TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 17:24, lurynowicz napisał:

Nieee../.../ale to właśnie Panie tutaj mają
decydujący głos /.../ > @ atya --> jasna sprawa! Zapraszamy.

Teee, nie chcesz sie chyba narazić!? Zdobyliśmy Lożę i to już jest nasza Loża, tylko szyld dla zmyłki wisi, żeby Szowinistek nie odstraszać. Tylko feminazistkom wstęp wzbroniony.
Możesz Szowinistki nawet do sauny zaprosić (jest koedukacyjna) ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 19:29, KrzysztofMarek napisał:

> Nieee../.../ale to właśnie Panie tutaj mają
> decydujący głos /.../ > @ atya --> jasna sprawa! Zapraszamy.
Teee, nie chcesz sie chyba narazić!? Zdobyliśmy Lożę i to już jest nasza Loża, tylko szyld
dla zmyłki wisi, żeby Szowinistek nie odstraszać. Tylko feminazistkom wstęp wzbroniony.
Możesz Szowinistki nawet do sauny zaprosić (jest koedukacyjna) ... ;)


Ciii , nie namawiaj do neicnych występków przed osiemnastą , tfu , znaczy się osiemnastką;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... demko HoMM 5.. odinstalowane już... Smutek...:-/
Jedyna - ( dla mnie dobra rzecz w 5 herosków) - muzyka - prawa sprzedane EMI Records... Oby to nie stało się precedensem w grach wydawanych w przyszłości. Że jak dobry kawałek muzyki to zaraz jakaś wytwórnia fonograficzn odkupi prawa - i rzuci na rynek. Oby tego nie stosowali w kolejnych reedycjach hitów.:-/
Wiem, pesymizm teraz przemawia przez mą Niegodną Demoniczną Postać... ale Zawód Srogi przezyłem piątką tak zasłużonego cyklu... Mnóstwo wodotrysków czasu, a walka -cofnięcie do archaiku z drugiej strony.:-/ A już okno zamku - miasta.. w jedynce stokroć czytelniejsze.:-/ Nie będępłoszył nabywców potencjalnych na forum o Heroskach. :-/ Zaraz "zaanuluję" zamówienie... przykre...
No.. to chyba na ten Smutek Wielki - strzelimy sobie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:07, atya napisał:

Czemu nie :D,ale macie pepsi? Ja nie mogę alkoholu-jutro polski...

Mamy wodę oligoceńską. Na Pepsi nie było dotąd zapotrzebowania. Może ktoś się poświęci i tym zajmie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:07, atya napisał:

Czemu nie :D,ale macie pepsi? Ja nie mogę alkoholu-jutro polski...

Z tym gorzej będzie:x Ale. .jak się poszuka dłużej w Salach Tortur na przyklad?:x
Może jakaś butelka - puszka sie znajdzie... wyjątkowo Paskudne Narzędzie Torturowania Niereformowalnych. :x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:14, Pablo_bel napisał:

> /.../x Ale. .jak się poszuka dłużej w Salach Tortur na przyklad?:x
Może jakaś butelka - puszka sie znajdzie... wyjątkowo Paskudne Narzędzie Torturowania Niereformowalnych.
:x ;-)

Do Kącika Tortur Tyhe nikt. komu zdrowie i życie miłe, dobrowolnie nie zagląda...
Ale tak, Pepsi może być jednym z narzędzi tortur. Ja tam nie będę tego sprawdzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:13, KrzysztofMarek napisał:

Mamy wodę oligoceńską. Na Pepsi nie było dotąd zapotrzebowania. Może ktoś się poświęci i tym
zajmie... ;)

He he... ;-) mamy... jednoznacznie negatywne odpowiedzi na tak postawione pytanie. ;-)
Zostało mi Waszeć jak widzisz, pogrywać w starsze wynalazki klasyczne i sprawdzone i czekać na Oblivionka pl. ;)
Dobra, proszę nie czepiać sie słów i nie mówić bym instalował te nie poinstalowane aż do teraz. :P
Od jutra robię test - starszych odleżaczy. A mówili że Era Pułkowników już mineła.:x ;-) Solennie obiecuję... po 1 pulkowniku na.. co 2 - 3 tni.:D:D Zobaczymy, ile z nich się zdeaktualizowało a ile przetrwało próbę czasu. :] Wcale nie Civilizacyjną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być " co 2 - 3 dni a nie tni.:D:D To.. oligoceńska prawdaż.. wymowę mi spaskudziła.:x
Szybko.. antałek zacny... na spłukanie gardła oczywiście wyłacznie.:] Na dykcję.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:22, Pablo_bel napisał:

Miało być " co 2 - 3 dni a nie tni.:D:D To.. oligoceńska prawdaż.. wymowę mi
spaskudziła.:x /.../

Ty się nie denerwuj, woda oligoceńska służy do celów technicznych, przecież nie będziesz pił C2H5OH w stężeniu 96%! To można czasem, w towarzystwie, ale normalnie to nie bardzo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:33, KrzysztofMarek napisał:

Ty się nie denerwuj, woda oligoceńska służy do celów technicznych, przecież nie będziesz pił
C2H5OH w stężeniu 96%! To można czasem, w towarzystwie, ale normalnie to nie bardzo...;)

Alez ja mam na mysli wyłącznie Towarzystwo i to Doborowe. Tu i teraz. I Tylko Tu i Tylko Teraz, nigdzie i nigdy poza Lożą Naszą.:x Znowu TYHE mi rzuci czarem po oczach za nazwanie ( wlaściwe - Loży ) - 2Kac - The Day After.:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:20, Arar napisał:

To jak moge, moge, moge, moge zostac? Będę wam napoje wyskokowe otwierał (prowizja nie wielka)
!

Ależ oczywiście, że możesz! Loża to miejsce, gdzie dyskutuje się o zbawieniu Świata i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

> To jak moge, moge, moge, moge zostac? Będę wam napoje wyskokowe otwierał (prowizja nie
wielka)
> !
Ależ oczywiście, że możesz! Loża to miejsce, gdzie dyskutuje się o zbawieniu Świata i nie tylko
;)


Też się chętnie przyłączę, lecz jak kolega Arar raczej bezalkoholowo, tylko troszkę mleka i wody mineralnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2006 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

Ależ oczywiście, że możesz! Loża to miejsce, gdzie dyskutuje się o zbawieniu Świata i nie tylko


eee chcecie zbawic świat poprzez sprzedaż tanich wód oligoceńskich? hmmm, idę na to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:46, gloody napisał:

> > /.../ tylko troszkę mleka i
wody mineralnej ;)

Mamy stałe (podobno) dostawy kefiru i jogurtu... Dobry jest też sok z kiszonych ogórków. Ale jakoś nie pitrzebowałem, zresztą teraz nie mogę, bo gram wojownikiem w Baldurs Gate, a jak wojownik wypije "napoju odwagi" to traci refleks i rozwagę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 21:46, gloody napisał:

Też się chętnie przyłączę, lecz jak kolega Arar raczej bezalkoholowo, tylko troszkę mleka i
wody mineralnej ;)


Oj twoja abstynencja tutaj nie potrwa długo
Uwierz mi, że Loża ma zły wpływ na ludzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2006 o 21:52, KrzysztofMarek napisał:

...bo gram wojownikiem w Baldurs Gate, a jak
wojownik wypije "napoju odwagi" to traci refleks i rozwagę... ;D

Ale "rosną" inne atrybuty.. waleczności.:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się