Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 12:43, Joannita napisał:

>
No i mam problem. Bo jak tu kasę uzbierać na lepszą kartę graficzną i do tego kupić
we wrześniu SPORE a później dodatek do WiCa. Dodatek muszę kupić na pewno, ponieważ po
nocach mi się czasami śni jak zsyłam ciężki ostrzał artyleryjski ;P


Tylko czy kupowanie dodatku ma sens? Bo dla właścicieli podstawki stanowić on będzie wyłącznie dodatkową kampanię - wszystkie mapy do multi będzie można ściągnąć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:43, Joannita napisał:

>
No i mam problem. Bo jak tu kasę uzbierać na lepszą kartę graficzną i do tego kupić
we wrześniu SPORE a później dodatek do WiCa. Dodatek muszę kupić na pewno, ponieważ po
nocach mi się czasami śni jak zsyłam ciężki ostrzał artyleryjski ;P


No a może Spore wygrasz w konkursie gram.pl i nie będziesz musiał kupować jeśli bierzesz udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 13:45, Xantor napisał:

Tylko czy kupowanie dodatku ma sens? Bo dla właścicieli podstawki stanowić on będzie
wyłącznie dodatkową kampanię - wszystkie mapy do multi będzie można ściągnąć za darmo.

Pytanie, czy dodatek będzie w ogóle płatny. Być może dadzą go po prostu do ściągnięcia w formie patcha. Mało to takich rzeczy było w przypadku innych gier ?
W Operation Flashpoint też był taki numer, że była dostępna tylko kampania dla NATO. Przy czym jakiś rok po premierze wydano darmową kampanię dla strony Rosyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:34, Darkstar181 napisał:

Pytanie, czy dodatek będzie w ogóle płatny. Być może dadzą go po prostu do ściągnięcia
w formie patcha. Mało to takich rzeczy było w przypadku innych gier ?
W Operation Flashpoint też był taki numer, że była dostępna tylko kampania dla NATO.
Przy czym jakiś rok po premierze wydano darmową kampanię dla strony Rosyjskiej.


To to jest akurat oficjalne - dodatek to kampania + mapy przy czym mapy będą za darmo dla posiadaczy podstawki.
Tak w ogóle to ten dodatek jest skierowany głównie na konsole ponieważ tam będzie pierwszą wersją wica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze mi tez sie po nocach snia walki z WiC-a ;D I do tego czasem nie mohge przestac myslec po grze co bylo fajne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do tematu WiCa 2. Nie sadze zeby bylo mozliwe pojawienie sie drugiej czesci tej ze gry. A mysle tak dlatego bo uwazam ze bylo by to nieoplacalne dla tworcy: Massive. Wyjasniam dlaczego; Otoz w WiCu podstawowym zalogowanych jest baaaardzo duzo graczy, stworzone sa rankinkingi itp. itd. Chodzi mi o to, ze gdy Massive wydal by WiCa 2 wiekszosc graczy nie kupila by drugiej czesci tylko zostala przy pierwszem pomimo nowych jednbostek, lepszej grafiki czy chociazby nowej kampanii. Poza tym Massive wydajac dodatek Soviet Assault poinformowalo, ze nie beda dodawac nowych jednostek do gry by nie psuc rownowagi jaka jest juz w grze (po kilku patchach ale jest). Dlatego sadze, ze gdyby mieli stworzyc WiCa 2 musieli by usunac podstawke, czyli zrobic cos podobnego jak z Company of Heroes, przeniesc statystyki i zrobic wszystko od nowa jezeli chodzi o jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 08:08, Blucky napisał:

Nawiazujac do tematu WiCa 2. Nie sadze zeby bylo mozliwe pojawienie sie drugiej czesci
tej ze gry. A mysle tak dlatego bo uwazam ze bylo by to nieoplacalne dla tworcy: Massive.
Wyjasniam dlaczego; Otoz w WiCu podstawowym zalogowanych jest baaaardzo duzo graczy,
stworzone sa rankinkingi itp. itd. Chodzi mi o to, ze gdy Massive wydal by WiCa 2 wiekszosc
graczy nie kupila by drugiej czesci tylko zostala przy pierwszem pomimo nowych jednbostek,
lepszej grafiki czy chociazby nowej kampanii.


Ale na tej zasadzie to nie powstawały by nowe części Call of Duty, Battlefield, C&C i setek innych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale chodzi mi poprostu o to, ze WiC 2 nawet gdyby mial duza sprzedaz wiekszosc graczy pozostala by przy wicu podstawowym. Bo skoro ma sie duzo punktow to po co zmieniac gre i meczyc sie znow od nowa . Poza tym wwszystkie serie (nastepne) CoD, C&C czy battlefield przynosily ogromna innowacje, najczesciej zmiane terenu i czasow dzialan, inne jednostki, bronie ktorych w poprzednich czesciach brakowalo. W WiCu nie wydaj mi sie zeby zmiana miala by byc az tak duza. Moze bardziej zainteresowano by sie Europa i tutaj bardziej rozwineli ale mimo wszystko nie sadze zeby powstal WiC 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Głupoty piszesz na pewno by większość graczy z WIC by przesadziło się na WIC 2 bo kogo obchodzi jakiś ranking przecież każdy fan WIC 1 chciał by spróbować kolejną cześć i jeśli by ktoś już nie grał w WIC 2 to chyba tylko z powodu wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak, wolisz grac od nowa niz trzymac dale to co juz masz , nie ? Niektorzy kolesie na WiCu rozegrali w sumie ponad miesiac czasu i nie sadze by tak poprostu sobie poszli. Ale nie pisalem tez ze nikt by nie gral w WiC2. Ja tylko mowie ze wiekszosc pozostala by przy multi w WiC 1 a WiC 2 poprostu by "nadgryzali" Takie jest moje zdanie.
No i kiedy by nie grali w 1 czesc wtedy grali by w 2 albo poprostu podzieli czas jaki spedzaja nad WiCem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, ze do premiery WiC 2 (jeśli oczywiście nastąpi) jeszcze spooooro czasu, więc ludzie się w jedynkę nagrają - a wiele osób odznaczeń ma już cały komplet. Oczywiście, że są ludzie którzy graja ciągle w CS, Enemy Teritory, pierwsze części CoD itd. ale to nie znaczy, że nowszei nie są popularne (ot dla przykładu: Call of Duty 4 Modern Warfare) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem po prostu tak pisze bo pewnie myślisz że WIC 2 już nie ruszy na twoim komputerze.

Ale jeszcze nie wiadomo co się wydarzy może się stać np.że wszystkie wygrane z WIC 1 przejdą do WIC 2 w trybie multi bo w sumie nie wiesz takie pomysły ma firma produkująca grę ale sam w to wątpię co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:49, Laid back napisał:

Tym bardziej, ze do premiery WiC 2 (jeśli oczywiście nastąpi) jeszcze spooooro czasu,
więc ludzie się w jedynkę nagrają - a wiele osób odznaczeń ma już cały komplet. Oczywiście,
że są ludzie którzy graja ciągle w CS, Enemy Teritory, pierwsze części CoD itd. ale to
nie znaczy, że nowszei nie są popularne (ot dla przykładu: Call of Duty 4 Modern Warfare)
:)


Masz rację, a najlepszym przykładem na to jest CoD 4, wiele osób nadal gra w CoD 2, ale to właśnie najnowsza część jest o wiele popularniejsza. A WiC 2 wyjdzie pewnie za jakieś dwa - trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:49, Laid back napisał:

Tym bardziej, ze do premiery WiC 2 (jeśli oczywiście nastąpi) jeszcze spooooro czasu,
więc ludzie się w jedynkę nagrają - a wiele osób odznaczeń ma już cały komplet. Oczywiście,
że są ludzie którzy graja ciągle w CS, Enemy Teritory, pierwsze części CoD itd. ale to
nie znaczy, że nowszei nie są popularne (ot dla przykładu: Call of Duty 4 Modern Warfare)
:)


w sumie tez prawda ;D No ale przeciez nie wszyscy beda chcieli stracic to wszystko na co tak dlugo pracowali ;P Zreszta, czytalem na forum teraz Massiva ze do sovieta (dodatku) przenosza staty, to moze poprostu do 2 tez. I po klopocie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:52, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem po prostu tak pisze bo pewnie myślisz że WIC 2 już nie ruszy na twoim komputerze.

Tak nie pojdzie mi... bo bedzie smigac ;p Wczoraj zamowilem sobie SLI 8800 GTS, nowa plyte i nowego proca... Jakies pytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:55, Blucky napisał:

> Moim zdaniem po prostu tak pisze bo pewnie myślisz że WIC 2 już nie ruszy na twoim
komputerze.
>
Tak nie pojdzie mi... bo bedzie smigac ;p Wczoraj zamowilem sobie SLI 8800 GTS, nowa
plyte i nowego proca... Jakies pytania ?


No ja wiem że ci pójdzie nawet na tym kompie na sygnaturce ale wydawało mi się że ty myślisz że nie pójdzie.
Ale koniec tematu zobaczymy co będzie gdy WIC 2 się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wie ktoś, gdzie można szybko ściągnąć łatkę 1.009 w wersji polskiej? Znalazłem tylko na gram.pl i gry-online.pl, jednak na gram.pl... cóż, nie mam całego tygodnia, a na gry-onilne.pl trzeba płacić. Na massgate z kolei jakoś się nie doszukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że filmiki z tej gry są genialne, bardzo klimatyczne, realistyczne i dramatyczne. Lepszych nie widziałem jeżeli chodzi o gry. A ten filmik co leci sobie pilot jakimś amerykańskim myśliwcem, namierza jakiś cel na ziemi, a potem jest...pewnie większość już widziała co jest. Zainteresowanym polecam obejrzeć np. na youtube. Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować