Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

Szkoda tylko że mimo ze Wiedźmin jest według ciebie grą genialną, nie zrobi wielkiej furory
za granicą, wiec pewnie i tak podnieta minie po pierwszym miesiącu...
Naprawde, nie wiem co was tak jara w tej grze- nic w niej rewolucyjnego nie ma, nie ustala
standardów, nie łamie schematów, jest po prostu nijaka...
Ot taki dodatek przed kolejną częścia TES/Gothic

Chociaż ja mam tyle samo lat co ty widać różnicę w dojrzewania, Ty ciągle żyjesz we wspaniałym świecie nie mąconym przez nic, a to co Ci podadzą uważasz za święte i tak gothic i tes jest dla Ciebie boskie, a wiedźmin nie, bo nawet pewnie nie czytałeś prozy, a patriotyzm to dla Ciebie jedynie puste słowo, rozumiem, że chcesz się wybić i dlatego piszesz bezpodstawnie na przekór innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:11, Arclight napisał:

Nie, Limfa Abominacji a Krew Ghula to dwie zupełnie różne substancje.


U Wiedźmy księgi nie ma , ale talencik poświęcony na odpowiednią umiejętność rozwiązał problem.Dobrze , że zapytałem , bo chyba miałbym z tym większy kłopot.Opis na drzewku rozwoju Wiedźmina jest dość lakoniczny , ale po wykupieniu Znajomości Potworów , pojawiło się sporo nowych wpisów do dziennika.Również ten dotyczący ghuli.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 23:21, Lailonn napisał:

Na moje argumenty ty wyzwiska. Dlatego wlasnie ta gra jest od 18 lat a szczyle maja siedziec
przy simsach ;D

Wyzwiska? Jak mozesz to przytocz

Dnia 26.10.2007 o 23:21, Lailonn napisał:


ps. Widze, ze w ulubionych poza Gothiciem 3 czyli najbardziej jalowa papka na rynku masz same
zrecznosciowki. No to jak nic stawia cie w 1 szeregu znawcow tematu :D

No, preferuje konsolówki, ogólnie więcej gram na ps3 niz na PCcie, więc w "ulubionych" zamiesciłem tylko kilka gier..
Chyba nie do konca rozumiesz pojecie "zręcznościówka"...
Widze ze ten kto nie stawia Wieśmina nad Gothicem, staje się waszym wrogiem no 1 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co nikt nie odpowiedział na moje pytanie bo tyle spamujecie :P. Jak przejść tą niewidzalną barierę w jadalni co zadaje obrażenia od elektryczności? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

Szkoda tylko że mimo ze Wiedźmin jest według ciebie grą genialną,


Wcale tak nie powiedziałem.

Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

nie zrobi wielkiej furory za granicą, wiec pewnie i tak podnieta minie po pierwszym miesiącu...


A to się okaże za miesiąc- dwa :)

Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

Naprawde, nie wiem co was tak jara w tej grze- nic w niej rewolucyjnego nie ma, nie ustala
standardów, nie łamie schematów, jest po prostu nijaka...


A czy gra żeby być dobrą musi łamać schematy i ustalać nowe standarty ? Chyba nie i powiem szczerze że jak będziemy każdy tytuł oceniać pod tym kątem, to większość nowych gier będzie kiepska...

Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

Ot taki dodatek przed kolejną częścia TES/Gothic


Dalej nie powiedziałeś w czym jest Oblivion lepszy od Wiedźmina. Wymień chociaż 3 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lubić gre tylko dlatego że jest polska? :D :D ROTFL ROTFL
Czytałem (prawie) wszystko spad znaku ASa, niektóre tomy sagi o W. nawet kilka razy...

edit literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:25, Rusell napisał:

Szkoda tylko że mimo ze Wiedźmin jest według ciebie grą genialną, nie zrobi wielkiej furory
za granicą, wiec pewnie i tak podnieta minie po pierwszym miesiącu...
Naprawde, nie wiem co was tak jara w tej grze- nic w niej rewolucyjnego nie ma, nie ustala
standardów, nie łamie schematów, jest po prostu nijaka...
Ot taki dodatek przed kolejną częścia TES/Gothic



Rusell, żal czytac twoje posty, od kilku stron cały czas powtarzasz w kółko jedno, że Wiedźmin jest średni, ale to jest tylko twoje zdanie, raz to powiedziałeś i to dobrze, że masz swoją opinię, ale po co cały czas zaśmiecasz nas swoimi postami? Jeśli gra Ci się nie podoba, to po co wogóle tu piszesz? Idź sobie lepiej pograj w tego nudnego jak flaki z olejem Obliviona albo zabugowanego Gothica. To, że Wiedźmin nie zrobi furory za granicą to odkogo się dowiedziałeś? O tym dowiemy się po kilku recenzjach zagranicznych serwisów i pism. Więc nie oceniaj gry po kliku godzinach ( jesli wogóle tyle grałeś ), bo to jest śmieszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:33, Rusell napisał:

Mam lubieć gre tylko dlatego że jest polska? :D :D ROTFL ROTFL
Czytałem (prawie) wszystko spad znaku ASa, niektóre tomy sagi o W. nawet kilka razy...

Naucz się czytać, widzisz nie dorosłeś jeszcze by zrozumieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną książkę można zdobyć wygrywając w karczmie konurs picia z tamtejszym pijaczkiem. Duży wybór książek ma antykwariusz którego też można znaleźć w zajeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo to nie prawda. To niektórzy moga kreować, ale nie każdy nieletni jest taki. To jest zupełnie sztuczna granica, wszystko zalezy od dojrzałości emocjonalnej, ja mam 15 lat, ale zamierzam sobie kupić Wiedźmina, bo odróżniam te dwa światy. Poza tym to nie tak, że on nie ma prawa. Ograniczenia służą tylko jako wskazówka, z czego zdaje sobie sprawę wielu polskich sprzedawców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:20, hehe napisał:

Nie zgodzę się. Na rynku RPG panuje mała

Ja bym powiedział, ze słowo "mała" to trochę za mało. Mam to szczęście, że nie gram tylko w najnowsze tytuły i dlatego z Planscape: Torment zapoznałem się dopiero w 2004 a z Arcanum w 2005 roku. W każdym razie nie uważam, by od czasu premiery Arcanum właśnie pojawiła się porządna gra cRPG nastawiona na fabułę a nie bicie statystyk - to już 6 latek będzie.
Najlepszym dowodem, że prawie trafiło się nam biblijne siedem lat suchych jest to, że całkiem niedawno mieliśmy reedycje jednych z najlepszych tytułów (zastanawia mnie, czy podobne wydania były w innych krajach) końca ubiegłego wieku i przez kilka tygodni trzymały się one na pierwszych miejscach top10 na gram.pl a Saga BG nadal tam jest. Szkoda, że nie ma bardziej ogólnych danych no ale nie żyjemy w Wielkiej Brytanii...
Chciałbym, by teraz zaczęło się 7 lat tłustych, by do sprzedaży trafiały takie zapychacze rynku jak Icewind Dale - jedna z najbardziej klimatycznych gier w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chociazby podniosly ton i teksty typu "dziecko" chcoiaz ja do ciebie nic nie pisalem osobistego a ty nawet mnie nie znasz(widzisz i sie moocno przeejechales z osadami)

Doskonale rozumiem pojecie zrecznosciowka. Co do Gothica to nie, nie masz racji. Nie lubie tej serii z konkretnych powodow(3 za mialkosc i ponad 500 bugow - kto wie ile jeszcze). To co stawia cie w roli wroga to brak argumentow. Ringo podal jakies(wedlug mnie strasznie chybione ale jednak) argumenty. Podaj wiec swoje?!

W czym Gothic/Oblivion sa lepsze wedlug ciebie od Wiedźmina i jakie ma on wady? Jesli nie potrafisz tego wypunktowac znaczy sie ich nie ma...

ps. Podejrzewam ,ze to co cie zauroczylo w w/w grach tak jak i 90% mlodziezy to ladna grafika, ktora jest dzis "wyznacznikiem" jakosci - o zgrozo ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie lubisz tej gry. Więc może przestaniesz zaśmiecać temat postami, w których 50 razy piszesz, że gra Ci się nie podoba? Bo mnie np. to mało obchodzi. Nie podoba się, to nie wchodź w temat o niej, bo robisz tylko śmietnik.
Są różne gusta, większości ludzi Wiedźmin się bardzo spodobał. Ciesz się, że jesteś oryginalny.
Na wszelki wypadek: tak, masz prawo wyrażać swoje zdanie, blablabla.

Czy ktoś zna może odpowiedź na moje pytanie? Skąd mogę zdobyć brosze salamandry, potrzebuję 3, jestem w Wyzimie Klasztornej i wybiłem wszystkich zbirów :( Może można je gdzieś kupić? Ehh, mogłem je zbierać wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:35, Emilek177 napisał:

Naucz się czytać, widzisz nie dorosłeś jeszcze by zrozumieć wszystko

Wytłumacz mi, czego wg Ciebie nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki (ale dot. Wiedzmina)
otoz ja zamowilem EK no i dostalem wczoraj gre z koszulka i nie wiem kiedy CDP zamierza wyslac reszte moich fantow bo w meilu tego nie napisali
moze ktos wie cos o terminie wysylki reszty fantow EKowicza?

EDIT: wiadomo cos o jakichs dodatkach za WPLN w sklepie gram pl ktore by nie pochodzily z EK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna bariera pojawia się wokół Geralta w czasie walki z Savollą, aby się jej pozbyć należy pokonać maga. Nie pamiętam żeby pojawiała się potem jakakolwiek inna przeszkoda, przed schodami do laboratorium znajdujemy ranną Triss a potem możemy spokojnie zejść niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować