Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Obrady na temat gram.pl i potrzebnych zmian

871 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2013 o 19:17, theZoSo napisał:

> Jeszcze jakby każdy moderator wybrał sobie własny kolor :P

Go go power rangers! xD


Zaraz przylgnie im jakaś nazwa. Na forum na którym byłem modem, mieliśmy niebieskie kolorki. Rada Smerfów. Czerwień, to raczej jacyś dowódcy Mordoru :P

A gdyby moderatorzy mogli wybierać odcienie czerwieni, można byłoby wywnioskować jak mocno przegięliśmy już strunę xD

Pomysł z kolorową czcionką/ramką super, ale włączany. Jak się czyta parę linijek tego czerwonego na moim skinie, do tego jak wpadnie jakiś podkreślony odnośnik to moje oczy nieco się gubią i blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2013 o 19:24, Sipso napisał:

Zaraz przylgnie im jakaś nazwa. Na forum na którym byłem modem, mieliśmy niebieskie kolorki.
Rada Smerfów. Czerwień, to raczej jacyś dowódcy Mordoru :P


Jak to, jaka nazwa
Słuszna odpowiedź na to wezwanie jest tylko jedna!

https://i.chzbgr.com/maxW500/1194942208/h8004EB24/

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż dla koloru czerwonego mam nazwę, ale wiąże się on z ustrojem w latach 50. zeszłego wieku. :P Niemniej jednak, na białym layoucie forum, w sensie tym jasnym, ten kolor jest jak dla mnie za czerwony. Popieram pomysł, aby moderatorzy mogli oznaczyć wybrany fragment czerwonym kolorem, a resztę pisać normalnie. Ewentualnie pomysł z ramką też powinien zdać egzamin. Niemniej jednak cieszy fakt, że jakieś zmiany powoli bo powoli, ale następują. :)

@Thrandir I nawet by pasowało do naszych moderatorów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 19:43, QST07 napisał:

Niemniej jednak cieszy fakt, że jakieś zmiany powoli bo powoli, ale następują. :)


Oby tak chętnie były też wprowadzane te bardziej kluczowe zmiany. Ale fakt - od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 17:47, Dared00 napisał:

Nie wiem jak to działa od strony technicznej, ale lepiej by to wyszło, gdyby dać po prostu tag do kolorowania ([color] albo [c]), udostępnić go tylko modom i kazać im tagować wszystkie sprawy "moderatorskie". Ewentualnie jakiś toggle.

+1 ^^

Nie wiem jak się na to zapatrują osoby z którymi rozmawiam ale dla mnie te krwawe posty w normalnej dyskusji wyglądają dziwacznie. Bije to po oczach tym bardziej że to właśnie te "normalne" wypowiedzi są najczęściej ciasno upakowanymi ścianami tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:47, Karharot napisał:

Nie wiem jak się na to zapatrują osoby z którymi rozmawiam ale dla mnie te krwawe posty
w normalnej dyskusji wyglądają dziwacznie.

Dawaj osta/degrada przy każdej wypowiedzi, to będzie wyglądało normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:47, Karharot napisał:

Nie wiem jak się na to zapatrują osoby z którymi rozmawiam ale dla mnie te krwawe posty
w normalnej dyskusji wyglądają dziwacznie. Bije to po oczach tym bardziej że to właśnie
te "normalne" wypowiedzi są najczęściej ciasno upakowanymi ścianami tekstu.


Dlatego fajnie by było jakby nam dali opcje dodawania koloru jedynie w postach, które służą jedynie moderowaniu :)
Ale coś robią na forum i to jest plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:57, Isildur napisał:

Ale coś robią na forum i to jest plus :)


Dodanie takiego stylu to kilka/kilkanaście minut roboty, więc albo realizują twój pomysł "na odwal", albo symulują działania, albo jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodaję nowy postulat:

Muradin
- Rozwiązanie kwestii problemów z przelogowaniem się, wylogowaniem się. Chodzi mi o to, że niekiedy gdy skaczę między kontem Gramika, a swoim... po prostu po wylogowaniu się z GSów dziwnym trafem skomentowałem na głównej jako Gramik, a nie ja. Nie wiem, może to jest związane z różnymi środowiskami forum/GSów i głównej. Chyba to podejrzewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 19:44, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Tak, dwie godziny temu dostałem info, że naprawione :)

Wicon - zgłosiłem komu trzeba, dzięki za info


No zgłoszone zgłoszone, a 4 dni minęły i dalej nie działa.
Serio, ja nie muszę zgłaszać problemu ale z łaski swojej to robię i poświęcam poniekąd czas na znalezienie tematu i na napisanie posta. A pracownicy nic z tym nie robią. Serio zawsze pierwsze co to sprawdzałem czy grę mogę kupić na gram.pl ale teraz to już mi się tam nawet wchodzić nie chce bo to chyba tylko strata czasu. Lepiej wklepać tytuł w google, wejść na gry-online i tam za o wiele niższą cenę kupić.
Nie dość, że pokazać błąd... ah... szkoda, szkoda, bo to mój ulubiony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:47, Karharot napisał:

Nie wiem jak się na to zapatrują osoby z którymi rozmawiam ale dla mnie te krwawe posty
w normalnej dyskusji wyglądają dziwacznie. Bije to po oczach tym bardziej że to właśnie
te "normalne" wypowiedzi są najczęściej ciasno upakowanymi ścianami tekstu.


Zgadzam się - kolor fontów strasznie bije w patrzyska.
Może jakiś inny, albo bardziej ja wiem.. stonowany ? Bo przez pierwszych kilka postów wyglądało to fajnie, ale w dłuższych dyskusjach to strasznie uderza w estetykę imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:57, Isildur napisał:

Dlatego fajnie by było jakby nam dali opcje dodawania koloru jedynie w postach, które
służą jedynie moderowaniu :)


To by chyba bylo najlepsze rozwiazanie, zeby zadowolic wszystkie strony*, zeby moderatorzy mieli opcje pisania na czerwono, ale zeby tylko uzywali tego w przypadku postow zwiazanych bezposrednio z moderowaniem (mam nadzieje, ze mozna ufac, ze nie naduzywaliby tego).

*zwiekszona widocznosc postow moderatorow, ale tylko wtedy gdy to jest naprawde pozadane/potrzebne (np. przypiete posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 23:59, kuba9876543210 napisał:

To by chyba bylo najlepsze rozwiazanie, zeby zadowolic wszystkie strony*, zeby moderatorzy
mieli opcje pisania na czerwono, ale zeby tylko uzywali tego w przypadku postow zwiazanych
bezposrednio z moderowaniem (mam nadzieje, ze mozna ufac, ze nie naduzywaliby tego).


Oddzielny kolor dla Moderatorów nie jest zły. Tylko trzeba pomyśleć nad tym, żeby to nie był aż tak mocny czerwony. Na białym tle jeszcze jakoś wygląda, ale na czarnym kontrast jest zbyt mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy drobnych poprawkach jesteśmy, można by skorygować zegar na forum - spieszy się o kilka minut, więc mamy posty z przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 22:40, Wicon napisał:

No zgłoszone zgłoszone, a 4 dni minęły i dalej nie działa.
Serio, ja nie muszę zgłaszać problemu ale z łaski swojej to robię i poświęcam poniekąd
czas na znalezienie tematu i na napisanie posta. A pracownicy nic z tym nie robią. Serio
zawsze pierwsze co to sprawdzałem czy grę mogę kupić na gram.pl ale teraz to już mi się
tam nawet wchodzić nie chce bo to chyba tylko strata czasu. Lepiej wklepać tytuł w google,
wejść na gry-online i tam za o wiele niższą cenę kupić.
Nie dość, że pokazać błąd... ah... szkoda, szkoda, bo to mój ulubiony sklep.

Sytuacja jest taka, że właśnie odpalamy nowy sklep, a problem występuje tylko na starym, który będzie najprawdopodobniej jeszcze działał tylko do końca tygodnia. Problem wywołały zmiany w kategoriach produktów, ich dostosowanie do nowych standardów. Nie da się tego łatwo naprawić, w sumie to nie jest nawet błąd - zmiany wprowadzono intencjonalnie, choć ekipa nie przewidziała takich skutków. Niestety najprawdopodobniej nie zostanie to naprawione - dzięki za cynk, niestety poświęcanie na to czasu teraz nie ma większego sensu.

Co do kolorków - jak zapatrujecie się na niebieski?

20131113112942

20131113112950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 11:32, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Co do kolorków - jak zapatrujecie się na niebieski?


Niebieski jest czytelny, więc można spróbować zastąpić czerwień, zwłaszcza że już kiedyś niebieski kolor był używany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować