Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - analiza trailera

108 postów w tym temacie

Nie będziemy w nilfgardzie, bo to sala w Wyzimie, czyli Temeria. A na ostatnim to jest kruk którego wyczarowała Yen, potrafi takie rzeczy, przeczytajcie książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta głowa należy do jakiegoś stwora, którego będziemy mogli w misji po prostu zabić albo uratować - eskortować do jakiegoś miejsca itp.

W scenie z Triss, Geraltem i Yennefer widać tajemniczą postać w masce (między Triss a Geraltem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, Emhyr prawdopodobnie siedzi na tronie w Wyzimie, co można stwierdzić po samym wyglądzie sali...
No i gdy Geralt sobie nurkuje, przez chwile widać jak przepływa za nim potwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie dodatkowe rzeczy:
a) w 0:32 po prawej stronie jak byk jest dolna część góry mięsa, którą trudno pomylić z kimś innym... czyli Letho ;) Widocznie jak zdecydujemy po wódeczce w dwójce pozostawić go przy życiu to dołączy do wiedźminów z jedynki.
b) Cesarz Emhyr siedzi w sali tronowej Wyzimy! Ofensywa Czarnych posunęła się daleko.
http://hydra-media.cursecdn.com/wiedzmin.gamepedia.com/6/68/Places_Foltests_Castle.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 19:13, Revan-Ghost napisał:

a) w 0:32 po prawej stronie jak byk jest dolna część góry mięsa, którą trudno pomylić
z kimś innym... czyli Letho ;) Widocznie jak zdecydujemy po wódeczce w dwójce pozostawić
go przy życiu to dołączy do wiedźminów z jedynki.

No właśnie, tylko co wtedy, gdy się go zabiło. No chyba, że ograniczone to zostanie do jakiejś jego chwilowej obecności.

Dnia 06.06.2014 o 19:13, Revan-Ghost napisał:

b) Cesarz Emhyr siedzi w sali tronowej Wyzimy! Ofensywa Czarnych posunęła się daleko.
http://hydra-media.cursecdn.com/wiedzmin.gamepedia.com/6/68/Places_Foltests_Castle.png

To mi wygląda na próbę zanegowania konsekwencji wyborów. Niezależnie co się zrobiło, Nilfgaard i tak wszystko zajmuje. Najwyżej zmienić dwa dialogi żeby pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wkurzyło w tym artykule to " Pierwszy z nich przypomina z wyglądu Vesemira, kolejne dwie sceny to najprawdopodobniej Lambert, a ostatnie dwie - Eskel. "
Czy redaktor jest ślepy ? Oczywiście że to Vesemir, Lambert i Eskel.
Plus jak zatrzymasz trailer na 31 sekundzie to zobaczysz jak kolega wyżej wspomniał Letho.
Porównajcie ubiory http://www.kaermorhen.ru/uploads/images/original%20(9).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank tam jest Letho,

Spoiler

pewnie dadzą możliwość wczytania sejwa z 2 kiedy mamy możliwość zadecydowania o jego losie

a co do Ciri to nawet nie wiedziałem że jej ojcem jest Emhyr! Nie czytałem książek a wypadało by dodać na początku tekstu że są lekkie spojlery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow epicko to wygląda. Mam nadzieję, że nie będzie jak z Watch Dogs gdzie gra na E3 wyglądała świetnie, a w rzeczywistości już nie koniecznie :D. Tylko tyle czekać, eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na bank tam jest Letho,

Spoiler

pewnie dadzą możliwość wczytania sejwa z 2 kiedy mamy możliwość
> zadecydowania o jego losie

a co do Ciri to nawet nie wiedziałem że jej ojcem jest
> Emhyr! Nie czytałem książek a wypadało by dodać na początku tekstu że są lekkie spojlery.
Dokładnie, przeklnąłem swoją ciekawość. Zacząłem czytać analizę i tu takie info. Dzięki gram! Jestem na początku sagi i spier***iliście mi zapewne połowę immersji. Super! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:08, DambialkoX napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie jak z Watch Dogs gdzie gra na E3 wyglądała
świetnie, a w rzeczywistości już nie koniecznie :D. Tylko tyle czekać, eh :D


To CDP, a nie ściemniacki Ubisoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie zasugerował nawet że Letho się pojawi w retrospekcjach? Przecież trzeba wyjaśnić i wprowadzić graczy do świata, wytłumaczyć im

Spoiler

losy Ciri i to co się wydarzyło w książkach

. Prócz tego
Spoiler

wielu wiedźminów nie zostało po akcji w książce.

Akcja dzieje
Spoiler

się przecież po książce

więc
Spoiler

Ciri jest starsza

a w trailerach Geralt
Spoiler

jest raz mlodszy, raz starszy.

Pojawia się też w 1:32 prawopodobnie motyw
Spoiler

Żelaznego Jeża który jest przecież ważny w historii.i



Nikt nie zwrócił uwagi że księżyc z początku jest przed chmurami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować