Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Samo odpalenie gry to nie wszystko, liczy się jeszcze stosunkowo płynna animacja, bez której gra przypomina drogę przez mękę. U mnie powinno śmigać na prawie maksimum, choć mam obawy co do procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:53, Meykan napisał:

No właśnie.
Ja też bym chciał podziwiać świat Wiedźmina płynnie.

> I chyba będę mógł ale na najniższych.

to samo tyczy sie mnie ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 21:53, Bartek 93 napisał:

Wymagania gry
minimalne: Microsoft ® Windows ® XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny
musi posiadać dostępne aktualizacje) Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800
Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft ® Windows ® XP / 1536 MB dla Microsoft
® Windows ® Vista Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/
Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800) 8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c Napęd DVD
zalecane (optymalne): Microsoft ® Windows ® XP Service Pack 2, Vista (System
Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje) Procesor: Intel Core 2 Duo 2.13 GHz lub AMD
X2 5600+ Pamięć RAM: 2 GB RAM Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO
8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c Napęd DVD
Sterowanie w grze: myszka click&point
Data Premiery: 26 Października 2007
Akcja toczy się po wydarzeniach Sagi

Uprzejmie prosimy nie dopisywać postów w stylu "pójdzie mi?" "kiedy premiera" "Czy można sterować
padem/kierownicą/Korniszonkiem (:P)"
Pozdrawiam

Uprzejmie prosi się o czytanie tego posta. Ignorowanie go naraża na gniew straszliwy moderatorów.
walgierz [25.09.2007]



hmmm a jeśli mam radeon x1950GT a nie Pro to nie uruchomię go na najwyższych detalach ? wie ktoś czy czym różni się GT od Pro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2007 o 18:06, Valentino S.A. napisał:

hmmm a jeśli mam radeon x1950GT a nie Pro to nie uruchomię go na najwyższych detalach ? wie
ktoś czy czym różni się GT od Pro ?


Zegarami, różnica ogromna nie jest. I tnij cytaty zanim Cię moderator dorwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te wymagania są mocno przegięte. Grafika może i jest ładna, ale bez przesady, nie ma w niej nic nadzwyczajnego. To już Crysis i Bioshock mają niższe wymogi, a są raczej bardziej efektowne. Wydaje mi się to wszystko nieco dziwne i mam nadzieję, że to co zostało podane jest nieco zawyżone i wersja finalna będzie działać stabilnie na słabszych kompach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:06, Valentino S.A. napisał:

hmmm a jeśli mam radeon x1950GT a nie Pro to nie uruchomię go na najwyższych detalach ? wie
ktoś czy czym różni się GT od Pro ?

Niewiele się różni (sprawdź benchmarki :) ) więc powinno chodzić na max''ach :) Acz mogą teoretycznie zadarzyć się minimalne przycinki przy super-obciążających momentach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 19:11, Cat In A Bag napisał:

Według mnie te wymagania są mocno przegięte. Grafika może i jest ładna, ale bez przesady, nie
ma w niej nic nadzwyczajnego. To już Crysis i Bioshock mają niższe wymogi, a są raczej bardziej
efektowne. Wydaje mi się to wszystko nieco dziwne i mam nadzieję, że to co zostało podane jest
nieco zawyżone i wersja finalna będzie działać stabilnie na słabszych kompach :/



Poczytaj sobie wypowiedzi Mike w temacie o tych wymaganiach, to dowiesz się częściowo dlaczego są takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp athlon 3800 x2 gf 8800 gts i 2gb ramu na jakie detale narazie ustawic wiedzmina zeby niecia powiedzcie bo sie nieznam zabardzo i tak niedlugo procka wymieniam kolo grudnia, listopada ale na jakie detale ustawic wiedźmina na tym kompie ??? powiedzcie plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:38, devilll napisał:

moj komp athlon 3800 x2 gf 8800 gts i 2gb ramu na jakie detale narazie ustawic wiedzmina zeby
niecia powiedzcie bo sie nieznam zabardzo i tak niedlugo procka wymieniam kolo grudnia, listopada
ale na jakie detale ustawic wiedźmina na tym kompie ??? powiedzcie plx

Po rozszyfrowaniu tego co powiedziałeś, mogę stwierdzić, że Wiedźmina odpalisz na średnich, ponieważ problemem będzie procesor, który będzie jednak trochę zbyt słaby.
Jak wymienisz procesor na lepszy model, to hulaj dusza - na maksymalnych. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:38, devilll napisał:

moj komp athlon 3800 x2 gf 8800 gts i 2gb ramu na jakie detale narazie ustawic wiedzmina zeby
niecia powiedzcie bo sie nieznam zabardzo i tak niedlugo procka wymieniam kolo grudnia, listopada
ale na jakie detale ustawic wiedźmina na tym kompie ??? powiedzcie plx


Nie pytajcie się o te parametry przecież wszystko jest w temacie przyklejonym. Bo będą się sypały bany.

Myślę, że spokojnie na maxa pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:38, devilll napisał:

moj komp athlon 3800 x2 gf 8800 gts i 2gb ramu na jakie detale narazie ustawic wiedzmina zeby
niecia powiedzcie bo sie nieznam zabardzo i tak niedlugo procka wymieniam kolo grudnia, listopada
ale na jakie detale ustawic wiedźmina na tym kompie ??? powiedzcie plx


hmm... na żadne :P Na razie w ogóle nie ustawisz wiedźmina, no chyba że masz jakąś betę. A jak już będziesz miał pełną wersję to sobie potestujesz, posiedzisz pół godziny czy godzinę i ustawisz tak jak Ci pasuje, bo jeden uważa, że przy 30 fpsach się grać nie da a innemu to 10 wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże wymagania są spowodowane dużym terenem, oświetleniem i cieniowaniem. Grafika sama w sobie jest niezła, fakt żadna rewolucja ale brzydka nie jest znowu bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 22:55, oOreVenOo napisał:

Duże wymagania są spowodowane dużym terenem, oświetleniem i cieniowaniem. Grafika sama w sobie
jest niezła, fakt żadna rewolucja ale brzydka nie jest znowu bez przesady.


To prawda, grafika jest całkiem ładna. Zobaczymy czy rzeczywiście na optymalnych będzie można grać płynnie na maxa. Tak czy siak grę kupię, albowiem wsperam polskie produkcje i lubię siekane erpegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tak jeszcze raz spojrzałem na te wymagania i doszłem do wniosku że to jednak mała przesada no ale mam nadzieję że przynajmniej dzięki temu grafa będzie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w grach RPG patrzy się na fabułę, grywalność trochę mniej na grafikę i w Wiedźminie główny nacisk położyli na tę fabułę i samą rozgrywkę mniej trochę na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grafika też jest dobra tylko że nie taka jak np. w Crysisie ale masz rację liczy się grywalność i fabuła a nie ładne opakowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować