Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Call of Duty: Ghosts - wrażenia z pokazu

40 postów w tym temacie

Fajny opis, generalnie zgadzam się z Tobą. Po obejrzeniu kilku minut gameplayu, przeczytaniu jakiejś sensownej recenzji można sobie wyrobić opinię. Jeśli miałbym zamienić BO2 na Ghosts, to pewnie na płytkę używaną (BO2 trzy miesiące po premierze kupiłem za 109 zł z przesyłką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne co by nie zrobili, ale wiekszosci i tak bedzie ''To ciagle to samo''. Walic to ze 2mln ludzi to kupi i bedzie sie cieszyc to wedle naszych ekspertwo- ''gra glupia i nie wprowadza nic nowego''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 09:57, Snafu napisał:

Nie wazne co by nie zrobili, ale wiekszosci i tak bedzie ''To ciagle to samo''. Walic
to ze 2mln ludzi to kupi i bedzie sie cieszyc to wedle naszych ekspertwo- ''gra glupia
i nie wprowadza nic nowego''...

Tylko dwa? Activision byłoby bardzo rozczarowane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wazne co by nie zrobili, ale wiekszosci i tak bedzie ''To ciagle to samo''. Walic
> to ze 2mln ludzi to kupi i bedzie sie cieszyc to wedle naszych ekspertwo- ''gra glupia
> i nie wprowadza nic nowego''...

Bo to jest ciągle to samo. Jak 2mln ludzi woli płacić cały czas za ten sam produkt to przykre :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo was nie rozumiem czego wy oczekujecie od FPS!? Masakra. Wprowadzili pare nowości tutaj i niektóre ściągniete z crysisa. Moim zdaniem wygląda całkiem spoko. I jak będzie do kupienia za normalną kasę to z chęcią kupie. Od MW 1 nie grałem w żadnego cod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie wazne co by nie zrobili, ale wiekszosci i tak bedzie ''To ciagle to samo''.
> Walic
> > to ze 2mln ludzi to kupi i bedzie sie cieszyc to wedle naszych ekspertwo- ''gra
> glupia
> > i nie wprowadza nic nowego''...
>
> Bo to jest ciągle to samo. Jak 2mln ludzi woli płacić cały czas za ten sam produkt to
> przykre :3

Napisz co powinno w takim razie znaleźć się w nowym CoDzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo to jest ciągle to samo. Jak 2mln ludzi woli płacić cały czas za ten sam produkt to
> przykre :3

2mln hahaha, jeśli mowa o ludziach kupujących cały czas ten sam produkt przydało by się wspomnieć gry z serii AC i Fifa.

@maniekgdynia

Odpowiedzią na twoje pytanie jest to wszystko co ma BF czyli Duże mapy z destrukcja otoczenia , pojazdy i lepsza grafika czyli krótko CoD jest hejtowany że jest CoDem a nie Bfem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie piepszenie, że CoD zły bo ciągle to samo, ciekawe co drodzy fanboje BF''a będziecie teraz dostawać, jak na moje oko to już BF3 i BF4 wyglądają tak samo. Poza tym czemu niby mają przestać produkować CoD''a skoro ciągle przynosi ogromne zyski, chyba nawet większe niż BF.
Przypomne, że nie tylko CoD się ciągnie jak tasiemiec, Fifa, PES, Assassin''s Creed też są już wydawane n-ty raz i wcale się znacznie nie zmieniają. Nie wspomne już nawet o WoWie który ciągnie się 9 lat i jeszcze Blizzard myśli o przynajmniej jednym dodatku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Fifie i PES-ie sie nie wypowiadam, bo takich gier nie tykam. A co do AC to z tego co kojarze to chyba nie wyszlo az tyle czesci co CoD-a? A jak juz wychodzily to zmian bylo znacznie wiecej, niz w strzelance acti.
Z kolei porownanie CoD-a do WoW-a jest juz tak bezsensowne ze nie bede tego nawet komentowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" wyjebiaszczym systemem zniszczeń " już widzę ten system zniszczeń na małej mapce z CoDa gdzie jest parę murków i 1-2 budynki. Wystarczyło by parę grantów lub jeden nalot i z całej mapy został by gruz normalnie ubaw po pachy. A przewracające się krzesła ruchome beczki aż tak bardzo zmieniają doznania z gry ?
Ciągłe gadanie na grafikę to nie ona jest najważniejsza w FPS liczy się grywalność, radość z gry a tego CoD nigdy nie zabrakło. Po za tym ja nie wiem skąd ludzie wzięli by czas na oglądanie super kosmicznej grafki w multi, chyba tylko we kamerze pośmiertnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Takie piepszenie, że CoD zły bo ciągle to samo, ciekawe co drodzy fanboje BF''a będziecie
> teraz dostawać, jak na moje oko to już BF3 i BF4 wyglądają tak samo. Poza tym czemu niby
> mają przestać produkować CoD''a skoro ciągle przynosi ogromne zyski, chyba nawet większe
> niż BF.
> Przypomne, że nie tylko CoD się ciągnie jak tasiemiec, Fifa, PES, Assassin''s Creed też
> są już wydawane n-ty raz i wcale się znacznie nie zmieniają. Nie wspomne już nawet o
> WoWie który ciągnie się 9 lat i jeszcze Blizzard myśli o przynajmniej jednym dodatku.
>
>
>

i znowu, ktoś coś powie na coda to jest fanboyem bfa... durne dzieci coda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 13:32, czopor napisał:

i znowu, ktoś coś powie na coda to jest fanboyem bfa... durne dzieci coda...

- Jesteś głupi!
- Nie, to ty jesteś głupi!
- A ty jesteś głupszy!
- A ty jesteś głupi do nieskończoności!
- A ty jesteś głupi do nieskończoności plus jeden!
- A ty jesteś głupi do nieskończoności plus nieskończoność!
- Proszę paaaaani, Jasio mówi, że jestem głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w call of duty nic się nie zmienia i cena cały czas ta sama co oznacza że wyciągają kase. w battlefield przynajmniej nowy silnik który zmienia mocno fizykę i delikatnie grafikę a cena spadła do 25 zł ponieważ mogą sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować