poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 15:23, KrzychoCJ napisał:

Jak może być tydzień na robotnika i tydzień na przodownika. Wiadomo, że na robotnika mniej.
Mi na robotnika zajęło 2/3 dni, na przodownika jakiś tydzień a na brygadzistę 2 miesiące (ale
w tym pół miesiąca nie miałem neta czyli około 1.5 miecha). No można tydzień przechodzić na
robotnika ale to wtedy gdy rzadko piszemy.

Ja przechodziłem 4 razy na przodownika i zawsze to trwało 7 albo 6 dni . Widocznie nie pisałem regularnie. Nie pamiętam już tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:59, Probos napisał:

No właśnie, coś za długo już czekasz na tego Sekretarza :P Swoją drogą, był moment, że nie
widywałem Cię na forum, czyżbyś złapał jakiegoś wstrętnego, chwilowego lenia ? :D

Wręcz przeciwnie. Wstrętnego, długotrwałego zapiernicza ;) W zasadzie trzyma mnie nadal, ale nauczyłem się jakoś go w ryzach trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:58, mtobi napisał:

Aaa, bo troche czasu niekatywny byłem :P NIe wiem, i tak tu nie piszę dla statusu, jak będzie
to będzie :P


Zauważyłem :) Skoro odpisujesz mi po 20-kilku godzinach :D
No cóż, ja w sumie też, ale jeżeli zostałbym zdegradowany, to nie czuł bym się z tym zbytnio dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 19:28, Lak5 napisał:

Jeśli piszesz na temat, i mądrze to na pewno degrad ci nie grozi :)


Ależ wiem :D Za długo na tym forum przebywam, żeby nie znać regulaminu ;)
Powiem Ci, że moim zdaniem, taki ostry regulamin, wyszedł temu forum na dobre... Nie ma trolli, dzieci Neo oraz innych ewenementów ludzkości ;)
Brawa dla CDP za ten regulamin !
PS : Lecz minusy za " Wiedźmina ", a dokładniej za jego fanatyczną reklamę, która trwa nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:31, Probos napisał:

Powiem Ci, że moim zdaniem, taki ostry regulamin, wyszedł temu forum na dobre... Nie ma trolli,
dzieci Neo oraz innych ewenementów ludzkości ;)

Ostry regulamin to w bardzo ważny element tego forum. Ale co do tego, że nie ma trolli... Są, co prawda nie utrzymują się zbyt długo, ale są. ;) Niestety zauważyłem też kilka trolli "gramowych", które niby przestrzegają regulaminu, ale naginają go maksymalnie.
Podpisuję się po ostatnimi "ciachniętymi" liniami.

PS. Do kogo pisać, że system awansu się zawiesił? Bo coś mi się tak wydaje... Kto to może sprawdzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:31, Probos napisał:


Dokładnie , potem jeśli przesiadujesz na innych forach ludzie cię chwalą :D Gdy byłem obywatelem uważałem że ten temat jest dość głupi ale teraz uważam że ten regulamin jest bardzo mądrze i pomyślnie stworzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zacząłem zastanawiać, dlaczego Lucas The Great ma rangę redakcja Gram.pl, a nie jest niebieski? Co to w ogóle jest "redakcja" Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 20:21, Lak5 napisał:

Dokładnie , potem jeśli przesiadujesz na innych forach ludzie cię chwalą :D Gdy byłem obywatelem
uważałem że ten temat jest dość głupi ale teraz uważam że ten regulamin jest bardzo mądrze
i pomyślnie stworzony :)


Prawda jest taka, że gdybym ja brał udział w jego tworzeniu, wyszedł by jeszcze lepszy ;)
No cóż, powiem tylko tyle, gram.pl nauczyło mnie na pewno kultury internetowej.
Oraz wpoiło jedną ważną rzecz, mianowicie " Jeżeli masz kupić pirata, to najlepiej nie kupuj " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba znaczy że on nie pracuje w CDP tylko piszę dla nich teksty? Sam nie wiem dokładnie ale już spotkałem się z przypadkiem bycia w CDP (jakoś tam) i bez niebieskiego statusu :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to całą frajdę daję to że tych punktów nie widzimy :D Tak to założę się że byłby spam :/ Ja tam wolę żeby punktów nie było widać, chociaż w sumie to raz na miesiąc by punkty pokazać mogli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, ten jeden dzień pewnie byłby zwany przez Jankesów Doomsday, przez Arabów Dżihad, i dodatkowo wyznaczałby początek nowej ery ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:36, PRINCE JANEK napisał:

/.../ Ja tam wolę żeby punktów nie było widać, chociaż w sumie to raz na miesiąc by punkty pokazać mogli :D

Czyli: punkty nie powinny być jawne, choć raz w miesiącu powinno się je ujawniać. Przeczysz sam sobie. Skoro najpierw stwierdzasz, że spowodowałoby to spam, a zaraz potem piszesz, że jeden dzień spamu by się przydał (tak można wnioskować z Twojej wypowiedzi), to lepiej nie rozwódź się na ten temat. :)

Jest dobrze, gdy punkty są tajne, nikt nie wie ile ich posiada i ile mu brakuje do kolejnego stopnia. Dzięki temu mamy względny porządek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa no często zmieniam zdaniem po prostu :P Nic na to nie poradzę :D Powiem tak w sumie to po ostatecznym przemyśleniu wolę by nie ujawniano punktów, bo lepiej mieć niespodziankę :D Niż tak sobie awans przewidzieć :P I w ogóle spam itd. itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:01, Bumber napisał:

Dzięki temu mamy względny porządek na forum.

a według mnie go nie ma, jest dużo spamerów, ja uważam, że nie powinno być stopni/statusów
bo po co ? najwyżej data dołączenia do gram.pl jak koniecznie musi być uwidoczniony " staż " na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Zresztą ja jakoś mniej więcej potrafię wyczuć awans,gdy ten się zbliża ;) A taki jeden dzień wprowadziłby niepotrzebny zamęt. Zaraz by się pojawiły posty w stylu "Kurczę mi brakuje x punktów do awansu" , "Szczęściarz z Ciebie mi brakuje dwa razy tyle" itp. Po co nam to? I tak mamy w tym temacie kopalnię spamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:08, Sebo7 napisał:

a według mnie go nie ma, jest dużo spamerów,

Spamerzy zawsze się znajdą. Jest o tyle dobrze, że wyższego statusu za pomoca spamu nie zdobędziesz. Liczy się regularne pisanie, a nie potok postów.

Dnia 05.11.2007 o 21:08, Sebo7 napisał:

ja uważam, że nie powinno być stopni/statusów
bo po co ? najwyżej data dołączenia do gram.pl jak koniecznie musi być uwidoczniony " staż
" na forum

Jeśli piszesz dla siebie, dla własnej przyjemności, to miło jest zobaczyć pod nickiem wyższy stopień. Znam nieliczne przypadki spamerów, którzy dorobili się wysokich statusów, uważam więc, że rezygnacja z nich nie jest dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się