TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 12:04, olki77 napisał:

Ja nie chcem losowanej , ja chcem żeby mi ktoś na zamówienie narysował taką pewną ...

Ale to wtedy nie będzie mapa lożowych lochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:18, olki77 napisał:

To chociaż kompas na droge i kubłak z wodą macie ?

Kompas w tych lochach nie działa, a woda gdzieś tu była...
<nie dam nikomu mojego samonapełniajacego się spodeczka, ani nie pożyczę - bedę wrednie samolubna>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile zdążyłem się zorientować (a zdążyłem) Tyhe się wycwaniła i generuje co dobę nową mapę lochów z losowym rozkładem pułapek.
Słoń jak poszedł na dół po papu dotąd nie wrócił, chyba się zgubił.
Pamiętajcie nie zostawać tam dłużej niż dobę! Bo nie wrócicie A najlepiej wogóle nie schodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:21, GeoT napisał:

O ile zdążyłem się zorientować (a zdążyłem) Tyhe się wycwaniła i generuje co dobę nową mapę
lochów z losowym rozkładem pułapek.

Nikt nie obiecywał że będzie łatwo i przyjemnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:34, olki77 napisał:

Ja sam nie schodze do lochów moźe ktoś pojdzie ze mną , We dwoje zawsze raźniej ... :D

Najlepiej zabrać kogoś kto już tam harcował. Tak dla pewności to im więcej osób tym lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem , Tam nadole jest super spotkalem paru forumowiczów którzy imprezowali . Ale trzeba uważać na pułapki powiem wam jak tam dojść

Schodzimy na dół uważamy na przedostani schodek włącza on zapadnie idziemy dalej , są tam 3 tunele w jedym 1 od lewej znajduje sie sala tortur TYHE , W środku znajduje sie jakiś tunel ale tam nie byłem , więc idziemy 3 tunelem po prawej. Natykamy sie na kosciotrupa i ciągniemy jego noge i wtedy otwiera sie portal który nas teleportuje do forumowiczów. I tak szybko sie dostalęm do nich . Znacie jakąś inna droge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta taki odwązny nie jestem żeby tam wejść
Domyslilem sie że tam jest sala TYHE po krzykach jakie tam dochodziły. Nawet coś usłyszałme
- " Nie już nie przestań nie będe spamił i piratował przestac " I poźniej slyszałęm łamanie kości i krzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 12:50, DemonCleaner napisał:

Obok jednego szkieltu znalazłem mapę "załącznik", domyślam się tylko, że nie była właściwa.

Raczej stan właściciela nie potwierdza właściwości mapy.
A ogólnie to ktoś mógłby posprzątać te wszystkie szkielety walające się po kątach. Tylko myszy się od nich lęgną. Albo jakieś choróbsko będzie. Oj, jak się pojawi Sanepid to nam lochy zamknie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:57, AgayKhan napisał:

A ogólnie to ktoś mógłby posprzątać te wszystkie szkielety walające się po kątach. Tylko myszy
się od nich lęgną. Albo jakieś choróbsko będzie. Oj, jak się pojawi Sanepid to nam lochy zamknie!!!!


Myszy? Te zielone? Stary, ich nie ruszysz, bo minimyszka przyjdzie i wiesz ... ona ma konszachty z Przedwieczną. A te kości muszą zostać bo stanowią trwałe wyposażenie Loży, a konkretnie piwnic. Maja ponoć odstraszać, czy coś ... ;D
Choć jak widzę na nic wyraźne zakazy i ostrzeżenia ... zupełnie jak w Różowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:05, DemonCleaner napisał:

A nie powiem i owszem owszem całkiem przytulnie (przechodziłem przez niego kilka razy szukając
wyjścia)
Na chwilę się nawet zatrzymałem i rozczuliłem , zupełnie jak u mamy.

Ciesz się że nie było gospodyni bo byś z nami już tu nie był ciałem tylko duchem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje drzwi dobrze działają. Ale co to się stało, że te iluzje tak prawdziwe się wydają? Pewnie TYHE jeszcze jakieś dodatkowe ulepszenia wprowadziła...
...chrup, chrup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się