Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Desert może pochwalić się niesamowicie zaawansowanym kreatorem postaci

33 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2014 o 10:09, maggit napisał:

Kreator postaci super, tylko czy sama gra jest czegoś warta?


Wiesz, zrobią kreator i dodatkowo dorzucą grę ;) Najlepiej nieskomplikowaną i taką, w której często będzie można oglądać swoją postać ;) Czyli np MMORPG z wybiegami mody czy innym tałatajstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... choć z drugiej strony, jak widzę postacie w grach MMO, to raczej większości graczy brak zmysłu estetycznego, a co tu mówić o pojęciu anatomii. Więc może nas zalać fala anatomiczno-estetycznych potworków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kreator można potraktować jako grę ;P Naprawdę mnóstwo czasu można spędzić na tworzeniu postaci czy prób odtworzenia postaci z książek :) Później ustawić w jakiejś fajnej pozycji, dać fajne tło i jest tapetka jak się patrzy.
Pewnie w samej grze postacie zostaną pozbawione wielu szczegółów, ale i tak szacun za rozbudowany kreator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 12:37, Phobos_s napisał:

Tu możesz zobaczyć jak wyglądają postaci już w samej grze (wersja beta of course)

No, no nie spodziewałem się, że tak to świetnie w samej grze wygląda ;P Mówi się, że grafika to nie wszystko, ale gdy jest ładna oprawa to i gra się przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreator zostanie oddany w ręce użytkowników już 22 kwietnia podczas 2 zamkniętych beta testów. Więc nie jest to tylko pokazówka.
O tej grze dowiedziałem się przypadkiem jakiś miesiąc temu i po obejrzeniu kilkunastu gameplayów i przeczytaniu kilku wywiadów z twórcami jest grą zachwycony.
To prawda, każde MMO kończy się na grindzie i ubijaniu coraz to nowych przeciwników. Ale jak to robić to w takiej właśnie oprawie graficznej i dość zręcznościowej walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 13:23, Szymon666 napisał:

Kreator zostanie oddany w ręce użytkowników już 22 kwietnia podczas 2 zamkniętych beta
testów. Więc nie jest to tylko pokazówka.
O tej grze dowiedziałem się przypadkiem jakiś miesiąc temu i po obejrzeniu kilkunastu
gameplayów i przeczytaniu kilku wywiadów z twórcami jest grą zachwycony.
To prawda, każde MMO kończy się na grindzie i ubijaniu coraz to nowych przeciwników.


Oczywiście... theme parkowe MMO kończą się na grindzie. Na szczęście to MMO to trochę taki pół sandbox. Co i tak jest jakimś tam rozwojem pośród tego całego dzisiejszego MMO syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 14:03, Dandzialf napisał:

Oczywiście... theme parkowe MMO kończą się na grindzie. Na szczęście to MMO to trochę
taki pół sandbox. Co i tak jest jakimś tam rozwojem pośród tego całego dzisiejszego MMO
syfu.

http://black.game.daum.net/black/guide/world/map.daum

Wydaje mi się, że to ma być "standardowy sandbox" ale oczywiście mogę się mylić. Co masz na myśli pisząć "pół sandbox" ?
Jak się ma dobra ekipę to i grind jest przyjemny a tu zapowiada się na prawe ciekawie :D

PS: jak nie lubuę facebooka to w przypadku tej gry to najlepsza kopalnia informacji heh
https://www.facebook.com/blackdesert2p?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kreator zostanie oddany w ręce użytkowników już 22 kwietnia podczas 2 zamkniętych beta
> testów. Więc nie jest to tylko pokazówka.

Świetna informacja. Będę chciał spróbować tego MMO choćby dla samego kreatora. Wystawili sobie teraz niezła ramówkę. ;)

Aczkolwiek... jak zauważyli na wykop.pl... tak często kończą się takie zabawy - http://cdn.izhamovie.com/huehuehue.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować