmawiamy o sprzęcie potrzebnym do normalnej gry i zobaczeniu gry w pełnej krasie a nie w wersji "alfa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się zastanawiam jaką rozdzielczość.

Mój monitor ma 1280x1024 ale w grach ja robię 1024x768.

Trochę będę musiał w ustawieniach się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie multiplayer... Gdyby był, żywotność wiedźmina nie tyle co utrwaliłaby się, lecz poprostu zapisałoby to tę grę na stałe w rankingu tych "wielkich i najlepszych". A może już tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 09:01, nazgul47 napisał:

Ciekawe, czy będzie multiplayer... Gdyby był, żywotność wiedźmina nie tyle co utrwaliłaby się,
lecz poprostu zapisałoby to tę grę na stałe w rankingu tych "wielkich i najlepszych". A może
już tam jest...



Zastanawia mnie tylko jak sobie wyobrażasz taki Multi? Co - 30 Geraltów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi nie będzie, ale takie MMO w świecie Wiedźmina to byłaby ciekawa rzecz. Świat o tak złożonej strukturze i relacjach międzygatunkowych byłby ciekawym miejscem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 09:52, HumanGhost napisał:

Multi nie będzie, ale takie MMO w świecie Wiedźmina to byłaby ciekawa rzecz. Świat o tak złożonej
strukturze i relacjach międzygatunkowych byłby ciekawym miejscem. :)


Tez o tym myslałem, ale mimo wszystko jestem zdania, że na tym co zrobiono na potrzeby gry bazowac by się nie dało - trzeba by to mocno rozwinąć. I zmodyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że takich postów były bez mała tysiące ale nie wytrzymam i zapytam : czy na komputerze: 2.13 Ghz, 1,5 GB RAM-u i Radeonie 9550 (mam zamiar wymienić), Poza tym uważam że takiego potencjału nie można zniszczyć i wiedźmin będzie murowanym hitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 22:21, oOreVenOo napisał:

> Gra która Wykorzystuje C2D jest o wiele wydajniejsza ;] i mniej wymaga ram ?

To zależy ale trochę w tym racji. Procek a ramy to dwie różne rzeczy. Nie zależnie od tego
czy masz C2D Quadro czy x2 3600+ i tak musisz mieć minimum 2GB ramu bo to teraz podstawa, na
Viscie tak z 2.5GB.


Sądzisz że dodadzą do Wiedźmina C2D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy napala się tą grą...

Czy ona jest naprawdę taka świetna??Polska gra...poprostu. Kiedyś każdy mówił,że Frater będzie przełomem w

grach typu hack''n''slash, tymaczasem to wielkie nic w porównaniu z innymi grami

(sama gra została dołączona do CDA tuż po premierze, co nie jest dobrym chwytem).

Obrazki z Witcher przypominają mi Knight of the Temple II a sam bohater nie jest dokładnie odwzorowany jak z

książki. Moim zdaniem to kolejna polska porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:43, NeVeN napisał:

Każdy napala się tą grą...

Czy ona jest naprawdę taka świetna??Polska gra...poprostu. Kiedyś każdy mówił,że Frater będzie
przełomem w

grach typu hack''n''slash, tymaczasem to wielkie nic w porównaniu z innymi grami

(sama gra została dołączona do CDA tuż po premierze, co nie jest dobrym chwytem).

Obrazki z Witcher przypominają mi Knight of the Temple II a sam bohater nie jest dokładnie
odwzorowany jak z

książki. Moim zdaniem to kolejna polska porażka...


Jeśli dobrze rozbudowali fabułę i odwzorowali świat gry, to dla mnie grafika nie ma znaczenia, nic innego nie ma znaczenia... nie może być nic bardziej idealnego dla fana Sagi niż możliwość zobaczenia świata, o którym tyle się czytało, wyobrażało go sobie bazując na książkowych(skądinąd świetnych!) opisów. Dla mnie będzie to już 3 mania związana z Wiedźminem/po książkach i "papierowym systemie") i jestem pewny, że będę z tej gry absolutnie zadowolony.
PS - mówisz o polskiej porażce, a w projekt bardzo mocno zaangażowane jest przecież BioWare, firmują go na swoich stoiskach, itp. Pokaż jedną, słabą(porażkę) grę, którą firmowała ta firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im coraz dłużej czekam na Wiedźmaka, tym coraz bardziej chcę go mieć!:) Tylko mały upgrade kompa (patrz: kupno RAM-u (no, może na 768 MB pójdzie, ale to gdybanie:P) i luzik:) Tak jeszcze raz oglądam wsystkie filmiki z Wiedźminem i stwierdzam jedną rzecz - dla mnie gra RPG roku. Teraz tylko czekać do premiery, a w szkole z jakimś kumplem pograć w karcianą wersję z EK i... kolejny rok w I liceum?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:43, NeVeN napisał:

Każdy napala się tą grą...

Pełna norma. Ja się Wiedźminem napalam niezmiennie od paru lat. I książką i grą.

Dnia 28.09.2007 o 13:43, NeVeN napisał:

Czy ona jest naprawdę taka świetna??Polska gra...poprostu. Kiedyś każdy mówił,że Frater będzie
przełomem w grach typu hack''n''slash, tymaczasem to wielkie nic w porównaniu z innymi grami (sama gra została dołączona do CDA tuż po premierze, co nie jest dobrym chwytem).

Taaaak, Witcher też będzie, nie wiedziałeś? ;-p

Dnia 28.09.2007 o 13:43, NeVeN napisał:

Obrazki z Witcher przypominają mi Knight of the Temple II a sam bohater nie jest dokładnie
odwzorowany jak z książki.

... Ale od kiedy to Geralt był gdziekolwiek dokładnie odwzorowany? Właśnie cała magia polega na tym, że każdy widzi go i ocenia inaczej :-) A jeśli mówisz o odwzorowaniu graficznym - podobnie jak wyżej - nigdzie nie ma rysunku Geralta wykonanego przez ASa, a tylko o takim można by chyba mówić, że jest "dokładnym odwzorowaniem postaci" :)
Moim zdaniem to kolejna polska porażka...
Moim zdaniem nie przeczytałeś nawet jednego wywiadu z twórcami/nie obejrzałeś żadnego trailera/nie rozmawiałeś z nikim kto się na grze zna.

A jeśli lubisz kląć na wszystko co Polskie, bo tak, to niestety jest mi Ciebie przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować