Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2014

27 postów w tym temacie

Za niedługo to jak Valve będzie chciało zapowiedzieć Half-Lifa 3 albo Left 4 Dead 3 lub Portal 3 to i tak nikt im nie uwierzy... albo jak już zapowiedzą to na pierwsze materiały z gry poczekamy kolejne kilkanaście lat xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za niedługo to jak Valve będzie chciało zapowiedzieć Half-Lifa 3 albo Left 4 Dead 3 lub
> Portal 3 to i tak nikt im nie uwierzy... albo jak już zapowiedzą to na pierwsze materiały
> z gry poczekamy kolejne kilkanaście lat xd
Valve nie umie liczyć do trzech, pogódźmy się z tym bolesnym faktem.
Co do newsa, to brakowało mi strasznie Mad Maxa i czegokolwiek od Bethesdy, ciągle się łudzę, że powstanie nowy Quake albo Fallout :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-life 3 stało się vaporware jeszcze zanim je ogłoszono ;) Wszystko to jednak tylko plotki, bo o tej grze mówi się od lat, a do tej pory samo jej powstanie jest sprawą wątpliwą. Nie sprawdziła się wcześniejsza koncepcja epizodów. Gdyby było naprawdę coś do pokazania, to już dawno by to zrobili, a tak pozostaje tylko czekać nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do newsa, to brakowało mi strasznie Mad Maxa i czegokolwiek od Bethesdy, ciągle się
> łudzę, że powstanie nowy Quake albo Fallout :<

Quake znając życie powstanie po doomie Id nie jest tak szybkie by wydawać gry co rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 09:11, Renchar napisał:

Quake znając życie powstanie po doomie Id nie jest tak szybkie by wydawać gry co rok :D


Tyle, że ostatniego Quake''a nie robiło id tylko Raven Software, ci od Wolfensteina 2009.
Może więc tym razem nowego Quake''a zrobi Machine Games?
Co prawda Carmack jakiś czas temu wspominał o QV ale to było w 2011 a poza tym, jak wiadomo, Carmack już nie pracuje w id a samo id skupia się właśnie na Doomie i Rage 2.
Ale sam chętnie zobaczyłbym nową odsłonę Quake''a.

Co do E3 to jednie zabrakło mi Deus Exa. Szczerze liczyłem, że Squenix coś pokażą. A tu dupa blada.
No nic. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Dooma to pojawił się trailer z niego na E3 i chyba pokazany został przy rozmowie z Sony. Ale pewny nie jestem. Tak czy inaczej mi najbardziej zabrakło właśnie Cyberpunka, bo dobra - Wiedźmin będzie grą, która teraz aktualnie jest najważniejsza. Ale mogli choć trochę wspomnieć o tym tytule.

W ogóle to takie pytanie mam, z ciekawości - czy ktoś wie ile ostatecznie Wiedźmin dostał nagród na E3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 00:19, aTF-KUDLaTY666 napisał:

łudzę, że powstanie nowy Quake albo Fallout :<

Dobrze prawisz. Już czas aby nowy Quake ujrzał światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 09:50, Braveheart napisał:

> łudzę, że powstanie nowy Quake albo Fallout :<
Dobrze prawisz. Już czas aby nowy Quake ujrzał światło dzienne.


Q3 to wciaz najlepsza rozpierducha :D Niech lepiej nowy Q nie wychodzi bo spierdzielą jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 22:16, Mackopff napisał:

Final Fantasy XV, Kingdom Hearts 3

Mi też tych 2 tytułów najbardziej zabrakowało ;d wszystkie inne poza God of war IV wymienione w artykule mnie nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W ogóle to takie pytanie mam, z ciekawości - czy ktoś wie ile ostatecznie Wiedźmin dostał
> nagród na E3? :)

Nominacje i nagrody poszczególnych redakcji trudno liczyć, natomiast te najważniejsze nagrody (Game Critics Awards) zostaną dopiero rozdane. W ubiegłym roku nominacje ogłoszono dwa tygodnie po targach, a na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba było poczekać do lipca. Wówczas bezkonkurencyjny był Titanfall.

http://www.gram.pl/news/2013/07/02/titanfall-wielkim-zwyciezca-tegorocznego-e3.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 09:52, Liptox napisał:

Q3 to wciaz najlepsza rozpierducha :D

Q3 i wszystko w temacie. Ehh nie zapomnę nigdy tych czasów w którym to gracze dzielili się wręcz na "wyznawców" ;-)
Quake III jedna strona i Unreal Tournament druga strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 12:47, Braveheart napisał:

> Q3 to wciaz najlepsza rozpierducha :D
Q3 i wszystko w temacie. Ehh nie zapomnę nigdy tych czasów w którym to gracze dzielili
się wręcz na "wyznawców" ;-)
Quake III jedna strona i Unreal Tournament druga strona :)


Te rozrywajace się flaki na ekranie monitora :D Biegało się z wyrzutnia rakiet i napierdzielało we wszystko co skacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 11:15, pepsi napisał:

Z drugiej jednak, nad obiema tymi grami pracują osobne zespoły,
więc dlaczego ekipa odpowiedzialna za ten drugi tytuł


Team Cyberpunka jest stosunkowo mały (ok. 50 osób), prawie cała para idzie w Wieśka.

Dnia 16.06.2014 o 11:15, pepsi napisał:

-nie miałaby pochwalić się w Los Angeles swoimi postępami?


Bo team marketingowy skupia się na tym, co jest w tej chwili priorytetem: by jak najlepiej wypromować W3. Zakłócane komunikatu, a więc konkurowanie z samym sobą, to nie jest najlepszy pomysł. I nawet pomijam fakt, że dział marketingu ma ograniczone moce przerobowe - a Cyberpunk jako nowa marka, wymaga znacznie więcej troski niż Wiedźmin.

Dnia 16.06.2014 o 11:15, pepsi napisał:

Zdecydowano jednak inaczej, a szkoda, bo o produkcji wiadomo
na razie stosunkowo niewiele, a i jakieś multimedia z pewnością
rozgrzałyby wiele głów do czerwoności.


No właśnie. Cyberpunk 2077 skutecznie odwracałby uwagę od obecnie najważniejszego tytułu studia, czyli W3. Prezes powiedział, że o CP zacznie się więcej mówić kilka miesięcy po premierze W3 - przypuszczam, że prawdopodobnie już na E3 2015, najpóźniej na przyszłorocznym Gamescomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować