Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Szkoda że nie mam jeszcze tego Wiedźmina. Dopiero dostane go na święta, wtedy będę mógł z wami dyskutować :) .
A ja mam takie pytanie dotyczące pancerzy i broni: Czy Geralt będzie mógł nosić jakieś inne pancerze oprócz tego swojego wdzianka? I czy będzie mógł walczyć jeszcze jakimiś nowymi mieczami/broniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety wspomniałeś o jednej z wad gry. W grze są tylko trzy pancerze ! Broni jest więcej,ale i tak Geralt może nosić przy sobie trzy długie i jedną/dwie krótkie,więc nie nastawiaj się na jakieś super doznania pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:41, Arclight napisał:

Długo się wahałem, ale w końcu wybrałem Zakon. W końcu nie stosuje on metod terrorystycznych
do osiągnięcia celu. Poza tym dobry elf to martwy elf.


Na początku miałem być po stronie nieludzi ale kiedy dowiedziałem się że rabują cmentarz i zabijają ludzi to stracili szanse w mych oczach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem...
mam takie zadanie że mam isć do kanałów z oficerem strarzy miejskiej ci rozstawiają drabinę
wchodze tam do domu Salamamdry i rozwalam wszystkich gadam z tym facetem w lustze ale po tem nie wiem co zrobic

znaczy co mam zrobic po rozmowie z tym gosciem w lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 10:10, Artas15 napisał:

znaczy co mam zrobic po rozmowie z tym gosciem w lustrze?

''Ten gość'' to król Radowid :P Po rozmowie z nim po prostu wyjdź z budynku. Możesz też iść na dół, ale tam chyba nic ciekawego nie było z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rabowanie cmentarza bym im wybaczył, ale spoiler zamknięcia bezbronnych kobiet i dzieci w krypcie /spoiler wybaczyć im nie mogłem. Stąd moja decyzja.
Poza tym to śmiesznie brzmi, jak krzyczą "Wolność!" - po czym umierają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczyć im nie mogłem

Ja wybrałem tym razem nieludziową stronę.Trzeba jednak przyznać , że obydwie frakcje mają swoje grzeszki i nienawidzą tych drugich.Z ciekawości następnym razem wybiorę inaczej , ale najchętniej trzymałbym Geralta jak najdalej od tego całego zamieszania.Niestety nie zawsze to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślałem o nieludziach,że nie są buntownikami,lecz zwykłymi mordercami,lecz później,gdy Spoiler w IV akcie Toruviel wypuściła Alvina mówiąc,że nie są "mordercami dzieci",a później,gdy w rozmowie z Zoltanem dowiedziałem sie,że Zakon morduje nieludzi cywili (choć czy tak naprawdę było? Bo jakoś mi ten wątek uciekł) Doszedłem do wniosku,że obie strony są siebie warte i najlepszym rozwiązaniem byłaby neutralność,ale wtedy było już za późno i musiałem walczyć po stronie Zakonu Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie spojler jak w IV akcie zabije Berengara to co mi da jego medalion ? , bo wiem że jak go nie zabije to mi pomoże w wale z Azarem , więc lepiej zabic czy nie ? koniec spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:48, Valentino S.A. napisał:

a ja mam pytanie spojler jak w IV akcie zabije Berengara to co mi da jego medalion
? , bo wiem że jak go nie zabije to mi pomoże w wale z Azarem , więc lepiej zabic czy nie
? koniec spojlera


SPOILER
Jak go nie zabijesz to pomoże w walce z Azarem, a jak zabijesz to nie pomoże i tyle. A o jaki medalion chodzi?
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:48, Valentino S.A. napisał:

a ja mam pytanie spojler jak w IV akcie zabije Berengara to co mi da jego medalion
? , bo wiem że jak go nie zabije to mi pomoże w wale z Azarem , więc lepiej zabic czy nie
? koniec spojlera


***SPOJLER***
Jak go zabijesz wiedźmina to medalion Ci pomoże w walce (mag nie będzie mógł rzucić jakiegoś czaru na początku walki)
***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Witam
Mam mały problem i tak jestem pod koniec II aktu i mam walczyć z azarem i magistrem wiem ze dla kogos moze się to wydawac śmieszne ale nie moge ich pokonac.Jesli macie jakieś pomysły typu jaki styl lub znak uzywac to napiszcie zabiłem wczesniej baranine i oskarżyłem kalksteina(czyli same złe wybory niestety) .

Pozdro

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą walką nie należy się przejmować po i tak po jakimś czasie się skończy. Ale skoro chcesz taktykę to koncentruj ataki na Javedzie, jest silniejszy,a Magistra odrzucaj Aardem,gdy się zbliży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:40, mati285 napisał:

Tą walką nie należy się przejmować po i tak po jakimś czasie się skończy. Ale skoro chcesz
taktykę to koncentruj ataki na Javedzie, jest silniejszy,a Magistra odrzucaj Aardem,gdy się
zbliży.



Czyli mam odpierac ich ataki przez jakiś czas ?
Bo jak nawalam azara to PRAWIE nic mu nie robie a ich 2 nie pokonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER****
MAm pytanie
Z tego co wiem to w IV akcie pod koniec mialem miec rozprawe z berengarem
Chcialem go ocalic a tu zonk nawet sie nie pojawil:/ Mial mi dac recepture na eliksir z Dagona i ksiege gromu ale go nie ma. Gdzie on powinien byc??
***KONIEC SPOIELRA****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować