Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 17:38, SsixX napisał:

Mam problem i nie umię sobie z nim poradzic !
Otóż w akcie 2 mam zdobyc 10 sefir dla kalkensteina ,zdobyłem już kilka ,ale zatrzymałem się
przy tej z posągiem Melitele ,nie wiem co mam tam zrobichodzę w kółko kręcę siękoło tych posągów
i nic sefiry nie widac co mam tam zrobic żeby dostac tą sefirę ?

Musisz złożyć coś do jedzenia na ołtarzu z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:38, SsixX napisał:

Mam problem i nie umię sobie z nim poradzic !

Kliknij na nazwę posągu Melitele, otworzy się ekwipunek. Złóż w ofierze jakieś jedzenie. Posąg w zamian za to, da Ci potrzebne sefiry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:05, kajojek napisał:

Który mieliście lvl jak skończyliście Wiedźmina??? Co jest jak się ma 40??

Ja na 33 lub 34... dokładnie nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:07, rafekx 12 napisał:

> Który mieliście lvl jak skończyliście Wiedźmina??? Co jest jak się ma 40??
nie jestem pewien mało osób ma taki lvl ale napewno dostaje sie z 3 złote talenty

Aha ja miałem o ile dobrze pamiętam 37 level. Średni poziom trudności. Nie wykonywałem wszystkich zadań ale większość się starałem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:19, janusz82 napisał:

a ja mam takie pytanko:czy da sie jakos wyłączyć autozapis w tej grze??? w opcjach ni ma takiej
opcji.

chyba nie to troche męczace ale niestety byc musi ale nie jestem pewien moze gdzies sie da wylonczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:53, ShaDoW Energy napisał:

Czy ta gra nie jet przypadkiem Kliknij walcz?

zaczynasz walke klikniećiem,i gdy strzałka zaczyna sie palić też klikasz i tak dalej aź Geralt konczy walke ofektownym ciosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko a propos przkuwania bo nie jestem pewny. Mam powiedzmy trzy kawałki meteorytu i idę do kowala. Z tych trzech kawałków dostaję nowy miecz, czy te upy dodająsiędo starego. Np mam święcony miecz zakonu który ma +10% dmg, przekuję go i oprócz +10%dmg to będzie miał te dodatkowe +cośdo dmg, bólu czy cokolwiek, zależy od kawałków meteorytu. Chcę być pewny :)
Aha jeszcze a propos sihila: jest to prawdopodobnie najlepszy miecz w grze, leży on na polach, to jest w IV akcie, tak ? I mozna go zdobyć tylko za pierwszą wuizytą na tym terenie bo potem znika ? Jak to jest ? Z góry thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:11, Outlander-pro napisał:

Ja mam pytanko a propos przkuwania bo nie jestem pewny. Mam powiedzmy trzy kawałki meteorytu
i idę do kowala. Z tych trzech kawałków dostaję nowy miecz, czy te upy dodająsiędo starego.
Np mam święcony miecz zakonu który ma +10% dmg, przekuję go i oprócz +10%dmg to będzie miał
te dodatkowe +cośdo dmg, bólu czy cokolwiek, zależy od kawałków meteorytu. Chcę być pewny :)

Aha jeszcze a propos sihila: jest to prawdopodobnie najlepszy miecz w grze, leży on na polach,
to jest w IV akcie, tak ? I mozna go zdobyć tylko za pierwszą wuizytą na tym terenie bo potem
znika ? Jak to jest ? Z góry thx za odpowiedź.


Co do pierwszego pytania wydaje mi się, że przekuwając miecz po prostu zamieniasz go na inny, choć głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykuwasz miecz z kawałków meteorytów to dostajesz zupełnie nowy, stary jest wyrzucany z ekwipunku.
Kiedy przekuwasz srebrny miecz dodając do niego runy zmieniasz jego parametry na takie które będą wynikały z wybranej przez Ciebie kombinacji run, oryginalne efekty takiego miecza nie kumulują się z efektami danymi przez runy zostają one zastąpione przez nowe efekty (czyli jeśli przekujesz przy pomocy run srebrny miecz który otrzymujesz od Pani Jeziora to w rzeczywistości możesz nawet pogorszyć jego statystyki).
Sihila znajdujesz w IV Akcie w lokacji "Pola" (na dołączonej mapce jest zaznaczone jego dokładne położenie), to prawda że można go zdobyć jedynie podczas pierwszej wizyty w tym miejscu.

20071117192237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet wykonując wszystkie możliwe poboczne zadanie nie da się dojść do takiego poziomu. Aby nabić sobie taką ilość expa trzeba pewnie z uporem maniaka chodzić po lokacjach w których respawnują się w miarę potężne potwory (bo za słabe dostaje się żałosną ilość doświadczenia) i tłuc ile wlezie przez wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:55, Pioti napisał:

Dzieki za rade kazda się przyda ale nie posiadam jaskółki ani zamieci bo użyłem wczesniej na
strażnika (golema) mam stalowy miecz i srebrny berengara


Jeśli zużyłeś eliksiry to po prostu musisz przyrządzić nowe, jeśli nie znasz odpowiednich receptur (na tym etapie powinieneś ale zawsze można coś pominąć) to tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=14055
jest podane jakich składników potrzebujesz do poszczególnych eliksirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować