Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 11:56, Laid back napisał:

Fajnie by było rozegrać meczyk gramowy w WiCa :)


Ja sie pisze. I tak nic od 4 dni nie robie to mozna by popykac troszke ! tylko trzeba to ustalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... granie odpada (nie tylko w WiCa), komp mi się przegrzewa i działa niewiele szybciej od kalkulatora...
Najgorsze, że ledwo trochę podbije się w rankingu, to to teraz znowu zlecę na łeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:43, Rumcajs52 napisał:

>
Może czas kurz z wentylatorków zdmuchnać? :]


A w sumie co jakiś czas biorę puszkę z powietrzem i wypikuję wszystko, chyba grafika się grzeje, a przy okazji procek. Oby do listopada, będzie chłodniej w mieszkaniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Eee tam ranking. Pograć z tydzień codziennie po 2h i jest sie w pierwszym tysiącu. A nawet da to radzrobić w ciągu 4-5 dni jak dobry gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:01, Joannita napisał:

>
Eee tam ranking. Pograć z tydzień codziennie po 2h i jest sie w pierwszym tysiącu. A
nawet da to radzrobić w ciągu 4-5 dni jak dobry gracz.


Zgadzam sie. Gram tydzien po godzince srednio (bo wczoraj np. nie gralem) i jestem na 2000 miejscu. Ale prawda jest tez to ze sie szybko spada z tabeli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem gre i musze powiedziec, ze... zawiodlem sie na koncowce :P spodziewalem sie jakiegos outra, conajmniej rownie klimatycznego, jak filmik z Nowego Jorku... a tu nic. Chyba, ze jest cos po napisach koncowych, bo przyznam szczerze, nie dotrwalem do konca napisow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:21, Ichvander napisał:

Wczoraj skonczylem gre i musze powiedziec, ze... zawiodlem sie na koncowce :P spodziewalem
sie jakiegos outra, conajmniej rownie klimatycznego, jak filmik z Nowego Jorku... a tu
nic. Chyba, ze jest cos po napisach koncowych, bo przyznam szczerze, nie dotrwalem do
konca napisow :P

Nic poza tym. A szkoda.
Ale zwróć uwagę na opis końca misji.
"Wojna się jeszcze nie skończyła, i możliwe że zostaniesz ponownie wezwany do walki"
Chodzi chyba o Europę, i ewentualny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:23, Darkstar181 napisał:

Nic poza tym. A szkoda.
Ale zwróć uwagę na opis końca misji.
"Wojna się jeszcze nie skończyła, i możliwe że zostaniesz ponownie wezwany do walki"
Chodzi chyba o Europę, i ewentualny dodatek.


A dokładniej to misje Sowietów, którymi pokierujemy w dodatku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2008 o 16:47, Laid back napisał:

A dokładniej to misje Sowietów, którymi pokierujemy w dodatku...:)


No ale oni tam mowia jako amerykanie. Przeciez sowieci to wrogowie sa, to dlaczego mieli by wzywac do walki by stanac po przeciwnej stronie niz w podstawce. Ja sadze ze oni cos knuja. Ze ten dodatek to tylko taki ... dodatek. I mam nadzieje ze wyjdzie taki pozadny, mozna by powiedziec, drugi WiC, w ktorym pokierujemy jednostkami sprzymiezonych jeszcze raz przeciwko sowietom. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:05, Blucky napisał:


> A dokładniej to misje Sowietów, którymi pokierujemy w dodatku...:)

No ale oni tam mowia jako amerykanie. Przeciez sowieci to wrogowie sa, to dlaczego mieli
by wzywac do walki by stanac po przeciwnej stronie niz w podstawce. Ja sadze ze oni cos
knuja. Ze ten dodatek to tylko taki ... dodatek. I mam nadzieje ze wyjdzie taki pozadny,
mozna by powiedziec, drugi WiC, w ktorym pokierujemy jednostkami sprzymiezonych jeszcze
raz przeciwko sowietom. ;D


Jak dla mnie powstanie WiC2 jest pewne, chociaż może mieć znaczenie jak się teraz sprzeda na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:03, Laid back napisał:

>
> > A dokładniej to misje Sowietów, którymi pokierujemy w dodatku...:)
>
> No ale oni tam mowia jako amerykanie. Przeciez sowieci to wrogowie sa, to dlaczego
mieli
> by wzywac do walki by stanac po przeciwnej stronie niz w podstawce. Ja sadze ze
oni cos
> knuja. Ze ten dodatek to tylko taki ... dodatek. I mam nadzieje ze wyjdzie taki
pozadny,
> mozna by powiedziec, drugi WiC, w ktorym pokierujemy jednostkami sprzymiezonych
jeszcze
> raz przeciwko sowietom. ;D
>

Jak dla mnie powstanie WiC2 jest pewne, chociaż może mieć znaczenie jak się teraz sprzeda
na konsole...


Moim zdaniem przynajmniej jak powstanie WIC 2 to będzie w czasach np.Call of Duty 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:03, Laid back napisał:

Jak dla mnie powstanie WiC2 jest pewne, chociaż może mieć znaczenie jak się teraz sprzeda
na konsole...


Jak zarobię dużo na konsoli i dodatku to spokojnie możemy oczekiwać kontynuacji. Aż strach pomyśleć jaką to będzie miało grafikę, jak już "jedynka" wymiata w tej kwestii.
Btw. Kiedy wychodzi dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:27, Kraju92 napisał:

> Jak dla mnie powstanie WiC2 jest pewne, chociaż może mieć znaczenie jak się teraz
sprzeda
> na konsole...

Jak zarobię dużo na konsoli i dodatku to spokojnie możemy oczekiwać kontynuacji. Aż strach
pomyśleć jaką to będzie miało grafikę, jak już "jedynka" wymiata w tej kwestii.
Btw. Kiedy wychodzi dodatek?


Zima chyba październik nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:32, Pawlo09 napisał:

Zima chyba październik nie pamiętam dokładnie.


O to dobrze, wezmę sobie dodatek na urodziny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:41, Kraju92 napisał:

> Zima chyba październik nie pamiętam dokładnie.

O to dobrze, wezmę sobie dodatek na urodziny xD


Wchodzę na twojego GS i patrzę urodziny 18 październik a teraz mi nie uwierzysz ja też mam urodziny 18 października:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:44, Pawlo09 napisał:

Wchodzę na twojego GS i patrzę urodziny 18 październik a teraz mi nie uwierzysz ja też
mam urodziny 18 października:).


Co za zbieg okoliczności. Z jakiego jesteś rocznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:32, Pawlo09 napisał:


No i mam problem. Bo jak tu kasę uzbierać na lepszą kartę graficzną i do tego kupić we wrześniu SPORE a później dodatek do WiCa. Dodatek muszę kupić na pewno, ponieważ po nocach mi się czasami śni jak zsyłam ciężki ostrzał artyleryjski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:43, Joannita napisał:

No i mam problem. Bo jak tu kasę uzbierać na lepszą kartę graficzną i do tego kupić
we wrześniu SPORE a później dodatek do WiCa. Dodatek muszę kupić na pewno, ponieważ po
nocach mi się czasami śni jak zsyłam ciężki ostrzał artyleryjski ;P


Uzależnienie od gry, typowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować