Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 19:43, ShaDoW Energy napisał:

Hmm... Zastanawiam się co kupić... Heroes V z Kuźnią, czy Wither? teraz to właśnie mi przyszło
na myśl, jednak zakładam że niestety nie starczy mi na obydwie gry ;)


To jest chyba jasne że Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg... ale wiedzmin jest zaje****
Przeszedlem go pierwszy raz a skonczylem jakies 10 min temu i do teraz mi szybciej serducho chodzi. Gra jest lepsza niz sie spodziewalem a epilog i outro wysmienite po prostu miodzio (po skonczonym outrze chodzilem po pokoju z niedowierzaniem)
CDP plz zrobcie jakis dodatek do witchera albo Wiedźmin 2
chyba sie zakochalem w tej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem...
W dzielnicy chandlowej jest napad na bank Vivaldiego, wchodze do banku rozmawiam z Elfem a ten mi proponuje że mam się do niego przyłonczyć...
CO się stanie jak się do niego przyłonczę czy w raz z nimi obrabuje bank??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz poradnik, zajrzyj do niego, jeśli chcesz to wiedzieć. W każdym razie spróbuj sam, tego czego naprawdę chcesz, nic złego w tym konkretnym momencie się nie zdarzy, a co będzie później... No cóż, każdy musi żyć z konsekwencjami swoich czynów, na tym na gra polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robia nowe przygody(czy nowe lokacje to sie okaze), ktore beda do pobrania z netu a i ponoc 2 czesc gry juz planuja(wolalbym dodatek) Pojawi sie tez narzedzie modderskie wiec pewnie w sieci zaroi sie od dodatkow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
W tym momencie opowiadasz się albo po stronie Wiewiórek albo po stronie Zakonu, z tej decyzji nie możesz już się potem wycofać. Pod koniec IV Aktu będziesz miał drugi wybór - albo ostatecznie opowiesz się po tej stronie którą wybrałeś podczas napadu na bank albo pozostaniesz neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II Akt

Garalt rozmawia z zielarką o roślinkach,, ale ta mówi, ze potrzebuje nowy szal (czy coś takiego)

od pobliskiego domokrążcy kupiłem kobiecy szal, daje jej, ale jej się nie podoba

Co mam jej dać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zakończyłem walkę w Banku mam wyruszyć w poscig za yeyvinem ale gdzie on jest
bo strzałka na mini mapie kieruje mnie na cmentarz w to miejsce gdzie byl gadający Ghoul ale Elfa tam nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny piszę: Potrzebuje narkotyku dla Siemka. Wychodziłem o północy i o zmroku z domu Kalksteina i nie ma żadnych salamandr(Oni rzekomo posiadają ten narkotyk), tylko kransoludy, które coś marudzą pod nosem. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fisstach (chyba tak) kupujesz u gościa na "C", przesiaduje w barze, albo przy bramie wejściowej (z Grobli do Wyzimy). Kiedyś parę znalazłem, ale nie wiem gdzie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:01, MastAlol napisał:

Fisstach (chyba tak) kupujesz u gościa na "C", przesiaduje w barze, albo przy bramie wejściowej
(z Grobli do Wyzimy). Kiedyś parę znalazłem, ale nie wiem gdzie ^^.


Nie mogę, gdyż nie zabijałem elfów w I akcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w akcie I oddałeś towary elfom, to Coleman ginie. Fisstech możesz zdobyć u tych właśnie Salamandr, ale nie mają one określonych miejsc przebywania. Najłatwiej zrobić to, wykonując jednocześnie zadanie dla Carmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić Fisstech od Colemana o ile ten żyje albo znaleźć go przy zabójcach kręcących się w nocy po Dzielnicy Nieludzi,a dokładnie koło takich wielkich drzwi niedaleko kuźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:10, Tajemnic napisał:

Jeśli w akcie I oddałeś towary elfom, to Coleman ginie. Fisstech możesz zdobyć u tych właśnie
Salamandr, ale nie mają one określonych miejsc przebywania. Najłatwiej zrobić to, wykonując
jednocześnie zadanie dla Carmen.


Dla Carmen questa już zrobiłem, ale z ciał nic nie wziełem(oj głupi, Ja głupi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam listę broni które można wykuć z kawałków meteorytów.
Moje osobiste odczucie to głęboki niesmak jeśli idzie o żółtą odmianę meteorytu. Kawałki tego typu można znaleźć dopiero w V Akcie podczas gdy wykute z nich miecze to pod względem parametrów przerośnięte noże do masła jeśli porówna się je z Sihilem który można zdobyć już w Akcie IV. Pozostałe miecze na tej liście również nie są najwyższej jakości ale przynajmniej można je wykuć już w Akcie II gdzie jest z nich jakiś użytek.

3 Czerwone
Obrażenia +40%
Szansa na efekt krytyczny: Krwawienie +30%

2 Czerwone 1 Niebieski
Obrażenia +20%
Szansa na efekt krytyczny: Ból +10%

2 Czerwone 1 Żółty
Obrażenia +28%
Szansa na efekt krytyczny: Ból, Ogłuszenie, Precyzyjne Trafienie +10%

3 Niebieskie
Szansa na efekt krytyczny: Ból +45%
Szansa na efekt krytyczny: Rozbrojenie +20%

2 Niebieskie 1 Czerwony
Obrażenia +5 %
Szansa na efekt krytyczny: Ból +16%

2 Niebieskie 1 Żólty
Obrażenia +8%
Szansa na efekt krytyczny: Ból +35%
Szansa na efekt krytyczny: Precyzyjne Trafienie +10%

3 Żółte
Obrażenia +24%
Szansa na efekt krytyczny: Ból, Ogłuszenie, Krwawienie, Precyzyjne Trafienie +30%

2 Żółte 1 Czerwony
Obrażenia +21%
Szansa na efekt krytyczny: Ból, Ogłuszenie, Precyzyjne Trafienie +20%

2 Żółte 1 Niebieski
Obrażenia +20%
Szansa na efekt krytyczny: Ból +10%

1 Czerwony 1 Niebieski 1 Żółty
Obrażenia +13%
Szansa na efekt krytyczny: Ból +20%
Szansa na efekt krytyczny: Ogłuszenie, Precyzyjne Trafienie +10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Zeugl był dla was trudny, mnie trafił tylko dwa razy, jestem ciekawy czy wy też tak dobrze sobie poradziliście z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:11, Kraju92 napisał:

Czy Zeugl był dla was trudny, mnie trafił tylko dwa razy, jestem ciekawy czy wy też tak dobrze
sobie poradziliście z nim?

mi nie zadal zadnego dmga bo pod te macki sie zygfryd strasznie pchal wiec mialem zywa tarcze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować