TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 10:15, KrzysztofMarek napisał:

No to do roboty! Znowu świat rzeba uratować...
Ja też od rana zaczynam, postacią importowaną, może dam się znowu nabrać temu Minscowi... ;)

Naprawdę polecam - jeśli masz save sprzed przylączenia Minsca, lub tuż po przyłączeniu go - udać się do Twierdzy Gnolli i odbicie Dynaheiry. W tym tempie - bodajże 6-dniowym.Mój zapis jest już po tej misji więc Minsc z Dynaheirą już szwendają się ze mną. A ona sama - też ma parę zaklątek dobrych, przydatnych w wlakach późniejszych. ;) A jak już im popodnosisz statusiki. Wtedy są pełnokrwiści - jak wszystkie postacie z Baldurków. ;-)
Minsc jest dobry wojem, przydatnym w późniejszych starciach - i już więcej nie będzie atakował CIę po uwolnieniu Dynaheiry,tylko trzymaj drużynę z dala od niego gdy mu "zapodasz" szał berserkera. Ubija - nie patrzy kogo. "Bierze" na celownik i męczy ciosami - aż do zgonu. Dobrze jak wroga namierzy. ;-) Ale.. Baldurka można na wiele sposobów przechodzić, nie ma jedynego i slusznego (skąd my to znamy:x). I to jego siła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto rano wstaje... :)

A co! WorldWar3, co chciałbyś dostać na urodziny? Wszak się streszczać musisz, bo wczoraj właściwa imprezka była, a dziś poprawinki. ;)

@ Pablo_bel --> zaklęcie TYHE działa tylko wtedy, kiedy jest rzucone w trakcie biesiady. "Zażyj w trakcie - nie po fakcie". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:47, lurynowicz napisał:

@ Pablo_bel --> zaklęcie TYHE działa tylko wtedy, kiedy jest rzucone w trakcie biesiady.
"Zażyj w trakcie - nie po fakcie". ;)

A to może być.. nie powiedziała mi tego.. nie stosowała znaczy, w trakcie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 11:54, Pablo_bel napisał:

A to może być.. nie powiedziała mi tego.. nie stosowała znaczy, w trakcie. ;-)

Ha! A widzisz... Stosowanie tego czaru po fakcie jest równoznaczne z rzuceniem klątwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 11:55, lurynowicz napisał:

Ha! A widzisz... Stosowanie tego czaru po fakcie jest równoznaczne z rzuceniem klątwy ;)

No tak.. ale to TYHE rzuca w okolicznościach Jej sprzyjających. :-/ A my potem .. cierpimy zamiast nie ponosić konsekwencji Dnia Poprzedniego.:x ;-) Trzeba ubłagać o rzucanie tego zaklęcia tu i teraz. ;-) A nie.. "poczekajcie - jutro was uleczę". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:47, lurynowicz napisał:

Kto rano wstaje... :)

A co! WorldWar3, co chciałbyś dostać na urodziny? Wszak się streszczać musisz, bo wczoraj właściwa
imprezka była, a dziś poprawinki. ;)

@ Pablo_bel --> zaklęcie TYHE działa tylko wtedy, kiedy jest rzucone w trakcie biesiady.
"Zażyj w trakcie - nie po fakcie". ;)


Możecie mi kupić jakąs grę i maniować mnie moderatorem. Starczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2006 o 12:41, WorldWar3PL napisał:

Możecie mi kupić jakąs grę i maniować mnie moderatorem. Starczy. ;)


Kurcze, a w przygotowaniu już był czek na 10k dolarów oraz bilety na Majorke. Nie chcesz to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:44, WorldWar3PL napisał:

Idę z psem ; -D

Omijaj Chinatown i tamtejsze restauracje. W niedziele zawsze jest więcej klientów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:08, Pablo_bel napisał:

Masz porcję serka myszko... za dobre serduszko. :)

Dziekuję bardzo. Przez baldurkowanie KrzysztofaMarka mnie też kusi coby grę zainstalować i zacząć zbawiać świat. Save''ów do wykorzystania nie mam, więc przyjdzie zaczynać od początku. Nic to! Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 13:29, minimysz napisał:

Dziekuję bardzo. Przez baldurkowanie KrzysztofaMarka mnie też kusi coby grę zainstalować i
zacząć zbawiać świat. Save''ów do wykorzystania nie mam, więc przyjdzie zaczynać od początku.
Nic to! Damy radę!

jasne że dasz radę ,zdolna myszka jesteś.:)
j a"ocaliłem" przypadkiem na Cd - Rw jeden save, stary bardzo ale.. nie chciało mi sięzaczynać od początku.:x Ucieczka z Candel Keep etc. Tylko dlatego. tak ja nie lubię początku Icewindóe. Nużą mnie i już.:x Same początki, tylko to "przechodzenie" wprowadzenia w Świat. :) Ale kiedyś.. zacznę I Balburka na nowo całkiem, by inną postacią iść. Może jak TYHE, Złym przejdę wreszcie, choc raz? ;-)
P.S. Znow utoczęwalkę ze swoją "pazernościa", guild Wars - podstawka tym razem .Postanowilem przespaćsięz tą myślą. Bo HoMM 5.. coraz gorzej ich szance na moją "gościnę". :-/ Wieczorem jeszcze jedno podejście i decyzja zapadnie... przypuszczalnie o rezygnacji.:-/ Smutne, nie przypuszczałem że zrezygnuję kiedykolwiek z tak wspaniałej zabawy, a jednak... Pewnie odczekam 3 -4 miesiaczki, może pół roku i jesli nabędę to za 1/2 ceny max. A z pewnością trafi się już po ukazaniu się jej "tydzień" lub dzień z "przeceną" na nich. Przykre.. a gotów byłem kupić Ek.:-/ Idę... pobaldurzyć godzinkę, może dwie.:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz te literówki okropne.:o Nie mam pojęcia cóż je spowodowało, może.. spóźniona Klątwa TYHE?.:x ;-) Naprawdę przepraszam za to niedbalstwo, bo inaczej nie mogę sam tego nazwać.:)
Jako rekompensata... znowu serek i .. co zechcesz z napitków.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to masońska loża opanowana przez kobiety, do której wstęp mają mężczyźni i ufole, a wieczorami odbywają się tu libacje ogórkowo-koniakowo-kefirowe a placki ziemniaczane latają w powietrzu! To właśnie jest DSLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:21, lurynowicz napisał:

Jest to masońska loża opanowana przez kobiety, do której wstęp mają mężczyźni i ufole, a wieczorami
odbywają się tu libacje ogórkowo-koniakowo-kefirowe a placki ziemniaczane latają w powietrzu!
To właśnie jest DSLS!



Powiedziałbym raczej że to definicja teoretyczna bo jak zauważyłem jest tutaj zwyczajowo więcej Płci Brzydkiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:21, lurynowicz napisał:

Jest to masońska loża opanowana przez kobiety, do której wstęp mają mężczyźni i ufole, a wieczorami
odbywają się tu libacje ogórkowo-koniakowo-kefirowe a placki ziemniaczane latają w powietrzu!
To właśnie jest DSLS!


To widzę, ze rządzi tu niewielki % społeczeństwa (rozumiem, że opanowana=rządzona), ponieważ niewiele jest tu chyba osobniczek płci pięknej :). To oligarchia czy już monarchia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee... to nie tak. Owszem, kobiet mniej, brzydali więcej, ale to właśnie Panie tutaj mają decydujący głos i musimy podporządkowywać się ich piskom! :)

@ atya --> jasna sprawa! Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się