Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - wyczekiwany gameplay trailer już dostępny!

94 postów w tym temacie

Ehh, gdyby tylko zarzucili wersje PC''tową jeszcze w tym roku... Może nawet i bym kupił :D

A jeszcze multi - nie moge się doczekać serwerów Role Play - w GTA SA spędziłem na nich kupe czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie bierze. Przejadło mi się GTA już dawno. Spadochron był tylko fajny :P
Poza tym to nie był GAMEPLAY, co najwyżej jakieś sekundowe urywki, bardziej trailer in game footage niż gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, oby strzelaniny okazały się dobre, bo ten aspekt zawsze kulał w GTA. Ciekawi mnie tylko, jak to możliwe, że w 3:15 Franklin strzela ze zwykłego pistoletu jak z karabinu maszynowego. Fajnie wygląda też ulegające zniszczeniom otoczenie (3:50), mam tylko nadzieję, że będzie dało się robić demolkę na większą skalę, niż niszcząc ceglany murek. Czekam na zapowiedź wersji pecetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele nie pokazali ale i tak ogromne WOW. Aktywności sportowe może i nie zastąpią symulacji, ale będą świetne. Miasto wygląda przepięknie. Zwierzęta też są całkiem niezłe. Cieszę się, że pokazali też robienie tatuażu i wydaje się, że nie da aż takich możliwości jak UFC Undisputed, to i tak jest nieźle. I na końcu ta rozgrywka online. Jeżeli tak to ma wyglądać, to już nie mogę się doczekać. Oby tylko nie schrzanili optymalizacji na PC jak w przypadku czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za dwa miesiące trzeba będzie pomyśleć o tygodniu wolnego, premiera coraz bliżej :] Jednym słowem - miazga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, robi wrażenie. Pierwsza część cyklu, która nawet mnie zaintrygowała (chociaż grało się kiedyś w jedynkę, nie powiem) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć - JARAM się, gra wygląda świetnie, a mapa idealnie trafia w moje gusta. I do tego ta grafika, która na wysłużonych już konsolach wygląda miodnie. Nic tylko czekać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to byle do września. Połączenie najlepszych elementów z poprzednich części z domieszką nowości. Zapowiada się najlepsze GTA w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle do września :) Jedyna zaplanowana premierowka na ten rok, piękne pożegnanie obecnej generacji :).

ps. Tylko czas, skąd go brać jeśli doba ma tylko 24 godziny ? Ech... dam radę - miesiącami będę grał w tą kolubrynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować