TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

>/.../

Dnia 06.02.2015 o 19:45, KrzysztofMarek napisał:

Niezależnie od tego margaryna spowoduje, że umrzesz zdrowszy, szybciej i taniej. Nawiasem
mówiąc tłuszcze roślinne utwardza się na katalizatorze niklowym, którego ślady są w margarynie.
Źle to działa na wątrobę.

Twój post łapie sie pod fizykę kwantową! :P
Lubie masło nie powiem. Kocham jajecznice na maśle, nie mówiąc już o podsmażanych pieczarkach.
Ostatnimi czasy lubuje w maśle od Lurpaka :) Nie pogardzę również znakomita Osełką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 20:14, Braveheart napisał:

Ze Stigiem pamiętam zawsze śmieszne akcje były. Nie zapomnę olimpiady zimowej w stylu Top Gear. Śmiechu miałem co nie miara.

Chodzi Ci o to, jak dodali Mini napęd rakietowy i spuścili je ze skoczni, a następnie Stig skakał skuterem śnieżnym? To jeden z moich ulubionych odcinków pomimo, iż pamiętam tylko te dwa ostatnie wydarzenia. :D Generalnie jest cała masa akcji ze Stigiem. Również ciekawi (czytaj: śmieszni) są kuzyni Stiga. Mi najbardziej zapadł w pamięć ten afrykański, którego fotkę załączyłem poniżej. :P

20150206202826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 20:16, Braveheart napisał:

>/.../> Lubie masło nie powiem. Kocham jajecznice na maśle, nie mówiąc już o podsmażanych pieczarkach.
Ostatnimi czasy lubuje w maśle od Lurpaka :) Nie pogardzę również znakomita Osełką :P

>
Taaa. Od jajecznicy na maśle lepsza bywa tylko jajecznica na boczku. Zwróć uwagę na słowo "bywa". Pieczarki tylko na maśle - na czymkolwiek innym - to już nie to.
Na maśle dobre są też naleśniki i jabłka w cieście. Tylko komu teraz chce się robić jabłka w cieście... nawet mnie rzadko się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uwielbiałem - jak już kiedyś wspomniałem - gołąbki smażone na maśle, ale koniecznie mocno przysmażone z kawałkami gotowanej marchewki. Nie znoszę za to gołąbków gotowanych na parze. Zupełnie nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 20:29, Prince_Miki napisał:

Chodzi Ci o to, jak dodali Mini napęd rakietowy i spuścili je ze skoczni, a następnie
Stig skakał skuterem śnieżnym?

Tak o ten moemnet [Choć już mi się wydaje, ze to musiał być po prostu przebrany w kombinezon Stiga kaskader] choć kto wie.

Dnia 06.02.2015 o 20:29, Prince_Miki napisał:

Również ciekawi (czytaj: śmieszni) są kuzyni Stiga. Mi najbardziej zapadł w pamięć ten afrykański,
którego fotkę załączyłem poniżej. :P

Dobry też jest Amerykański kuzyn Stiga.. czyli po prostu gruby Stig! haha jak to śmiesznie wyglądało. Brytole naśmiewają się z amerykańców a sami w tej kwestii są nie lepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 22:47, Braveheart napisał:

Dobry też jest Amerykański kuzyn Stiga.. czyli po prostu gruby Stig! haha jak to śmiesznie wyglądało.

Taaa, niedawno widziałem z nim odcinek, jak jeździli ciężarówkami. To ten z opalenizną na prawej ręce, tak? ;)

Dnia 06.02.2015 o 22:47, Braveheart napisał:

Brytole naśmiewają się z amerykańców a sami w tej kwestii są nie lepsi :P

To jest angielskie poczucie humoru, które osobiście uwielbiam. Raz się śmieją z innych, raz z siebie. I to jest piękne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 22:53, Prince_Miki napisał:

To jest angielskie poczucie humoru, które osobiście uwielbiam. Raz się śmieją z innych,
raz z siebie. I to jest piękne. :D

Taaa tylko, że oni potrafią się naśmiewać z amerykańców jaki to nie jest spasiony naród nie mówiąc o obżeraniu się hamburgerami a sami mają swoje Fish & Chips nie wspominając, że to tez ogólnie naród do najpiękniejszych nie należy. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie całkowicie rozwaliło, jak w Botswanie naśmiewali się z turysty (chyba właśnie z USA), bo miał, jak oni to powiedzieli, "przedziały we włosach", a ten się odwrócił i chyba kapnął, o co chodzi. Absolutne numero uno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś sobie jak zwykle siedzę przy lapku i odkryłem wyspę, w której, cholera, chyba się zabujałem. :) Mam tu na myśli Agrihan Island należącą do Marianów Północnych na Pacyfiku. Nie jest ona podobna wcale do innych wysp na Oceanie Spokojnym, gdyż nie jest płaściutkim atolem, lecz wybitnie górzystą wyspą wulkaniczną. Eh, naprawdę by się tam pojechało... Poniżej wkleiłem linki do zdjęć i filmu stamtąd. Gorąco polecam obejrzeć. :)

http://www.guam.net/pub/sshs/depart/science/mancuso/marianas/agrigan/agrigan.jpg
http://sio.ucsd.edu/marianas/journal/0421/images/crater.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=tfntuagCxgA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 16:06, Prince_Miki napisał:

Tak dziś sobie jak zwykle siedzę przy lapku i odkryłem wyspę,

Za cholerę o jej istnieniu nie wiedziałem :D

Dnia 22.02.2015 o 16:06, Prince_Miki napisał:

w której, cholera, chyba się zabujałem. :)

Tylko bez perwersji proszę ;-)

Dnia 22.02.2015 o 16:06, Prince_Miki napisał:

Eh, naprawdę by się tam pojechało...

To odkładaj pieniądze już teraz!! :D Może kiedyś Ci się uda.

Tak patrzę na avek i widzę jeszcze lepszy niż poprzedni Stig. Tak trzymaj. Miej go chociaż miesiąc :P

Zdjęcia trochę nędznej jakości ale chociaż poratowałeś się filmikiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 17:09, Braveheart napisał:

To odkładaj pieniądze już teraz!! :D Może kiedyś Ci się uda.

Oszczędzone do tej pory: 100 PLN. :D

Dnia 22.02.2015 o 17:09, Braveheart napisał:

Tak patrzę na avek i widzę jeszcze lepszy niż poprzedni Stig. Tak trzymaj. Miej go chociaż miesiąc :P

Taaa, mi też się on podoba. Tak bardzo, że aż postanowiłem ustawić go jako avatar. :)

Dnia 22.02.2015 o 17:09, Braveheart napisał:

Zdjęcia trochę nędznej jakości ale chociaż poratowałeś się filmikiem. :P

Ufff!

BTW: Swoją drogą, to zaczynam coraz bardziej tęsknić za Braveheart''em: Reaper of Souls. Eh, stare, dobre czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 17:22, Prince_Miki napisał:

Oszczędzone do tej pory: 100 PLN. :D

100 pln. To już coś! :D

Dnia 22.02.2015 o 17:22, Prince_Miki napisał:

Taaa, mi też się on podoba. Tak bardzo, że aż postanowiłem ustawić go jako avatar. :)

Miło, miło :P

Dnia 22.02.2015 o 17:22, Prince_Miki napisał:

BTW: Swoją drogą, to zaczynam coraz bardziej tęsknić za Braveheart''em: Reaper of Souls.
Eh, stare, dobre czasy...

haha :D to już jako stare ?
Żniwiarz Dusz kiedyś powróci... Na ten moment musi być Najwyższe Zło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 18:25, Braveheart napisał:

haha :D to już jako stare ?
Żniwiarz Dusz kiedyś powróci... Na ten moment musi być Najwyższe Zło :P

Wszystko, co było kiedyś było lepsze. Czy tylko ja tak uważam? :>

BTW: W ramach dodatkowego odratowania się, zamieszczam poniżej link do największego zdjęcia wyspy Agrihan, jakie udało mi się znaleźć. :)

http://www.johnstarmer.com/wp-content/uploads/2013/01/JSFoto_Agrihan.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Lożowicze.

Przyszykowałem kawę oraz herbatę dla chętnych oraz słuszna porcja ciasta. [a dla tych co lubią zacząć dzień klinem mam też rum ;-) Może ktoś się skusi by napić się ze mną]

Na pajęczynach była tona kurzu ale jakoś się udało to ogarnąć.

A teraz znajdę dla siebie kawałek miejsca w tych labiryntach by móc się napić do nieprzytomności bo co mi zostało w tym nędznym życiu... więc pozwólcie, że jedną beczkę zagarnę dla siebie by móc zacząć jej opróżnianie.

20150309102710

20150309102722

20150309102924

20150309103355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Bravehearcie!

Ja się napiję tylko herbaty z rumem, tylko przygotuj się na niezłego kaca, bo kiedy przedziurawię beczkę, żeby dodać te kilka kropel do szklanki, to Ty będziesz musiał spić szybko całą resztę, by nie wyciekła i nie poszła na marne cała beczka!

A ode mnie sushi.

20150309104655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 10:47, Prince_Miki napisał:

Dzień dobry Bravehearcie!

Bry

Dnia 09.03.2015 o 10:47, Prince_Miki napisał:

Ja się napiję tylko herbaty z rumem

A ciasto ? :D co na diecie jesteś ?

Dnia 09.03.2015 o 10:47, Prince_Miki napisał:

tylko przygotuj się na niezłego kaca,

Pamiętaj jedną złotą zasadę. Do "Katza" nigdy się nie dopuszcza. :P

Dnia 09.03.2015 o 10:47, Prince_Miki napisał:

bo kiedy przedziurawię beczkę, żeby dodać te kilka kropel do szklanki, to Ty będziesz musiał spić szybko całą
resztę, by nie wyciekła i nie poszła na marne cała beczka!

Marnotrawstwo alkoholu to grzech :D. spokojna rozczochrana. Postaramy się nic nie zmarnować.

Dnia 09.03.2015 o 10:47, Prince_Miki napisał:

A ode mnie sushi.

Ooo to będę miał dość ciekawy "podkład" bo śniadania jeszcze nie jadłem. Wygląda smakowicie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 10:56, Braveheart napisał:

Bry


Witam po raz drugi.

Dnia 09.03.2015 o 10:56, Braveheart napisał:

A ciasto ? :D co na diecie jesteś ?


Nope. :P

Dnia 09.03.2015 o 10:56, Braveheart napisał:

Pamiętaj jedną złotą zasadę. Do "Katza" nigdy się nie dopuszcza. :P


Roger that!

Dnia 09.03.2015 o 10:56, Braveheart napisał:

Marnotrawstwo alkoholu to grzech :D. spokojna rozczochrana. Postaramy się nic nie zmarnować.


A w sumie co mi tam - też się napiję. :P Zaprosi się jeszcze jakiegoś modka, żeby nam pomógł w piciu. ^_^

Dnia 09.03.2015 o 10:56, Braveheart napisał:

Ooo to będę miał dość ciekawy "podkład" bo śniadania jeszcze nie jadłem. Wygląda smakowicie.
;-)


Dobry uczynek +1. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 11:11, Prince_Miki napisał:

> A ciasto ? :D co na diecie jesteś ?

Nope. :P

Będzie więcej dla reszty :)

Dnia 09.03.2015 o 11:11, Prince_Miki napisał:

A w sumie co mi tam - też się napiję. :P

Takie podejście to mi się podoba. Nikt nie każe pić do nieprzytomności :P Kiedy będziesz miał dość powiesz basta i tyle. Najwyżej resztę sam dopiję :)

Dnia 09.03.2015 o 11:11, Prince_Miki napisał:

Zaprosi się jeszcze jakiegoś modka, żeby nam pomógł w piciu. ^_^

Może tych dwóch nowych... Pietro87 i Outlander-Pro :P

Dnia 09.03.2015 o 11:11, Prince_Miki napisał:

Dobry uczynek +1. :D

Wręcz +12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 14:48, KrzysztofMarek napisał:

Taaa... Zapomniałeś o życiowej prawdzie, że każdy dobry uczynek musi zostać ukarany...

A skąd ta życiowa prawda się wzięła ? ;-)
Od Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się