Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 22:52, RobeN napisał:

Teraz już rozumiem.
Wersja na płytach to 1.0.0.1103 i wymaga patcha.

Mam pytanko, grałem cały dzień na wersji 1.0.0.1103 ( od razu kliknąłem uruchom grę ;) ), teraz chcę zainstalować patha ale boję się czy będą mi działały savy ze starej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dyis kupilem....gra jest poprostu miodzio :) gram z patchem ani razu mi w ciagu 6 godzin grania nie wyszla :P dziala na maxa bez zadnych sciec :) wracam grac ^^

ps. gram na trudnym i mam teraz problem z pokonaniem rsolinek po pijaku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:53, Ringno5 napisał:

Stwór, miło zobaczyć takiego posta.[ciach]


Cóż po prostu staram się patrzeć jakoś obiektywnie i nie unosić emocji z byle powodu:)
Rozumiem cię, tylko czasem nie rozumiem takiego nagminnego (bardziej kieruję to do Rusell''a) krytykowania gry i pisania każdemu że gra jest średnia:) Ja wyraziłem swoje spostrzeżenia wcześniej i kolejne napisze jak grę skończę by mieć pełen obraz tego co chcę ocenić i w co grałem:) Ale rozumiem że komuś może się gra nie podobać! Zresztą dobre jest urozmaicenie i to że mamy różne gusta bo to powoduje że świat jest jeszcze ciekawy:) Dla przykładu Mnie nigdy nie przyciągała seria TES, sam nie wiem czemu:) Po prostu dla mnie to nie było to, a dla innych Morowind to były miesiące grania:P

Dnia 26.10.2007 o 22:53, Ringno5 napisał:

To, czego tu trochę brakuje,[ciach]


Cały czas Wieśka traktuję jako kolejną grę w którą gram:) Nie zachwalam jej tylko dlatego że zrobione przez CDP:) Ale to że gra mi się (jak dotąd) bardzo podoba, cieszy że dokonała tego firma z Polski:) Niemniej jednak podchodzę do niej tak jak do wszystkich innych gier;-)

Oki Więcej na razie będę pisał bo jutro mam wolne od pracy i idę skorzystać z wolnej nocki by pograć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie, premiera byla w nocy z czwartku na piatek, a nie z piatku na sobote:) wyjasnilem to w nastepnym poscie.
z ciekawych rzeczy mozna jeszcze wymienic rozdawanie calkiem sporej ilosci gadzetow(koszulki, smycze, naklejki, jakies besiariusze chyba).
no i jeszcze slowo wyjasnienia - okreslanie tej imprezy mianem premiery jest mocno na wyrost. od rana w czwartek w wiekszosci sklepow mozna bylo juz bez problemu dostac gierke( w tym w empiku, ale tam sprzedaz rozpoczela sie chyba kolo 16).

ps. edit rzeczywiscie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek to wolne ładowanie i problemy z np. ucinaniem początkowych faz filmików.
Ja bym obstawiał kartę graficzną - jest można powiedzieć słaba... Nie wiem czy używasz najnowszych catalystów - być może to mogłoby pomóc, ale nie dam ręki uciąć...
To są ewidentnie błędy renderowania postaci/obiektów - dzieje się tak w różnych przypadkach. Mogą to być sterowniki, błędy spowodowane niekompatybilnością układu z grą, jak i np. uszkodzona karta (RAM/Chip) czy przegrzewanie się.
Ponieważ inne gry chodzą Ci OK i zapewne w ATItool 0.26 nie masz artefaktów, to wina leży albo w sterownikach, albo w słabości karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:54, Rusell napisał:

Ja w ogóle nie wiem jak można porównywac TES i G do wieśmina, nie ta liga :D Źle trafiliście
panowie, celniej byłoby stawiać go naprzeciw TW :D :D :)


Masz rację nie ta liga. Oblivion ( w G3 nie grałem więc się nie wypowiadam ) przy Wiedźminie to jakaś 4 liga. Jak chcesz mozemy podyskutować i porównać poszczególne aspekty gry, jako RPG. Możesz spróbować: powiedz proszę w czym konkretnie Oblivion jest lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:00, Rusell napisał:

Sam nie mam Wiedzmina(jutro moze sie to zmienic) ale nadstawiam uszu by wylapac rowniez
negatywne opinie.
[ciach]
Na razie koncze dyskusję, widzimy się znowu jak w końcu odpalisz gre...


ROTFL!! sam też nie grałeś, a po miesiącu to większość będzie ją kupować/przechodzić kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:33, LK30 napisał:

Sorki że spoileruję, ale Bestia zabiła mnie już z 20 razy i już mnie nosi...


Nie walcz z Bestią stylem szybkim. Przed walką zażyj jaskółkę oraz zamieć. Najpierw przy pomocy stylu grupowego i znaków pokonaj resztę psów, a potem stylem silnym zabij bestię. Walcząc stylem szybkim zginąłem 3 razy. Jak zrobiłem tak jak Ci opisałem, zabiłem bestię bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:06, RobeN napisał:

TNIJCIE CYTATY FORUMOWICZU!!!

Może to przypiąć, ale kto będzie czytał???

Może mnie nazwiecie noobem, ale o co cho z przycinaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem niedawno pierwszego ghula i mam pytanie , czy jego krew , to pozyskana przeze mnie Limfa Abominacji?Nie mam jeszcze wpisu w bestiariuszu o ghulach i nie bardzo wiem skąd mam to uzyskać.W zadaniu jest napisane , że aby je wykonać potrzebuje tego wpisu i już sam nie wiem , czy mam szukać księgi , czy następnych ghuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niby nie, ale ja nie lubię mieć niedokończonych questów w dzienniku.
Ponawiam pytani: czy jest sposób na zdobycie 3 broszek z salamandrą, bez ubijania zbirów w Wyzimie Klasztornej? Bo ja już nie mam czego tam ubijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:05, Emilek177 napisał:

> Sam nie mam Wiedzmina(jutro moze sie to zmienic) ale nadstawiam uszu by wylapac rowniez

> negatywne opinie.
> [ciach]
> Na razie koncze dyskusję, widzimy się znowu jak w końcu odpalisz gre...

ROTFL!! sam też nie grałeś, a po miesiącu to większość będzie ją kupować/przechodzić kolejny
raz

Bosh naucz sie czytac- grałem w Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:04, hehe napisał:

Możesz spróbować: powiedz proszę w czym konkretnie Oblivion jest lepszy ?

W walce, fabule, rozbudowanych dialogach, nieliniowości... Jedyne w czym lepszy jest Wiedźmin to możliwość skierowania się w dowolne miejsce, tak zwany otwarty świat gry.

Czy ja przypadkiem nie zamieniłem tytułów miejscami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:10, Harvenar napisał:

/.../

Niby nie, ale ja nie lubię mieć niedokończonych questów w dzienniku.
Ponawiam pytani: czy jest sposób na zdobycie 3 broszek z salamandrą, bez ubijania zbirów w
Wyzimie Klasztornej? Bo ja już nie mam czego tam ubijać...

Wiem też chcem wszystkie wykonać ale tego nie mogłem wieć poszedłem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już mam z MM za 79zł :-) Wymagania mnie trochę zaskoczyły, mam Athlona X2 3800+, 4GB RAM 800MHz, GF 8800GTS 320MB i w rozdziałce 1280x1024, ustawienia wszysto na max, tylko anizo zjechane do 4x często jest 20-30 klatek - myślalem że będzie więcej. Najmniej przy jakiejś początkowej cutscence było 15fps. Wygląda na to że gra wykorzystuje tylko jeden rdzeń. Ramu po jakiejś godzinie grania prawie 1,5GB zużywa. Ale grafika jest ładniejsza niż się spodziewałem z opisów (załączam screeny) naprawdę mi się podoba. Gram z patchem parę godzin bezproblemowo.

20071026230321

20071026230331

20071026230342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Krew ghula, to krew ghula. Żeby ją wydobyć, konieczny jest wpis w bestiariuszu. Odpowiednią książeczkę sprzedaje któryś z handlarzy w karczmie za 200 orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować