TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2015 o 12:37, kindziukxxx napisał:

A tak na prawdę, to cóż Czasy się zmieniają, ludzie się starzeją, sam pamiętam jak zaczynałem
to było bodajże gimnazjum , człowiek młody głupi szczęśliwy i z mnóstwem czasu, a teraz
to praca szkoła i już tyle czasu nie ma się na wszystko. :)


Zawsze można by trochę czasu znaleźć, ale jednak to forum zaczyna ostatnio bardziej odrzucać, niż przyciągać. ;(

Można by Lożę rozruszać, ale to by były tylko takie pospolite ruszenia, chwilowe powroty do przeszłości. A potem znowu by zamierało. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że moje szczury przeżyły;p

A tak na serio, nie jest aż tak źle jak mogłoby wyglądać. Nie zapominajmy, że to od nas - userów zależy jak wyglądać będzie przyszłość:). Nie chcę stawiać hipotez dlaczego tak się stało, ale wiem że nadal na gramie są ludzie którym zależy i którzy starają się bardziej niż powinni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

Cóż. Wcześniej było źle na forum, poupadało i te sprawy.

Fakt.!!! +1

Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

A teraz jest lepiej? Niezbyt.

Fakt.!!! jest wręcz gorzej niż niezbyt.

Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

Wygląda na to, że w zamyśle władców gram.pl, było to, że damy im nowe forum, to się automatycznie
wszystko naprawi/poprawi.
To tak, jakby rzucić psu gnat, który obgryzł inny pies. :P

;-)

Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

Sam się tak nazwałeś. :P

Uprzedziłem tylko cudze myśli. :P
Widzisz.... nigdy praktycznie się tutaj nie wypowiadałem choć mogłem to robić tylko jakoś nie czułem takowej potrzeby. Często tu zaglądałem jako wielki nieobecny patrząc co tu się wyprawia śmiejąc się z ripost i tekstów jakie tu się przewalały :D. A może nadszedł czas by znów robić to co tu się wyprawiało tyle lat temu :P. Kto nie lubi spamu ?? :D

@kindziuxxx

Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

Tak więc, powiem Ci że loża nie umarła, może jest w śpiączce, ale jeszcze są ludzie którzy tu zaglądają :), Mnie czekają 3
wieczności więc ktoś tu zawsze będzie pilnować i sprzątać :)

Mnie czeka nieskończona nieskończoność przeplatająca się z nieskończoną wiecznością więc te Twoje 3 wieczności to nie jest wcale tak źle.... jest jeszcze tyle wirtualnego trunku do wypicia ;-)

Dnia 19.10.2015 o 17:05, Kakarotto napisał:

A tak na prawdę, to cóż Czasy się zmieniają, ludzie się starzeją, sam pamiętam jak zaczynałem to było bodajże gimnazjum > człowiek młody głupi szczęśliwy i z mnóstwem czasu, a teraz to praca szkoła i już tyle czasu nie ma się na wszystko. :)

Za mało czasu w czasie ?. Trzeba umieć znaleźć sekundę w sekundzie :P by poświęcić jej godzinę ;-) To dopiero sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 20:10, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja zaraz zacznę nadrabiać Naruto:P Coś mnie wzięło, że przebrnę przez Naruto, Czarodziejkę
z księżyca, a jak mi starczy życia to jeszcze Pokemony całe obejrzę:D

ja próbuje ponownie z One Piece :) ale na to chyba i jednej wieczności nie starczy. Tak czy inaczej takie tasiemce zawsze fajnie się ogląda bo wiadomo że nie skończą się tak nagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 19:56, kindziukxxx napisał:

A ja właśnie siedzę w pracy popijam herbatkę z soczkiem malinowym i oglądam sobie filmy
na VOD :)

Jeśli chodzi o mnie, to jak zwykle trochę pobiegałem, pouczyłem się japońskiego, a teraz siedzę przy lapku i jem owoc kaki. Dawno tego nie jadłem, a trzeba przyznać, że smakuje zacnie. ;-) Zaraz sobie włączę "Boney M - Gotta Go Home" i udany wieczór murowany. Nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale ostatnio jakoś ciągnie mnie do starych utworów, których dziś w radiu próżno usłyszeć w radiu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 21:52, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Mi do głowy weszły dwa niekwestionowane klasyki Hot Blooded - Soul Dracula i Macarron
Chacarron, El Chombo. Polecam na udany wieczór.

Akurat tak się ciekawie składa, że znam tajską przeróbkę pierwszego utworu. :D Co ciekawe, Wojciech Mann często ją puszczał w którymś ze swoich radiowych programów (tam pierwszy raz usłyszałem ten utwór). Mowa o tej nutce: https://www.youtube.com/watch?v=RuqBvK2uKZ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 20:10, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja zaraz zacznę nadrabiać Naruto:P Coś mnie wzięło, że przebrnę przez Naruto, Czarodziejkę
z księżyca, a jak mi starczy życia to jeszcze Pokemony całe obejrzę:D


A ja zaczynam robić masę. "Masa" to taki neologizm od stwierdzenia. "Trzeba coś zjeść" Bo jakby nie patrzyć mając na talerzu powiedzmy: ziemniaki, schab i surówkę to mamy do czynienia z jakąś masą :D, którą trzeba "zaaplikować". Po masie robię podejście [ które to już w życiu] do jednej z mojej ulubionej animacji. Hellsing Ultimate. Alucard "RZONDZI" ta postać jest mega. Cała animacja jest mega. Postać Andersona również tak samo jak i sam Walter. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, oglądanie oglądaniem, czytanie czytaniem masa masą, kto ma klucze aby rano drzwi otworzyć?
zawsze to był hunti, ale teraz kto go tam wie czy na swoich wycieczkach alkoholowych czegoś nie zgubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2015 o 23:43, kindziukxxx napisał:

Dobra, oglądanie oglądaniem, czytanie czytaniem masa masą, kto ma klucze aby rano drzwi
otworzyć?
zawsze to był hunti, ale teraz kto go tam wie czy na swoich wycieczkach alkoholowych
czegoś nie zgubił.

Jasne, że zgubił.... tej. Zobacz pod nogi. Klucz leży pod Twoimi stopami. Chcesz to go podnieś tylko, żeby rano dla każdego stał jakiś krzepki trunek którym nikt nie wzgardzi ;-). Ja osobiście preferuję wina zlewane z krwi dziewic ;-) Na bank w piwniczkach takowe się znajdą tylko trzeba będzie poszukać. Jeśli nie chcesz to ja mogę przejąć klucz i rano ugoszczę bywalców trunkiem by każdy mógł zacząć dzień "klinem" ;-) wiedzieć, że za to zgnije lecz nie żałować przez chwile :P
Bo jakby nie patrzeć mogłoby to krępować. Do wina znalazła by się jakaś ciekawa "masa poranna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. kindziukxxx jak zwykle pewnie zaspał. Ja wiem, że kto rano wstaje ten się gówno wyśpi ale co tam. Szczury i inne poczwary kręcące się tutaj. Macie wino, łychę, burbon oraz czystą. Dla każdego konesera procentów coś się znajdzie :P. Jedzenia nie mam bo sam zeżarłem wszystko po drodze jak tu szedłem. Chciałem się tłumaczyć, że zgubiłem ale prawda wzięła górę. Więc może kto inny uraczy was śniadaniem! Ja tylko "rozlewam" ;-)

Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 17:03, Kakarotto napisał:

Demona?

Możliwe, aczkolwiek moja była bardziej pomarańczowa. Oczywiście mówiąc o owocu. :P

Jeśli chodzi zaś o ukryty polski, to znam znacznie bardziej interesujący kawałek rodem z Grecji: https://www.youtube.com/watch?v=mRrn1hR_EdE Oglądało się to niegdyś z kumplami. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzwi otworzone!
A byli na wyborach w szkole i w pracy, i tak mój kandydat nie wygrał, na wykładach spałem, a w pracy cóż.. nie był to za bardzo produktywny dzień. Za to po ciężkim tygodniu udało mi sie wyskoczyć na piwko i powiem tak że całkiem fajnie tak wyskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2015 o 10:31, kindziukxxx napisał:

Drzwi otworzone!

Które ? :> Bom wypił ruskiego bimbru i oślepłem :P

Dnia 26.10.2015 o 10:31, kindziukxxx napisał:

Za to po ciężkim tygodniu udało mi sie wyskoczyć na piwko i powiem tak że całkiem fajnie tak wyskoczyć :)

Tylko uważaj z tym wyskakiwaniem bo może zdarzyć się tak że wyskoczysz tak mocno i w porywie że lądowanie może być nie przyjemnie w skutkach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się