Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść nowych grafik i informacji o Dragon Age: Inquisition

23 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2013 o 20:22, Kadaj napisał:

Art design nie powala...


A płaskie murki każą wierzyć na słowo, że to Frosbite 3. Do Wiedźmina startu nie ma, choć samej gry nie skreślam, bo jedynka była miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 20:30, LESZ3u napisał:

A płaskie murki każą wierzyć na słowo, że to Frosbite 3. Do Wiedźmina startu nie ma,
choć samej gry nie skreślam, bo jedynka była miła.

Jeśli oceniać samą grafikę to tak, ale gameplayowo to dwie różne gry. DA to bardziej typowe RPG z drużyną bohaterów, a Wiedźmin od czasu dwójki jest już bardziej grą akcji ze znacznymi elementami rpg.

Design faktycznie nie powala, aczkolwiek nie prezentuje się tragicznie. Zależy też, jak to wszystko prezentować się będzie we właściwej grze. Przydałoby się więcej materiałów z właściwej rozgrywki, ale na to pewnie poczekamy, bo wątpliwe żeby np. interfejs był już w pełni ustalony i gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z wiedzminem tos powiedzial.ty wiesz co to znaczy rpg.Role playing game-czyli najwazniejsza historia,bohaterowie i dialogi,a te z kolei najwazniejsze sa w wiedzminie,wiec jesli ktos mowi ze wiesiek to gra akcji z elementami rpg to niech sie poknie w leb porzadnie.gra akcji z elementami rpg to m.in dark souls,dead island,itp.chłopie a wiesiek akurat nie jest dla causuli ta jak DA,czy mass effect.w skyrimie bohaterowie nijacy,dialogi mdłe,ratowal ta gre tylko otwarty swiat,a tak moim zdaniem bieda.typowe rpg to napewno nie DA,a nowa czesc wyglada narazie jak slasher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w promocji, powiedzmy za maksymalnie trzy dychy, trzeba będzie to wyrwać. Już widzę zachwyt zachodnich serwisów, pewnie szykuje się kolejny cRPG dekady :D 11/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 22:34, Shinigami napisał:

Gdzieś w promocji, powiedzmy za maksymalnie trzy dychy, trzeba będzie to wyrwać. Już
widzę zachwyt zachodnich serwisów, pewnie szykuje się kolejny cRPG dekady :D 11/10


Najlepsza gra studia ^^
Powinni w końcu zmienić fryz Morrigan, od czasu jedynki ma ciągle tą samą. Ja rozumiem że taniość na modelach i pracy, ale mieć przez jakąś dekadę ten sam fryz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
>
> Najlepsza gra studia ^^
> Powinni w końcu zmienić fryz Morrigan, od czasu jedynki ma ciągle tą samą. Ja rozumiem
> że taniość na modelach i pracy, ale mieć przez jakąś dekadę ten sam fryz ;/
>
Ty powinienes dostac jakas nagrode,w stylu Darwina, dla czlowieka o najwiekszym problemie i zmartwieniu dekady ... wlosy morrigan...

A co do murkow, to sa grafiki koncepcyjne do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> z wiedzminem tos powiedzial.ty wiesz co to znaczy rpg.



On prawdopodobnie wie, to raczej Ty nie za bardzo...

Role playing game-czyli najwazniejsza

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

historia,bohaterowie i dialogi,


^^ Wypisz - wymaluj pierwszy Dragon Age. W dwójkę nie grałem, więc tu się nie wypowiadam.


a te z kolei najwazniejsze sa w wiedzminie,wiec jesli

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

ktos mowi ze wiesiek to gra akcji z elementami rpg to niech sie poknie w leb porzadnie.


^^ To action RPG, więc trochę naciągnął rzeczywistość fakt. To po pierwsze. Po drugie - nazwanie jakiejś fajnej, porządnej gry grą akcji nie jest ani na jotę obraźliwe, więc weź trochę na wstrzymanie.


gra

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

akcji z elementami rpg to m.in dark souls,



^^ Tą akurat trudno sklasyfikować,jałowe spory o to czy to jest rolplej czy slasher czy cokolwiek innego toczą się od premiery i toczyć się będą jeszcze długo. Gracze wykształceni, obyci, świadomi, wiekowi i starzejący się w pięknym stylu jak ja zauważają, że DS blisko też do klasycznych dungeon crawlerów. A tych grami akcji nikt nie nazywał, choć walk było w nich na tony i jeszcze trochę. No, ale żeby to zauważyć to już trzeba mieć spory staż w growym hobby, młodzik na słowo "rolplej" powie np. "Mass Effect", a ciut starszy myśli, że esencją gatunku jest "Baldur''s Gate", co też jest bzdurą oczywiście.

dead island,itp.


^^ A to nie jest czasem FPS ?

chłopie a wiesiek akurat nie

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

jest dla causuli



Casuali. No fakt nie jest. Nigdzie zresztą nie napisał, że jest. Jednak wiadomo - "Internet serious buissnes", więc trzeba sobie stworzyć coś co nie istnieje i potem uoparcie z tym polemizować :)

ta jak DA,czy mass effect.

^^ Lol.


w skyrimie bohaterowie nijacy,dialogi mdłe,ratowal

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

ta gre tylko otwarty swiat,a tak moim zdaniem bieda.


Sandbox RPG. Nie każdy lubi, nie każdy ceni.


typowe rpg to napewno nie DA,a nowa

Dnia 19.12.2013 o 22:21, gucioman napisał:

czesc wyglada narazie jak slasher


Pierwsze Dragon Age to właśnie dość typowe cRPG. Nowa część IMO nie wygląda jak slasher, ale jaka będzie to się okaże jak wyjdzie, trudno wyrokować na rok przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już tu fani wiedźmina niezbyt konstruktywnie DA krytykują :P Rozumiem, w końcu polska gra ale o ile go lubię to wg mnie DA jest lepsze. Jakoś wolę uniwersum i postacie wykreowane przez BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 23:27, Sanders-sama napisał:

> Gdzieś w promocji, powiedzmy za maksymalnie trzy dychy, trzeba będzie to wyrwać.
Już
> widzę zachwyt zachodnich serwisów, pewnie szykuje się kolejny cRPG dekady :D 11/10


Najlepsza gra studia ^^
Powinni w końcu zmienić fryz Morrigan, od czasu jedynki ma ciągle tą samą. Ja rozumiem
że taniość na modelach i pracy, ale mieć przez jakąś dekadę ten sam fryz ;/

Jaką dekadę :D DA2 nie dzieje się po DA1 tylko w dużej mierze równocześnie :D DAI dzieję się zaraz po DA2 więc niewiele po DA1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jaką dekadę :D DA2 nie dzieje się po DA1 tylko w dużej mierze równocześnie :D DAI dzieję
> się zaraz po DA2 więc niewiele po DA1 :P
>
>

Początek jest równecześnie ( bitwa pod Ostagarem) potem między każdym rozdziałem w dwójce mija parę lat bodajże, nie pamiętam dokładnie ile. A w jedynce akcja rozwija się szybciej a nie na przestrzeni kilku lat. To tak dla ścisłości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> grafika ładna, ale już widać, że strasznie tunelowa ta gra będzie.

a numery w totka jakie będą?

> Widzę, że już tu fani wiedźmina niezbyt konstruktywnie DA krytykują :P Rozumiem, w końcu
> polska gra ale o ile go lubię to wg mnie DA jest lepsze. Jakoś wolę uniwersum i postacie
> wykreowane przez BW.

"wg mnie lepsze" i "jakoś wolę" to też nie najlepsze argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 01:21, Dragoon84 napisał:

Ty powinienes dostac jakas nagrode,w stylu Darwina, dla czlowieka o najwiekszym problemie
i zmartwieniu dekady ... wlosy morrigan...

A co do murkow, to sa grafiki koncepcyjne do cholery.


A kim ty jesteś, żeby mi mówić na co mam narzekać?
No właśnie... Nikim. Mnie boli właśnie że ma ten sam fryz.
Zabraniasz mi wyrazić swojego zadowolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 09:11, Lordpilot napisał:

^^ To action RPG, więc trochę naciągnął rzeczywistość fakt. To po pierwsze. Po drugie
- nazwanie jakiejś fajnej, porządnej gry grą akcji nie jest ani na jotę obraźliwe, więc
weź trochę na wstrzymanie.

Że też ci się chciało odpowiadać na jego post ;D Cóż, pojęcie action RPG jest dość płynne. Dla mnie ma to w sumie niewielkie znaczenie, bo np. ME jest dla mnie strzelanką z pewnymi elementami RPG, co nie przeszkadzało mi się dobrze (przez większość czasu) przy serii bawić. Jeśli chodzi o fabułę i dialogi to dla mnie np. Wiedźmin 1 jest lepszy od 2. Wybory w dwójce zresztą też mocno spłaszczono, a pewnie tak jak przy grach Bioware, twórcy ich nie ogarną i ich konsekwencje będą w sumie żadne. Bardzie już moim zdaniem Wiedźmin 2 był "action" niż Dragon Age 2. Elementy typowe dla gier zręcznościowych, jak np. qte (w dodatku średnio wykonane) były moim zdaniem zbędne. DA2 wciąż oferował bardziej klasyczny gameplay (aczkolwiek gra najbardziej ucierpiała poprzez pospieszne przygotowanie przez co mieliśmy np. niesławny recycling lokacji) - wybieramy cel ataku i numerkami używamy poszczególnych czarów/umiejętności, a w Wieśku mieliśmy już walkę bardziej typową dla gier akcji (przewroty, bloki). Dlatego bezpośrednie porównania nie mają większego sensu, bo to różne rodzaje rozgrywki, przy czym to Wiedźmin poszedł bardziej w stronę "action" (osobiście liczę na to, że w trójce przynajmniej część tych elementów zmieniono/usprawniono i wywalono durne qte). Odnośnie DA:I, spodziewam się gry dobrej, może nawet bardzo dobrej, aczkolwiek nie oczekuję tutaj jakiejkolwiek rewolucji. Na pewno cieszy większa customizacja bohatera (wybór spośród 4 ras).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować