poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 19:16, KHRoN napisał:

http://web.archive.org/web/20041117065319/http://www.cdprojekt.info/forum.asp
długo TO nie zniknie z serwera? O_o bo nie
wiem czy mam httrack do roboty zaprząc ;P


Fajny link. Troche stary. Temat o Morrowindzie ma tylko ponad 4000 postów. Jak likwidowali stare forum miał ponad 7000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:27, Yamamoto napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Hern:
> Mam
> dziwne uczucie, że kolejnych niespodzianek CDP należy się bardziej obawiać niż oczekiwać ;-)
> >


Hern - z jednej strony bosko piękne to zdanie, z drugiej straszne i tragiczne w wymowie... Ciekawe, czy zamiarem CDP było stworzenie tragikomedii, w każdym razie im się udało :)

Dnia 09.10.2005 o 17:27, Yamamoto napisał:

Wizytówek
nie mogą spaprać. Dobre były te z cd projektu. Miejmy nadzie je że te będom lepsze.


Jak to nie mogą? CDP wszystko może! Nawet spektakularnie zniszczyć swój własny dorobek z ostatnich kilku lat. Jak to szło w "Lokomotywie"?
Najpierw powoli, jak żółw ociężale....
Kiedy pojawiły się pierwsze uwagi co do działalności firmy, wszyscy się uśmiechali z pobłażaniem, ale teraz wystarczy popatrzeć na plan wydawniczy tego - jak to niektórzy określają - najlepszego wydawcy (hehehehe). Powoli zaczyna im teraz brakować własnych włości do przetracenia, to złapali się za dorobek forumowiczów, stąd ta kasacja forum ;P

P.S. Mam nowe pomysły na rangi (kategorie obywateli):
chłoporobotnik, pierwszy sekretarz, sklepowa (ta to miała władzę!)
z ujemnych: zgniły kapitalista, burżuj, wróg klasowy (znaczy - ban :)))
Natomiast aby utrzymać się w stylistyce nomenklatury, moderatorów należałoby przemianować na cenzorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy samozwańcy i inna zdegradowana czy zdeklasowana szlachto!

Wszyscy, albo niemal wszyscy deklarują, że nie, że nie zależy im na tytułach. a popatrzcie, który wątek cieszy się największym powodzeniem? Tak! Dobrze widzicie! to ten wątek o tytułach! Zatem śmiało do boju o przywrócenie tytułów, albo chociaż o nowe ordery, srebrne i złote krzyże za zasługi dla forum, ordery dla walecznych rycerzy w RPG, ułaskawienia dla więźniów z Gothic''ów i tak dalej...Do boju! Wasza sprawa jest słuszna i Was jest większość (na razie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 20:50, TYHE napisał:

to sie nazywa wyparcie :P


ke...? :) jestem najwyraźniej zbyt zmęczony by to zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 21:10, Meghan_mph napisał:

P.S. Mam nowe pomysły na rangi (kategorie obywateli):
chłoporobotnik,

Mowi sie tez czasem "chłopoprofesor" (na kogos ze wsi, kto zostaje na uczelni) :-); moze mogloby byc jako jakis wyzszy status... :-)

A tak BTW to na niektorych forach kazdy ma wlasny tytul i moze sobie wpisac, co chce. Moze warto byloby poeksperymentowac? Mogloby byc ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ja wogóle wychodziłem z propozycją aby każdy user otrzynał !Mb przestrzeni dyskowej gdzie może zrobić własną wizytówkę www, lub ew. jeśli nie posiada umiejętności wykożystać szablony od CDP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:29, KHRoN napisał:

> to sie nazywa wyparcie :P

ke...? :) jestem najwyraźniej zbyt zmęczony by to zrozumieć ;)

Wyparcie to zjawisko polegajace na tym, ze jakies OMG HORROR straszliwe wspomnienia sa "przesuwane" ze swiadomosci do podswiadomosci (czyli "zapominasz" je).
I tak np. w USA, jesli odpowiednio zaplacisz, moze do Ciebie przyjsc psychoanalityk i, po kilkunastu wizytach, doprowadzic do odzyskania utraconych przez Ciebie wspomnien (np. o tym, jak to ktos robil Ci straszliwa krzywde, gdy byles niemowlakiem). Ruch zrzeszajacy tych szarlatanow nazywa sie "Recovered memory movement".
W Stanach skazali kiedys faceta, ktory "przypomnial" sobie (po kontakcie z "psychologiem"), ze dawno temu molestowal corke i sam na siebie doniosl... Gdy po pewnym czasie opamietal sie i chcial wycofac zeznania, bylo juz za pozno i gosc chyba do tej pory siedzi.
Przetlumaczylem polowe ksiazki poswieconej zagadnieniu wyparcia, ale na tym forum nie wolno sie reklamowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:31, Monte Christo napisał:

Nom ja wogóle wychodziłem z propozycją aby każdy user otrzynał !Mb przestrzeni dyskowej gdzie może zrobić własną wizytówkę
www, lub ew. jeśli nie posiada umiejętności wykożystać szablony od CDP....


A może te szablony sami użytkownicy będą robić? I nie tylko szablony wiz:

Destro: "Inna niespodzianka wiąże się z wyglądem forum ? tu jednak liczyć będziemy na waszą kreatywność."
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy rozumiem że polega to na stopniowym/nagłym "zapominaniu" pewnych sytuacji/wrażeń/uczuć/doznań, ale w taki sposób że po dogłębnej "terapii" (nie wiem jak to nazwać) możliwe jest ich ponowne wydobycie? O_o

... a nie chodzi tu o "wspomnienia nabyte" (znaczy nieautentyczne, sztuczne)? O_o

bo naprawdę nie wiem jak się ma ten "proces wyparcia" do mojego komentarza... o_O O_O O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 00:10, KHRoN napisał:

znaczy rozumiem że polega to na stopniowym/nagłym "zapominaniu" pewnych sytuacji/wrażeń/uczuć/doznań, ale w taki sposób
że po dogłębnej "terapii" (nie wiem jak to nazwać) możliwe jest ich ponowne wydobycie?

Tak jest w teorii...

Dnia 10.10.2005 o 00:10, KHRoN napisał:

... a nie chodzi tu o "wspomnienia
nabyte" (znaczy nieautentyczne, sztuczne)?

A tak jest w praktyce. :-)

Dnia 10.10.2005 o 00:10, KHRoN napisał:

bo naprawdę nie wiem jak się ma ten "proces wyparcia" do mojego komentarza...

Tego to ja też nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, dobry jestem :) bo już myślałem że coś ze mną nie tak :D
... najlepiej spytam TYHE o co jej chodziło :)

BTW wciąż masz ten sam numer GG? ;] spytaćbym chciał o to i owo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to , że odpychasz od siebie świadomość oczywistego faktu, że ja widzę wszystko ;) i wolisz się łudzić, że jakieś tanie sztuczki Cię uchronią.... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 07:30, TYHE napisał:

/.../ ja widzę wszystko ;) i wolisz się
łudzić, że jakieś tanie sztuczki Cię uchronią.... :>

Eee tam, mój monitor nie ma kamery a Ty nie jesteś Wielkim Bratem (najwyżej Siostrą) bo już miałbym naganę za siedzenie przed monitorem w niekompletnym stroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 07:30, TYHE napisał:

chodziło mi o to , że odpychasz od siebie świadomość oczywistego faktu, że ja widzę wszystko ;)


Czym, jak, lud chce wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terefere :)

[użytkownik KHRoN został "usunięty" przez tajną forumową milicję, użytkownicy nawet nie wiedzą że i co się stało]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2005 o 08:28, KHRoN napisał:


[użytkownik KHRoN został "usunięty" przez tajną forumową milicję, użytkownicy nawet nie wiedzą że i co się
stało]


"Milicja", "usunięty". Forum w czasach komunistycznych. Tylko zamiast użytkownik powinien być towarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wiedzieć tylko jedno ; za co?!? ;)
A poważnie ; podśmiewywałam się z dawnych "szlacheckich" tytułów ani nie pomyślawszy, że jednak może być gorzej a jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie MILICJA skoro mam robić za klase robotniczo-chłopską to modki powinni być Mylycją bo jak juz nawywijam na forum to wolałbym być uspokojony przez milicjanta np. "pałą po głowie" niż upominany serdecznie przez kapitalistycznego krwiopijce Moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się