TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Drzwi (?) otworzyły się. Po cichu wszedł Adham. Rozejrzał się i stwierdził: ''późny wieczór to nie najlepszy chyba czas na odwiedzanie Loży?''. Po chwili usiadł przy stoliku i spytał: macie tu może coś do jedzenia? Bo właśnie z Ashan wracam i głodny trochę jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lodówka pełni role schładzacza piwa ... Ale czy Probos ma swoje latka na piwo ? :) Zawsze rano możesz liczyć na łyk gorącej kawy. A luchnia jest prosto, potem w lewo, kawałek przed siebie i jesteś na miejscu, ale nie zjedz wszystkiego <nono>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:46, paweusz napisał:

Lodówka pełni role schładzacza piwa ... Ale czy Probos ma swoje latka na piwo ? :) Zawsze
rano możesz liczyć na łyk gorącej kawy. A luchnia jest prosto, potem w lewo, kawałek przed
siebie i jesteś na miejscu, ale nie zjedz wszystkiego <nono>


A jak ktoś nie lubi kawy? Jest tu może coś budzącego, nie kawowego?
Adham ponowił pytanie o jedzenie i rozejrzał się. Na pierwszy rzut oka all inclusive... na drugi... moze zatrzymam się na pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Probos, lodówka oczywiście może leżeć na podłodze, byle byś jej nie zepsuł :) Myślę, że pozostanie ona w dobrym stanie...

->Adham, jeżeli ktoś nie lubi kawy (kiedyś jej nie lubiłem), to może napić się multiwitaminy, badź świerzej, gorącej krwi - stwia ona na nogi i to bardzo. Ewentualnie mamy czasem przydział na pączki, które potrafią też dodać sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Loża to nie restauracja :)
Ale jakbyście coś potrzebowali, to mówcie, nie ma problemu ... Paweusz przyniesie ;D

Ps. minimyszko ... ale myszy ze sobą nie zabierasz co? Kto będzie pilnował naszej piwniczki z zapasami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:59, Probos napisał:

Na te słowa powstał Probos. - Na potęge posępnego czerepu obiecuje pilnować wasze zapasy!
Tylko dajcie mi nektarynke..


Eeee ... raczej nie dasz rady ... nikt teraz nie da. Tylko zielone myszy dogadują się jakoś ze smoczycą ...
Nie idź sprawdzać, musiałbyś przejść obok Sali Tortur Tyhe ... nie radzę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:59, Probos napisał:

Na te słowa powstał Probos. - Na potęge posępnego czerepu obiecuje pilnować wasze zapasy!
Tylko dajcie mi nektarynke..


Adham także się podniósł. - Jeśli chcesz mogę Ci pomóc i potowarzyszyć. Przy okazji rozejrze się po Loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:57, GeoT napisał:

Chłopaki Loża to nie restauracja :)
Ale jakbyście coś potrzebowali, to mówcie, nie ma problemu ... Paweusz przyniesie ;D

Z tym, żę nie na pewno. Pawuesz ma już nieźle w głowie i może się pomylić :p Jestem zmęczony, zaraz idę spać. Myślałem, że zostanę przewodniczącym w tym tygodniu, a tu nic :( Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:01, Adham napisał:

>/.../
> Adham także się podniósł. - Jeśli chcesz mogę Ci pomóc i potowarzyszyć. Przy okazji rozejrze
się po Loży.

Dobrze, dobrze. Pilnujcie tej piwniczki, tylko chociaż w porę powiadomcie, jak zapasy spadną do poziomu nieakceptowalnego. Produkcja trwa i zaraz coś dostarczę. I, cholera, oddawajcie puste beczki, gdzie ja mam destylat trzymać!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:10, KrzysztofMarek napisał:

Dobrze, dobrze. Pilnujcie tej piwniczki, tylko chociaż w porę powiadomcie, jak zapasy spadną
do poziomu nieakceptowalnego. Produkcja trwa i zaraz coś dostarczę. I, cholera, oddawajcie
puste beczki, gdzie ja mam destylat trzymać!?


Puste beczki poszły na produkcję rumu ... ale jakby co to 3 zostały ... nie ma problemu Paweusz przyniesie ;D

Ps. wyobraź sobie, że szukam BG 1, bo chcę kupić (może ci sę znudził?) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:20, GeoT napisał:

> /.../
Ps. wyobraź sobie, że szukam BG 1, bo chcę kupić (może ci sę znudził?) ;D

Jeszcze go nie skończyłem ;) A teraz gram w Obliviona i właśnie 6 raz pod rząd wywala mnie w tym samym miejscu do windy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:29, GeoT napisał:

A zajdź, zajdź. Dostaniesz błogosławieństwo na drogę, bo wiesz bez tego to niebezpiecznie ...
;D
A daleko to minimyszka się wybiera?

Postaram się zajść, ale niczego nie obiecuję (to pakowanie...)
Do przebycia mam 500 km (z grubsza licząc, bo trzeba trochę zboczyć z linii prostej, żeby dojechać i pewnie w sumie wyjdzie więcej).
A myszki zostają, bo nie lubią jeździć w nocy. Może i dobrze, bo jak bym całą hordę w bagażu zmieściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 08:24, spider88 napisał:

Geo do terminu zero pozostało mniej więcej dwa tygodnie , jak ten czas leci ;D


Powiem Ci że tyle mi się rzeczy na głowę zwaliło, że nie wiem czy to dobry początek tygodnia ... ech ...
Kawa z rana jak śmietana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 08:26, GeoT napisał:

Powiem Ci że tyle mi się rzeczy na głowę zwaliło, że nie wiem czy to dobry początek tygodnia
... ech ...
Kawa z rana jak śmietana ...

Dla ciebie prawie wszystko ;D
Ja mam podobnie , kocham poniedziałki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 08:40, spider88 napisał:

Dla ciebie prawie wszystko ;D
Ja mam podobnie , kocham poniedziałki ;P

Powitać w ten piękny dzionek.
Pozwolicie, że poczęstuję się kawką.
Przyniosłem ze sobą małe co nieco.
Kilka pączków, kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 08:50, DemonCleaner napisał:

Kilka pączków, kto pierwszy ten lepszy.

Nie pogardzę , na początek dnia jakieś wzmocnienie się przyda , tym bardziej że ciężki dzień się zapowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się