TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Co tu się dzieje? Zasłużeni Lożowicze okazują się być feministkami? RATUNKU!!!

GeoT, machnij turbokawę i ratuj!!! Nie dość że TYHE włada biednymi męskimi duszami, to jeszcze na dodatek chce więcej. "Podaj dłoń, a złapie cię za ramię", hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 09:40, lurynowicz napisał:

GeoT, machnij turbokawę i ratuj!!! Nie dość że TYHE włada biednymi męskimi duszami, to jeszcze
na dodatek chce więcej. "Podaj dłoń, a złapie cię za ramię", hm? :)


Nie tak: "podaj jej dłoń a odgryzie Ci głowę". Ona się (Cię) nie szczypie ;D
Ale cóż sami zdecydowaliśmy się by wejść kiedyś do Loży, to teraz mamy ...
Ps. kawy powiadasz? Hmm ... ziewam strasznie. Jak mi tak zostanie, to ptaki gniazdo sobie zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 09:48, GeoT napisał:

Ale cóż sami zdecydowaliśmy się by wejść kiedyś do Loży, to teraz mamy ...

Podobno CIA pracuje nad sterowanie ludźmi poprzez sterowanie falami mózgowymi , więc nie do końca jestem pewien czy to była nasza suwerenna decyzja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 09:48, GeoT napisał:

Ale cóż sami zdecydowaliśmy się by wejść kiedyś do Loży, to teraz mamy ...

Ech, te neony: "masaż, sauna, jacuzzi, muzyka, wino i śpiew" wyglądały tak zachęcająco... Za reklamę wprowadzającą w błąd grozi kara, wiesz TYHE?:> Następni pewnie też się zmylą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 10:33, olki77 napisał:

Dziś impreza niesamowita , bo dziś Mam imieniny.
Mam nadzieje że macie siły i będzie jakaś mała impreza ?


Najlepszego! Właśnie wstępując do Loży zahaczyłem o sklepik....

Jest coś dla starszych jak i dla młodszych :) Częstujcie się, wszystko dzisiaj na mój koszt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:47, GeoT napisał:

hmm ... KM i Pablo całkiem już, jak widzę, "zaoblivionowani" ...

:]
W moim przypadku.... Oblivion znowu dal m isił na pokonywanie Demonów - Niższyc hsfer of course.. nie tych - naszych - Lożowych. ;-)
Niesamowity... sądzilem że po Morku trudno będzie cośrównie doskonalego - dla mnie w odbiorze uczynić. .a jednak....:)
Więc Imć GeocieT ;-) - sorki za .. hm.. "odmienie Tożsamości" . .zdrówko Waszeci...:]
A buras powiadasz żę żyje?..... niesamowite.. ale . .chyba cały czas nie byl katowany.. prawdaż.... ne iwypowiem nazwy tego gniota więcej nigdy:x Mroki niepamięci i Kurtyna Żałości niech zapadną nad tym pudłem i jego zawartością.:]
A wieczorem.. muszęwygrzebasiez pewnej pieczary wrednej... uda się... wszyscy już .. usieczeni:x Tylko nie bylo czasu na powrót na powierznie.:P:D:D:
Zdrówko więc,pite w Lochach Niższych - wbrew temu co TYHE mawia.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 22:33, TYHE napisał:

> /.../> Niższe Lochy zostały założone jeszcze przed Rewolucją, w dawnej Loży, Krzysztofie...
To że z Waszej inicjatywy mam dodatkowo jeszcze Kąciki to tylko mój zysk na drodze do całkowitego
zawładnięcia Lożą, która i tak jest nasza =]

Nic z tego nie będzie. To jest Nasza Loża, zdobyta i utrzymana. A pod Niższymi Lochami są Jeszcze Niższe Lochy, których ani położenia ani planu anie wejścia nikt niepowołany nie zna. I nie pozna, albowiem potężna zaklęcia ich strzegą.
Ostrzec Cię jedynie mogę, że odpowiedni loszek z funkcjonującą czarną dziurą pod Twoją częścią Niższych Lochów się znajduje. Możemy go uruchomić w razie potrzeby. Prawda, że być może sklepienia mogą nie wytrzymać i część Ekstra Tajnej Piwniczki mogłaby ulec zniszczeniu, ale raczej zdążymy ewakuować zapasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 10:59, WorldWar3PL napisał:

Naturalnie drinki bezalkoholowe ;-)


A co to, z butelki będziemy pić? Kto skoczy po więcej kieliszków?
Proponuję troche poczekać z imprezką jednak, do czasu, gdy bedzie więcej osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a Solenizantowi takie małe co nieco i wszystkiego the best. A ktos mówił o kieliszkach ? Poszukajcie, po imprezie u Geo zostały chyba jakieś ;))) Aha, kostki lodu tez sie przydadzą, duszno tu jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:07, KrzysztofMarek napisał:

Nic z tego nie będzie. To jest Nasza Loża, zdobyta i utrzymana.


No nie wiem, przeciwna strona się przegrupowuje (na wakacje jadą, tiaaa...) i chyba będzie wielki come back. Trzeba zabezpieczyć korytarze i najbardziej wysunięte przyczółki - kto na ochotnika? Mam pomysł na doprowadzenie posiłków. Po przeprowadzeniu badań psychologicznych stwierdziłem, że najskuteczniejszym sposobem na przyciągnięcie dużej rzeszy osobników w możliwie najkrótszym czasie będzie taka wywieszka. Siła mentalna jest bardzo silna, ale działa krótko, dlatego radzę użyć jej tylko w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 12:25, Matteos napisał:

> /.../> No nie wiem, przeciwna strona się przegrupowuje (na wakacje jadą, tiaaa...) /.../

Przeciwna strona wici rozesłała, zwłaszcza Fran by im się przydała, ale Fran niechętna się zrobiła, od czasu jak na Jej najnowszym modelu miotły kamerę żeśmy zamontowali i sabat cały na żywo oglądali...
W Warsztatach Demonicznych na częsci miotłę rozebrała, niczego nie odkrywszy, zatrudnionym tam Demonicom Pomniejszym już nie dowierza i naszych wtyczek szuka. Jak co co dokładnie zrobiliśmy, to sprawa tajna albo i jeszcze tajniejsza, ale skuteczna! Na starszym modelu teraz lata , nowego użyć się boi, a prototyp ekstraordynaryjny miotły dla Demonicy Na Indywidualnie Negocjowanym Kontrakcie, jaką Fran od dawna jest, jeszcze nie gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:48, olki77 napisał:

To dziś mamy podwójną impreze , z okazji moich imienin i z okazji dodania AVANTARÓW :D
To ci niespodzianka 2 w 1 :_)

No w sumie masz rację, ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyły avatary. Wesoło że hej! Sto lat młodzieńcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mu gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie. A kto z nami nie wypije ( soku :P ) niech się pod stół skryje..
Ogólnie wszystkiego najlepszego olki Ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:48, olki77 napisał:

To dziś mamy podwójną impreze , z okazji moich imienin i z okazji dodania AVANTARÓW :D
To ci niespodzianka 2 w 1 :_)

Chciałem Ci złożyć życzenia zwracając się po imieniu, ale dzisiaj dużo tych imion. A więc Twoje zdrowie!
Nieustające!
P.S. Klątwa Tyhe mnie dopadła. Radiator mi odpadł z chipsetu i póki go prządnie nie przykleję, to sobie nie pogram w Obliviona.
Tym gorzej, będę posty pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się