Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nie mam ostatniej Sefiry, która, jak piszę w Glosariuszu ma zostać znaleziona przypadkiem, że i tak i tak ją znajdę, ale w tym problem, bo jakoś mi nie wychodzi te przeznaczenie. Jest opisana na końcu w Glosariuszu. Od Raymonda? Nie, chyba nie, ale przecież on to Azer Javed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:24, Jaki Ganh1 napisał:

Nie mam ostatniej Sefiry, która, jak piszę w Glosariuszu ma zostać znaleziona przypadkiem,
że i tak i tak ją znajdę, ale w tym problem, bo jakoś mi nie wychodzi te przeznaczenie. Jest
opisana na końcu w Glosariuszu. Od Raymonda? Nie, chyba nie, ale przecież on to Azer Javed!

1. NIe spoiluj.
2. Dostaniesz ją , gdy poprosisz go o spotkanie na bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i o co chodzi z tym spoilowaniem? W Lineage 2 to pozyskiwanie materiałów od martwych mobów grając Krasnoludem, ale tu raczej tego nie robimy, ogólnie spoil to znaczy niszczyć, uszkadzać o ile sklerozy nie mam, i nie wiem ogólnie co to jest na forum, wyjaśni ktoś? :)

Ale jak ostatnio byłem u Raymonda, to jedynie powiedziałem mu o tym jak poszła sekcja zwłok, a nie było innej możliwości dialogu, ale spróbuje jeszcze raz, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:29, Jaki Ganh1 napisał:

Aha, i o co chodzi z tym spoilowaniem? W Lineage 2 to pozyskiwanie materiałów od martwych mobów
grając Krasnoludem, ale tu raczej tego nie robimy, ogólnie spoil to znaczy niszczyć, uszkadzać
o ile sklerozy nie mam, i nie wiem ogólnie co to jest na forum, wyjaśni ktoś? :)


Spojler - pisanie o części fabularnej gry wyjaśniającej pewne zagadnienie, ale psujące frajdę z samodzielnego wykonania zadania. : )

Dnia 08.01.2008 o 19:29, Jaki Ganh1 napisał:

Ale jak ostatnio byłem u Raymonda, to jedynie powiedziałem mu o tym jak poszła sekcja zwłok,
a nie było innej możliwości dialogu, ale spróbuje jeszcze raz, dzięki! :)


Spojler

Da ci sefirę gdy już go wyciągniesz na bagna.

Koniec spojlera.

: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:29, Jaki Ganh1 napisał:

Aha, i o co chodzi z tym spoilowaniem? W Lineage 2 to pozyskiwanie materiałów od martwych mobów
grając Krasnoludem, ale tu raczej tego nie robimy, ogólnie spoil to znaczy niszczyć, uszkadzać
o ile sklerozy nie mam, i nie wiem ogólnie co to jest na forum, wyjaśni ktoś? :)

Ale jak ostatnio byłem u Raymonda, to jedynie powiedziałem mu o tym jak poszła sekcja zwłok,
a nie było innej możliwości dialogu, ale spróbuje jeszcze raz, dzięki! :)

Spoilerowanie oznacza zdradzanie szczegułów fabuły :-) Czyli nie pisz , że R to AJ , bo niektórzy dopiero zaczynają , i nie bedą mieli zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:31, Asthariel napisał:

> Aha, i o co chodzi z tym spoilowaniem? W Lineage 2 to pozyskiwanie materiałów od martwych
mobów
> grając Krasnoludem, ale tu raczej tego nie robimy, ogólnie spoil to znaczy niszczyć, uszkadzać

> o ile sklerozy nie mam, i nie wiem ogólnie co to jest na forum, wyjaśni ktoś? :)
>
> Ale jak ostatnio byłem u Raymonda, to jedynie powiedziałem mu o tym jak poszła sekcja
zwłok,
> a nie było innej możliwości dialogu, ale spróbuje jeszcze raz, dzięki! :)
Spoilerowanie oznacza zdradzanie szczegułów fabuły :-) Czyli nie pisz , że R to AJ , bo niektórzy
dopiero zaczynają , i nie bedą mieli zaskoczenia.

no sorry, za offa, ale osmarkałem się ze śmiechu... Zostałem totalnie zaskoczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
Gdzie mogę znaleźć Yeavinna w 3 akcie, gdy Decan mówi mi, że mam poszukać sojusznika do ataku na Salamandrę? Szukałem w miejscu zaznaczonym w poradniku, w kanałach (w tym też w elfich ruinach), na cmentarzu i ogólnie wszędzie gdzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:59, destro177 napisał:

Spojler
Gdzie mogę znaleźć Yeavinna w 3 akcie, gdy Decan mówi mi, że mam poszukać sojusznika do ataku
na Salamandrę? Szukałem w miejscu zaznaczonym w poradniku, w kanałach (w tym też w elfich ruinach),
na cmentarzu i ogólnie wszędzie gdzie można.

Spojler
Przed misją "złoto dla zuchwałych" to na bagnach w gaju druidów, po tej misji jak opowiemy się za wiewiórkami to u Vivaldiego w domu.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:13, KrzysztofMarek napisał:

> Gdzie w III rozdziale można znaleść zjadarke?
Nigdzie, dopiero pojawi się w IV.


A więc zadanie dla dentysty można też wykonywać w IV akcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:26, lukasz11111 napisał:

> > Gdzie w III rozdziale można znaleść zjadarke?
> Nigdzie, dopiero pojawi się w IV.
>

A więc zadanie dla dentysty można też wykonywać w IV akcie ?

W IV mozna zbierać eksponaty , w V można je oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zęby zdobyte dla dentysty w IV Akcie możesz mu oddać dopiero w V Akcie. Pamiętaj jednak że w V Akcie dostęp do swojej przechowalni będziesz miał tylko na samym początku Aktu, jak tylko opuścisz Groblę nie będziesz mógł już zabrać tego co zostawiłeś w schowku dlatego pamiętaj żeby wtedy wziąć wszystko co potrzebne ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:46, Valentino S.A. napisał:

hmmm , dziwna sprawa ... najlepiej jak ktoś to wyjaśni


taaa ... może ktoś się kiedyś zlituje i wykaże zainteresowanie klientami, którzy wydają kupę kasy na te ich gry i coraz śmieszniejsze EK''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
Mam pytanie w 3 akcie drwali mozna dzies znalezc z tym ich przywodca czy zostali wybici przez salamandry bo w miejscu ich obozowiska jest teraz obóz salamandry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:25, radekk napisał:

Spojler
Mam pytanie w 3 akcie drwali mozna dzies znalezc z tym ich przywodca czy zostali wybici przez
salamandry bo w miejscu ich obozowiska jest teraz obóz salamandry ?

Spojler
Już niestety nie można znaleźć ich, bo zostali wybici i przepędzeni przez bandziorów z salamandry, wspomina nam o tym Vaska.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:25, radekk napisał:

Spojler
Mam pytanie w 3 akcie drwali mozna dzies znalezc z tym ich przywodca czy zostali wybici przez
salamandry bo w miejscu ich obozowiska jest teraz obóz salamandry ?

Spojler
zostali wybici
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pokonaniem Zeugla. Chodzi o to że bardzo szybko ginę. Po prostu czasem nawet nie wyściubi nosa jego korpus a ja już leże brzuchem do dołu xD Nie mam Jaskółki ale przed walką za każdym razem wypijałem Wilgę i Pełnię ale i tak bardzo szybko gryzłem ziemię. Może trzeba zainstalować Patcha 1.2. Jeśli tak to będzie chodził mój zapis z kryjówki Zeugla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować