poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 23:35, knopfler napisał:

Nie o to chodzi. Chodzi o awans w nagrodę za zasługi, kiedyś ktoś dostał od modka +1
do statusu ;).

Thanks Captain Obvious. You saved the world again! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 23:35, knopfler napisał:

Nie o to chodzi. Chodzi o awans w nagrodę za zasługi, kiedyś ktoś dostał od modka +1
do statusu ;).


Można dostać nawet +3 do statusu :) Czy więcej nie wiem, ale ostatnio była sytuacja, w której pewien użytkownik trochę nabroił i dostał bodajże degrad -3, ale potem miłościwy moderator cofnął degrad, a ściślej mówiąc, awansował użytkownika z powrotem na jego poprzednio zajmowane stanowisko, gdyż użytkownik wyraził skruchę w nadesłanym do moderatora formularzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale nie chodzi mi ani o cofanie degrada, tylko o zwykły plus do statusu bez wcześniejszego degrada. Ja pamiętam tylko jeden taki przypadek na forum i było to +1, innych nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę już jestem Delegatem :) Nie spodziewałem się, że tak szybko otrzymam awans. Zwłaszcza, że wydaje mi się, iż więcej czasu potrzebowałem na awans na Brygadzistę. No to teraz czas na Przewodniczącego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 21:01, Szynkars napisał:

No proszę już jestem Delegatem :) Nie spodziewałem się, że tak szybko otrzymam awans.
Zwłaszcza, że wydaje mi się, iż więcej czasu potrzebowałem na awans na Brygadzistę. No
to teraz czas na Przewodniczącego :D

Trzeba zacząć trololololować wiec wielkie gratulacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu trudach wreszcie otrzymałem tytuł delegata. Cel w postaci własnego tytułu coraz bliżej. W związku z tym mam pytanie: Czy ustawiając własny tytuł, można go później zmienić? Czy ustalony tytuł jest dożywotni? A jeśli można go zmieniać, to jak często można paką operację przeprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 12:18, ArmyManPL napisał:

Po wielu trudach wreszcie otrzymałem tytuł delegata. Cel w postaci własnego tytułu coraz
bliżej. W związku z tym mam pytanie: Czy ustawiając własny tytuł, można go później zmienić?
Czy ustalony tytuł jest dożywotni? A jeśli można go zmieniać, to jak często można paką
operację przeprowadzać?

Z tego co wiem, własny tytuł można ustawiać tyle razy ile się chce i kiedy się chce.
Tylko nie spiesz się tak. Od delegata w górę awans trwa coraz dłużej. Jeszcze do WT bardzo daleka droga przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 12:23, Renzov napisał:

Tylko nie spiesz się tak. Od delegata w górę awans trwa coraz dłużej. Jeszcze do WT bardzo
daleka droga przed Tobą.


Młody jestem, pełen zapału i motywacji. A lepszych cech chyba nie trzeba. Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bobobo żeby cie zniechęcic do trollowania zobacz ile ja jestem na forum i jaką mam range :) Dzięki za link Tyler miło jest czasem powspominać czasy gdy forum żyło pełnią życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 00:29, Phelela napisał:

/.../ zobacz ile ja jestem na forum i jaką mam
range :)


To akurat wina degradów i małej aktywności na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie to napisac to walne tu: znacie jakas stronke gdzie mozna pomniejszyc obrazki do odpowiedniej wielkosci jako forumowy avatar ? potrzebuje do innego forum, nie gramowego bo tutaj akurat o ile sie nie myle automatycznie zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się