poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Z reguły staram się ograniczać z gratulacjami, szczególnie w tym wątku, ale w Twoim przypadku zrobię wyjątek. No więc gratulacje z okazji awansu na mój ulubiony status :D "Sekretarz" brzmi tak dumie :D Fajny prezent zgotował dla ciebie gram z okazji swoich urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :) Ogólnie, wszystkim dziękuję :P

Dnia 06.10.2008 o 22:47, Igor FCBayern napisał:

Fajny prezent zgotował dla ciebie gram z okazji swoich urodzin :)

To pewnie coś w stylu rekompensaty, bo okazję z 2 lipca ( te 10% doładowanie do statusu ) nieszczęśliwie przegapiłem :] Gdyby nie to, już dawno bym pewnie hulał jako sekretarz ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kolejny Sekretarz nam się trafił! Gratki! ;] Ostatnia prosta do WT ;]

Dnia 06.10.2008 o 23:03, Laska-z-Polski napisał:

> Fajny prezent zgotował dla ciebie gram z okazji swoich urodzin :)
To pewnie coś w stylu rekompensaty, bo okazję z 2 lipca ( te 10% doładowanie do statusu
) nieszczęśliwie przegapiłem :] Gdyby nie to, już dawno bym pewnie hulał jako sekretarz
;)


2 lipca i doładowanie ? Ja chyba nie na czasie jestem o.O O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 00:28, garrick napisał:

Dokładnie o co chodzi z tym doładowaniem ??! xD


O to, że tego dnia każdy kto się wypowiadał dostał 10% więcej punktów potrzebnych do awansu :)
Mnie wtedy na forum nie było bo byłem w naszej armii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 07:14, Luk Zombi napisał:

Hmmm kolejny dobry powód aby nie iść do armii XD
Mam na 10-tego wezwanie na komisję...


Powiem tak nie daj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 10:44, Draxvoxdor napisał:

A na mnie się obrazili i nie dadzą przewodniczącego ;( [;P]

A co ja mam powiedzieć ? Awansowałem na tego własnotytułowca już dawno i ani rusz - awansu znikąd oczekiwać ;)
Z doświadczenia wiem, że im bardziej oczekuje się awansu tym ten czas bardziej się dłuży. Kiedy o tym zapominasz, nawet nie wiesz kiedy osiągniesz rangę wyżej. Ja o tym, że awansowałem na własny tytuł dowiedziałem się na moim GS''ie - sam nawet nie zauważyłem, dopiero gratulacje mnie zaczęły zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 10:44, Draxvoxdor napisał:

A na mnie się obrazili i nie dadzą przewodniczącego ;( [;P]


Nikt się nie obraził, tylko Ty jesteś zbyt niecierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną było ostatnio podobnie. Czekałem przez kilka dni na tego Brygadzistę, bo wiedziałem, że już jest blisko. Tymczasem kiedy odpuściłem to od razu się pojawił :) I identycznie było z poprzednimi awansami...

Ale nie jestem na tym forum dla awansów :) I to jaki mam status nie robi na mnie dużego wrażenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 10:57, paweusz napisał:

A co ja mam powiedzieć ? Awansowałem na tego własnotytułowca już dawno i ani rusz - awansu
znikąd oczekiwać ;)


Jeszcze został ci awans na moderatora... tak więc nie jesteś na straconej pozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 13:44, hunter22 napisał:

Jeszcze został ci awans na moderatora... tak więc nie jesteś na straconej pozycji :P


Wiem, że Ty byś chciał mieć czerwony status ale widzisz szybko by ci się znudził xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 13:49, GringoG3 napisał:

A jak jest z tym Własnym tytułem... ? Kiedy się go ustala... już teraz można go sobie nazwac czy dopiero przy awansie z Sekretarza na ten tytuł ???


... czyli standardowe pytania zadawane co dwie strony tego tematu.
Z własnym tytułem jest tak, że kiedy awansujesz i porzucisz sekretarza, będziesz miał możliwość określenia statusu. Status można zmieniać w dowolnym momencie (oczywiście, po awansie na własny tytuł), a jego limit wynosi 18 znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 13:44, hunter22 napisał:

Jeszcze został ci awans na moderatora... tak więc nie jesteś na straconej pozycji :P

A co to mi za awans ? :p Szperać po forum i pilnować porządku. Poza tym moderatorem może być chyba tylko osoba nie karana na forum. Ja mam w życiorysie degrada od TYHE. Choć byłem już nazywany moderatorem z pewnych przyczyn i sugerowano mi, bym postarał się o taką "posadę". Ja dziękuję za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:20, paweusz napisał:

A co to mi za awans ? :p


Taki fajny czerwony awans... :P

Dnia 07.10.2008 o 14:20, paweusz napisał:

Szperać po forum i pilnować porządku. Poza tym moderatorem może
być chyba tylko osoba nie karana na forum. Ja mam w życiorysie degrada od TYHE.


To nie ważne... "zła" przeszłość się nie liczy... podpiszesz cyrograf i ci się grzechy wszystkie zapomni... :)

Dnia 07.10.2008 o 14:20, paweusz napisał:

Choć
byłem już nazywany moderatorem z pewnych przyczyn i sugerowano mi, bym postarał się o
taką "posadę". Ja dziękuję za to.


Byś sobie porządził, podegradował, pobanował... a później byś przeszedł na emeryturę i dalej byś był WT, tylko, że z czerwoną przeszłością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:32, hunter22 napisał:

Byś sobie porządził, podegradował, pobanował... a później byś przeszedł na emeryturę i dalej byś był WT, tylko, > że z czerwoną przeszłością :P

Przyznawać się do współpracy z "Czerwonymi" w naszym kraju nie jest zbyt dobrym pomysłem ;) Teczki, przesłuchania, komisje śledcze - to mogłoby mi zepsuć przyszłość. Poza tym jestem zbyt drażliwy i mógłbym być jak kNOT - dość... surowy - a często mnie ktoś irytuje na forum :)
-> Budo Czyżbyś coś na ten temat wiedział ? ;) W każdym razie dla tego napisałem "chyba", bo pewności nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się