Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - ciąg dalszy konfliktu między Templariuszami a magami

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W wielu uniwersach fantasy magia jest na porządku dziennym. W niewielu jednak poruszane jest zagadnienie, jak ludzie nie posiadający magicznych mocy mogliby traktować tych, którzy owe nadnaturalne możliwości posiadają...

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age: Inquisition - ciąg dalszy konfliktu między Templariuszami a magami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasypywanie spoilerami czas zacząć.

PS Przez pierwsze dwa akapity właściwie nie wiedziałem, o czym ten news jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to Leliana miała jakiś swój wątek? Pojawiła się tylko gościnnie, jak wielu innych i
> koniec.

Pewnie się okaże, że jest babcią Cassandry uwięzioną w młodym ciele, czy coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 14:27, Sanders-sama napisał:

A to Leliana miała jakiś swój wątek? Pojawiła się tylko gościnnie, jak wielu innych i
koniec.


Chyba chodzi o samą końcówkę gry, gdzie

Spoiler

Leilana trzymała w dłoniach tajemniczą księgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W wielu uniwersach fantasy magia jest na porządku dziennym. W niewielu jednak poruszane jest zagadnienie, jak ludzie nie posiadający magicznych mocy mogliby traktować tych, którzy owe nadnaturalne możliwości posiadają..." Całe fabuły wszystkich seriali o X0menach sie na tym opierały.
> Artykuł sponsorowany...
Nie. Po prostu gram chce nam dostarczać newsów o wszystkich grach, nawet jeśli seria upadła tak nisko że nikogo nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną przyjemnością będzie wgnieść Templariuszy w ziemię. Póki co nie grałem w DA 2, ale po przejściu 1 wydali mi się niczym więcej tylko ograniczoną bandą fanatyków. Do tego byli skrajnie nieciekawi, ba nawet śmieszni. W mojej opini zupełnie nie potrafiono oddać klimatu grozy jaką rzekomo wzbudzają inkwizytorzy, nie to w świecie warhammera, gdzie łowcy czarownic i cała inkwizycja mimo swego fanatyzmu jest przy tym organizacją szalenie ciekawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w Dragon Age: Inquisition przyjdzie nam poznać Inkwizycje. W dwóch pierwszych odsłonach mieliśmy do czynienia jedynie z Zakonem i Templariuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Po prostu gram chce nam dostarczać newsów o wszystkich grach, nawet jeśli seria
> upadła tak nisko że nikogo nie obchodzi.

Mnie obchodzi, więc jak się wypowiadasz to wypowiadaj się w swoim imieniu, a nie wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 19:41, michal_w napisał:

Praktycznie załatwił on DA2 a oni dalej to ciągną, masakra.


Ciągną bo to chyba jedyny główny motyw który dalej trzyma to uniwersum w kupie, podejrzewam, że fabuła będzie równie płytka jak w przypadku dwójki. Może jednak nas zadziwią głębią, kto wie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 19:45, Shinigami napisał:

> Praktycznie załatwił on DA2 a oni dalej to ciągną, masakra.

Ciągną bo to chyba jedyny główny motyw który dalej trzyma to uniwersum w kupie, podejrzewam,
że fabuła będzie równie płytka jak w przypadku dwójki. Może jednak nas zadziwią głębią,
kto wie? ;D


Wątpię... Gra zacznie się standardowo, wielkie zło powróciło i tylko ty graczu możesz nas wszystkich uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz więc że dwójka miała "płytką" fabułę? Piszesz to z takim przekonaniem, że gdybym jej nie przeszedł to może bym Ci uwierzył.

Sanders-sama: Oho, kolejny "nie wiem o co tam chodzi ale się wypowiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 02:02, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Twierdzisz więc że dwójka miała "płytką" fabułę?


Rozumiem, że niektórym mogła się podobać, absolutnie tego nie neguję. Dla mnie to było dno, szczególnie sama końcówka, nie mówiąc już o jakże ważnych ''wyborach'' które do niej prowadziły. Chyba nie jestem w tym względzie odosobniony, no chyba, ze wierzyć pismakom w dniu premiery, gdzie głośno krzyczeli o RPG dekady 10/10 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować