Zaloguj się, aby obserwować  
T710PH

Windows problemy i rozwiązania...

2522 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 19:25, wdowiakm napisał:

Już tak robiłem i dalej nic ;/ Teraz wgrywam system na nowo może pomoże ;/


No i nic, reinstal się nie powiódł mój komputer nie wykrywa hosta czyli tego komputera, z którego teraz piszę :( Nie wiem co ja mam teraz robić bo 2 września zmieniam dostawcę internetowego i nie chcę mieć takiego problemu, że nie mam udostępnienia ;/ Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas dzisiejszego uruchomienia komputera i podczas uruchamiania windows''a musiałem się zalogować. Niby nic, ale ja mam tylko jedno konto użytkownika i ten proces jest dla mnie zbędny. Jak to wyłączyć? Czy wystarczy tylko odznaczyć opcję w Panelu sterowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie zainstalowales .net
wejdz do uzytkonikow (w panelu sterowania) i po prostu skasuj tego uzytkownika (.net) (do niczego nie jest potrzebny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:57, morthi napisał:

pewnie zainstalowales .net
wejdz do uzytkonikow (w panelu sterowania) i po prostu skasuj tego uzytkownika (.net)
(do niczego nie jest potrzebny :) )

No właśnie też się zdziwiłem, jak zobaczyłem to konto. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:16, zerohunter napisał:

hmmmmmm a próbowałeś... rozpakować exeka? często jest to archiwum z dołączonym dekompresorem, może się uda "ręcznie" rozpakować na inny dysk i wtedy wymagane miejsce na dysku c spadnie. pozatym można przeżucić tempy i plik wymiany na inne dyski, a także pousuwać putnky przywracania systemu (co zwiększy dostępne miejsce na c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:00, zerohunter napisał:

Nie da rady przerzucić, przerzuciłem cały program files, a dalej mam już systemowe, a
te punkty przywracania to gdzie są i ile zajmują?

poszukaj w panel sterowania/system, ja spod Linuksa to ci dokładnie nie sprawdzę... a przy okazji wyczyściłeś pamięć podręczną ie? potrafi sporo zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włączyłem rano kompa i jest coś takiego ( na zrzucie ) wszystko chodzi normalnie ale system nie rozpoznaje ikon , jakie jest rozwiązanie tego problemu ?

20080825201103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś instalował (Vista) łatkę MS pod nazwą MS Silverlight ?
W objaśnieniu podane jest, że łatka wspomaga przeglądarki IE i FF w funkcjach medialnych ?
Na ile ona jest przydatna i bezpieczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:19, jadam napisał:

Czy ktoś instalował (Vista) łatkę MS pod nazwą MS Silverlight ?
W objaśnieniu podane jest, że łatka wspomaga przeglądarki IE i FF w funkcjach medialnych
?
Na ile ona jest przydatna i bezpieczna ?

silverlight to taki microsoftowy konkurent dla flascha, biorąc pod uwagę producenta nie instalował bym dopóki nie okaże się to niezbędne (mimo wszystko Adobe (aktualny właściciel flascha) ma ugruntowaną pozycję na rynku, i ciężko go będzie z niego wygryźć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:21, sig. napisał:

silverlight to taki microsoftowy konkurent dla flascha, biorąc pod uwagę producenta nie
instalował bym dopóki nie okaże się to niezbędne (mimo wszystko Adobe (aktualny właściciel
flascha) ma ugruntowaną pozycję na rynku, i ciężko go będzie z niego wygryźć)


Dzięki.
Mam flasha zainstalowanego i nie odczuwam specjalnej potrzeby instalowania innych dodatków ale zastanawiałem się czy jest on w stanie coś jeszcze polepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:00, jadam napisał:

Mam flasha zainstalowanego i nie odczuwam specjalnej potrzeby instalowania innych dodatków
ale zastanawiałem się czy jest on w stanie coś jeszcze polepszyć.

W zasadzie to nie instaluje się go zamiast, tylko obok, jak wejdziesz na stronę i ci wyskoczy że trzeba silverighta to znaczy że trzeba albo z niej zrezygnować albo dołożyć tą wtyczkę (ale póki co się na to nie zanosi, a przynajmniej ja się jeszcze z jego wykorzystaniem gdziekolwiek nie spotkałem)
ps niewiem czy nie powstaje open-sourceowy konkurent dla niego, coś jak .net i mono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:28, mrosi napisał:

/.../

A spróbuj wejść na stronkę MS. Pierwsze okienko to pytanie czy chcesz zainstalować Silverslight...

dziwne jak by nie reklamowali własnego produktu....... mi chodzi o komunikat żeby obejrzeć zawartość witryny musisz itd albo coś podobnego. Zresztą programiści podchodzą do ich nowinek jak pies do jeża, czytałem kilka tygodni temu raport z którego wynika że 80% procent programistów ciągle koduje dla xp, i nie zamierza tworzyć dla visty. jak z skrypterami jest podobnie to ta technologia padnie zanim zdązy pokazać swoje możliwości (zwłaszcza że adobe też nie stoi w miejscu, już jest beta następnej wersji flasch-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować