Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Batman: Arkham porzuca Games for Windows Live!

144 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2013 o 12:41, Heartbreaker napisał:

Da się. Sam mam Bioshocka 2 ze starej Premium Games i spokojnie mi się gra na Steamie
zarejestrowała.


Dziękuje za odpowiedź. Próbowałem pierwszego dnia po zmianie i się nie dało, może próbowałem za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że z obu gier usunięto także to badziewie w postaci SecuRoma. Teraz pozostaje tylko liczyć na to, że inni developerzy/wydawcy wezmą z tego przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kod do Arkham Asylum jaki i Arkham City jest jak na razie odrzucany. Poczekam jeszcze do poniedziałku i wyślę zgłoszenie do pomocy technicznej WB Games. Warto dodać, że podobną akcję przeprowadziło 2K Games z BioShockiem 2, które też wymagała GFWL. Teraz klucz można zarejestrować na steamie. I wtedy oprócz podstawowej wersji gry dostajemy też podobno wszystkie DLC wraz z Minerva`s Den.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wtedy oprócz podstawowej wersji gry dostajemy

Dnia 18.10.2013 o 14:33, Wojman napisał:

też podobno wszystkie DLC wraz z Minerva`s Den.



^^ Nie podobno, tylko na pewno - akurat niedawno Minerva''s Den skończyłem, a na pewno nigdy tego nie kupowałem. Po przeniesieniu Bioshock 2 na steam "magicznie" się dodało, fajny gest ze strony 2K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam dzisiaj problem z dostaniem się na konto w GfWL i/lub GfWM?
Próbowałem już kilka razy i ciągle mi wyskakuję problem z połączeniem. Jeszcze ze 2-3 dni temu wszystko było w porządku.
Dodam, że przez przeglądarkę loguję się normalnie.

Swoją drogą co z Bulletstormem? On też był GfW a PCF jako takie już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 14:38, Lordpilot napisał:

^^ Nie podobno, tylko na pewno - akurat niedawno Minerva''s Den skończyłem, a na pewno
nigdy tego nie kupowałem. Po przeniesieniu Bioshock 2 na steam "magicznie" się dodało,
fajny gest ze strony 2K :)


No to już wiem, że po przyjściu do domu zdejmę z półki swojego Bioshoka 2 i zarejestruję go na Steam :) Niedawno kilka miesięcy temu zastanawiałem się nad zakupem Minerva''s Den a teraz dostanę do free. Cóż za miły piątek :)

Oby inne tytuły można było niedługo przenieść a nie stały się one zapomnianymi i niegrywalnymi kawałkami kodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 15:08, Heartbreaker napisał:

Phobo_s, właściwie, to lista pewniaków zamknięta. Teraz można tylko gdybać, który wydawca
zechce przejść ze swoją GFWLową grą na STeam. Najbliżej tego kroku wydaje się być Capcom
ze swoimi seriami:

http://i4.minus.com/ikF1UABchQmgU.png


Może też trzeba by wysłać maila do Bethesdy, Codemasters i Epica?
Ok.. tylko teraz znaleźć odpowiednie adres e-mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 14:38, Lordpilot napisał:

^^ Nie podobno, tylko na pewno - akurat niedawno Minerva''s Den skończyłem, a na pewno
nigdy tego nie kupowałem. Po przeniesieniu Bioshock 2 na steam "magicznie" się dodało,
fajny gest ze strony 2K :)


U mnie pojawił się błąd ze sejwami.. Mianowicie 2 razy zdarzyło mi się że po zapisywaniu wyskakiwał komunikat że nie mogło zapisać gier, opcja "Save" w menu to samo. Przy próbie wczytania też nie widziało savów do wczytania. Na szczęście pomogło przeniesienie savów do stworzonego na nowo folderu Bioshock 2 w MD.

@ksiegarz5

Też mnie ciekawi co z BS... Może będzie trzeba czekać aż EA łaskawie je usunie, lub i nie.

Co do newsa, to świetna wiadomość. Już dawno czekałem aż to wywalą, ale nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. Jeśli DLC z GOTY instalują się od razu z grą to jestem happy i nic mi więcej nie potrzeba ^^ Nie wiem tylko czy grać teraz, czy czekać na nowego kompa z GF ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@For all
Ponawiam pytanie. Ktoś się zalogował do GfW? Nie przez przeglądarkę ale normalnie.

@Sanders-sama

Co do BS i PCF, to zastanawiam się co z GoW...
3 razy zbierałem się do tej gry, i 3 razy nie mogłęm jej zmęczyć. Pewnie jej nie przeniosą na Steama, a ja skończe z grą której w żaden sposób nie będe mógł ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:27, ksiegarz5 napisał:

@For all
Ponawiam pytanie. Ktoś się zalogował do GfW? Nie przez przeglądarkę ale normalnie.


Chodzi Ci, że z klienta wewnątrz gry?
Tak, jak przed chwilą się logowałem. Wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 18:52, Phobos_s napisał:

Chodzi Ci, że z klienta wewnątrz gry?
Tak, jak przed chwilą się logowałem. Wszystko śmiga.


O to, to. Mi się nie udaje. Próbowałem cały dzień co jakiś czas. Origin i Steam działa normalnie, a to cholerstwo nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka część ludzi co zakupiło na steamie i teraz ma te wersje steam zamiast GFWL sobie potestowało względem wydajności i wyszło to tak:

- przyrost w zależności od konfiguracji kompa 10fps - 20fps na otwartych przestrzeniach i 15fps - 30 fps oraz mniejsze fps dropy znikąd w wersji DX11
- zmniejszony texture popup nawet na 512MB kartach
- szybciej się odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, zaktualizował już ktoś swoją grę kupioną na steam? zazwyczaj updaty były automatyczne więc tu też powinny, ale jak miałem gfwl to i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 11:11, gmx napisał:

hmm, zaktualizował już ktoś swoją grę kupioną na steam? zazwyczaj updaty były automatyczne
więc tu też powinny, ale jak miałem gfwl to i mam

Ja odpaliłem dzisiaj rano i już mam bez GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja, oby tylko więcej gier poprzednio korzystających z GFWL było potem w stanie działać. Ta usługa od początku była jedną wielką porażką. Szkoda, że pozbycie się jej zajęło tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować