poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Co za roznica jaki bedzie kolejny tytul? Zgodze sie, ze tytuly nie sa jakies super wybitne, tylko ktos z czarnym poczuciem humoru je wymyslal, ale jakie to ma znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:31, Maximo napisał:

Zgodnie z najnowszymi trendami zwłaszcza w polityce najmodniejszy tytuł to obecnie "Aferzysta" (bardzo wysoki tytuł)

"Aferzysta" to odpowiednik Barona (SLD). Wyższy stopień to "Lobbysta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:27, BajteK_ napisał:

ale jakie to ma znaczenie ?


Tylko takie, że np. dla mnie bardzo ciekawe były stare tytuły. Awansowanie z Pazia na Giermka, a później na Rycerza, itd. dało przecież początek pewnemu tematowi, który przyciągnął mnie do forum CD-Projektu grubo ponad trzy lata temu i trzymał tam aż do jego końca. Teraz jestem tutaj i niespecjalnie mi się podoba, że zamiast tamtych tytułów (które pozwalały klimatowi forum nieco się rozwinąć) dostaliśmy jakichś Obywateli i Robotników... :-/
Tęsknię za swoim tytułem... Tym bardziej, że wiem, iż (o ile w ogóle będzie taka możliwość) prędko własnego nie zdobędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, tytuly na starym forum byly fajne, tutaj niespecjalnie. W ogole ta zmiana forum moim zdaniem nie wyszla na dobre, ale moze tylko dlatego ze na poprzednim forum bylem od poczatku i bardzo sie przywiazalem ? Mniejsza o to, w ogole nie zwracam uwagi na tytuly, moze w przyszlosci(w co watpie) wroca poprzednie tytuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:36, KrzysztofMarek napisał:

"Aferzysta" to odpowiednik Barona (SLD). Wyższy stopień to "Lobbysta"


OK... Pobawmy się w porównywanie starych i nowych :-)
Obywatel jest odpowiednikiem Pazia oczywiście. W sumie to się zgadza bo i jedni i drudzy niewiele mają do powiedzenia ;-)
Robotnik zamiast Giermka? Hmmm... No niby Giermek pracował dla Rycerza, więc teraz Robotnik powinien pracować dla kogoś, więc...
Pracodawca w miejsce Rycerza? Chyba by się zgadzało.
W takim razie zamiast Hrabiego powinien występować Fiskus ;-)
Później Twój Aferzysta zamiast Barona...
Książę - Lobbysta? ;-) OK! :-D
A później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:41, BajteK_ napisał:

Zgadzam sie, tytuly na starym forum byly fajne, tutaj niespecjalnie. W ogole ta zmiana forum moim zdaniem nie wyszla na
dobre, ale moze tylko dlatego ze na poprzednim forum bylem od poczatku i bardzo sie przywiazalem ? Mniejsza o to, w ogole
nie zwracam uwagi na tytuly, moze w przyszlosci(w co watpie) wroca poprzednie tytuly.


Też uważam, że niespecjalnie się zmiana udała, choć gdyby ktoś mówił, że wyszła z tego kompletna klapa, to nie przyznałbym mu racji. Ja na tamtym forum byłem może nie od początku, ale długo i też się niesamowicie przywiązałem...
I mnie też tytuły niespecjalnie obchodzą (bo gdyby ich nie było w ogóle to wcale bym nie narzekał), ale skoro już są, to powinny być fajne ;-)


--- ERRATA do mojego poprzedniego posta ---
Zapomniałem o Lordzie... Wybaczcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:46, KrzysztofMarek napisał:

Po "Lobbyście" może być "Podejrzany" potem ewentualnie "Skazany" albo "Więzień".

Jeżeli już, powinny to być tytuły ujemne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:05, Olamagato napisał:

> Po "Lobbyście" może być "Podejrzany" potem ewentualnie "Skazany" albo "Więzień".
Jeżeli już, powinny to być tytuły
ujemne. :-)


Ujemne to powinny być Polityk->Parlamentarzysta (dawny banita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się