TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Eeee, nie martw sie, zrobie tę kawę...Wystarczy, ze gdzieś w kąciku zdrzemnę się na pół godzinki i już mogę normalnie funkcjonować. Tak, że z rana zapraszam Cie na kawę...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 23:28, Nulinka napisał:

No jasne, kominek się przyda rozpalić, bo i jasniej i ...cieplej (u mnie noc chłodna), no
i raźniej nam będzie ;) A Ty też nocny Marek ?


Przez przypadek :)
No dobra jak się nie boisz możemy pójść zwiedzać loszki na przykład co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna propozycja ! Jasne, uwielbiam takie zakamarki...No to chodźmy, a masz latarkę ? Eeeee, biorę kilka świetlików (złapałam !), ruszajmy więc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 23:40, Nulinka napisał:

Świetna propozycja ! Jasne, uwielbiam takie zakamarki...No to chodźmy, a masz latarkę ? Eeeee,
biorę kilka świetlików (złapałam !), ruszajmy więc !


Poczekaj wezmę tę pochodnię i łopatę ... pytasz czemu? Licho wie co tam jest :) A za 20 minut północ ... brrrr
KM mi nie uwierzy że tu lezę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze worek jakiś - też się przyda. Może jaki skarb ... Ale - sza, bo usłyszą i pójdą za nami, a wtedy dzielic sie wypada...;)Chodźmy, im szybciej, tym lepiej - mamy jeszcze 9 minut do północy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 23:50, Nulinka napisał:

To ja jeszcze worek jakiś - też się przyda. Może jaki skarb ... Ale - sza, bo usłyszą i pójdą
za nami, a wtedy dzielic sie wypada...;)Chodźmy, im szybciej, tym lepiej - mamy jeszcze 9 minut
do północy....


Nikt nie pójdzie, nie bój Nulinko .. wszystko śpi jak zabite ... zabite, tak ... to dobre słowo :D
Widzisz te schody? Kapanie kropel, mrok, chłód przechodzi po plecach ... czujesz to? Tam nie pójdziemy lepiej do galerii ;) Ale tu też, przemykają cienie ... kroki ... słyszysz to?
Trzask!
Kto zamknął te drzwi??!!
Tup, tup ...
Mam nadzieję, że to te myszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu...
Uuuu...
Beztroski pomysł zwiedzania lochów popchnął dwójkę śmiałków w ciemne korytarze.
Tyhe bezszelestnie podążyła za nimi, z diabelskim uśmiechem na twarzy, kamerą i kubłem popcornu.
Kiedy minęli drzwi Niższych Lochów, weszli w Niezbadane.*

*jak dla kogo ^^ zwiedziłam lochy zanim założyłam swoją siedzibę w NL ^^ ja przeżyłam ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy idźcie, a ja poczekam tutaj żeby nikt kominka nie ukradł :P Jakby co to krzyczcie, a NA PEWNO się nie zjawię :P Ale jak coś to możecie liczyć, że rozsławię was jak średniowiecznych bohaterów co poszli ubić smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu ...
Słyszałaś to? Ten głos przesiąknięty złem ... ło matko ja bym zmykał ale łopata drzwi przycięła. Nic to idziemy dalej.
Skąd tu zapach popcornu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo wróciłam. Śnieg się niestety rozpuścił w tym upale...
Widzę, że TYHE kręci horror z Nulinką i GeoTem w rolach głównych... Mam nadzieję, że da obejrzeć...
A myszki objadły się serkiem i śpią już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT - widzisz ? tam jakieś błyski, chodźmy tam. To chyba jakieś dukaty....eeee, to chyba oczy...Jaśnie Panującej...Alesmy wpadli !!! Jeszcze ten korytasz na lewo, o !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 00:00, Nulinka napisał:

GeoT - widzisz ? tam jakieś błyski, chodźmy tam. To chyba jakieś dukaty....eeee, to chyba oczy...Jaśnie
Panującej...Alesmy wpadli !!! Jeszcze ten korytasz na lewo, o !!!


Nie co Ty jej oczy są czerwone. To nie takie
Dong, dong ... północ wybiła ...
Nie wiem jak ty, ale ja ... napiję się tego płynu z tej tu beczki ... hmm dobre KM zrobił.
Wiesz, jakoś mi odwagi przybyło. Walimy "na chama"? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś siekierkę ? Trzeba by ten szkielet....tronu rozwalić, bo tam coś sie rusza... Poznajesz ? Wydaje mi się, ze to...Eeeee, niemożliwe ! Jeż wcina popcorn ??? Dziwy jakieś, czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 00:06, Nulinka napisał:

A masz jakąś siekierkę ? Trzeba by ten szkielet....tronu rozwalić, bo tam coś sie rusza...
Poznajesz ? Wydaje mi się, ze to...Eeeee, niemożliwe ! Jeż wcina popcorn ??? Dziwy jakieś,
czy co...


Mam łopatę ale nie mogę jej z drzwi wyciągnąć ... czekaj nie wiem z czego to KM pędził ale rzeczywiście ... te myszki wcinają popcorn ... ale o kórym rzędzie mówisz bo w drugim słoń ze smoczycą pasjansa układa ... hmmm a czy te myszy nie były zielone? bO te tutaj są filetowe w żólte ciapki ... hmm ..

Ps. bawicie się dobrze naszym kosztem? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteśmy gdzieś na poziomie absurdu - mruknęła Tyhe leniwie żując popcorn. [ Może ich jakoś zachęcić, żeby poszli w stonę kolczastych pułapek, zapadni i wylęgarni pełzaczy? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jutro - tzn. dzisiaj pogadaj odpowiednio z KM. Na drugi raz niech się trzyma receptury... Te myszki maja jeszcze...skrzydełka, oj GeoT,alesmy sie wpakowali ? Kto nam teraz uwierzy, ze szukaliśmy....no ale własciwie, czego my szukamy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/me spojrzał przeciągle na Nulinkę i wyrwał łopatę z drzwi.
Te się zachwiały w zawiasach i upadły. Przeciągły huk odbił się echem od ścian i pomknął gdzieś w głąb przepastnych piwnic.
Nie wiem jak Ty Nulnko, ale jak nie będą nam lepiej płacić to ja mam w nosie taką robotę - /me powiedział ściskając mocniej trzonek łopaty.
Kroki biegnące po schodach do góry ... coraz bliżej ... ogromne wrota wyrwane z zawiasów (ileż tu drzwi) ... myszy rozbiegły się w popłochu ... Płomień pochodni zamigotał nagle i zgasł
Ciemność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i tylko zatęchły zapach dobiegł z wielkim podmuchem z wielkich drzwi. Jak tu dziwnie znajomo...Jak myslisz., bylismy juz tutaj ? Jasne, przecież to podziemia , gdzie zdegradowani stworzyli enklawę...Zaraz zabłysnie jakis promyczeki nadziei dla tych nieszczęśników. Pomożemy im ? Może sie nam opłaci (moze lepsze stawki, niz tam na górze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się