Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Najważniejsze w grach...

71 postów w tym temacie

Fabuła razem z możliwością identyfikowania się ze światem, życia w nim - - - - HL2, NWN, Morrowind
Muzyka(np. CoD, NWN, VtM:Bloodlines, ROME:TW, FreeSpace1,2 i wiele innych) - - - w każdej grze powinna być piękna muza( Jeremy Soule...ach)
Grywalność- - - - - - - oczywiste
Dobra fizyka(w FPP,FPS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cenicie sobie w grach niestandardowe rozwiązania? Jak na przykład w Original War (tu naprawdę liczy się każdy człowiek i wiemy kto w którym budynku pracuje [np. żeby laboratorium pracowało musisz wprowadzic do niego naukowców itd.]) lub Dawn of War (zamiast surowców te punkty). Ja tak. Fajna jest taka odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywalność, dobra grafika, muza, niestandardowe i świeże pomysły/rozwiązania też robia pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w RPG dla mnie najfajniejszy tryb gry to jest najwazniejsza Atfosmera i Fabuła i tez bardzo porzerzone rozbudowanie postaci...

P.S.
Grafa niejest az taka wazna gdy wystempuje spoko Atmosfera w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, na pierwszym miejscu postawiłbym innowacyjność. Jeśli gra jest taka sama jak setka innych, to wolę już pograć w którąś z tej setki, niż brac jakąś nową, płacić za nią, i otrzymać do ręki tylko nową grafikę, a starą grę z innymi nazwami.

Na drugim miejscu stoi oczywiście grywalność. Jeśli gra potrafi wciągnąć, to żal jest ją odstawić.

Na trzebim bym postawił fabułę, gdyż to od niej zależy też, czy gra przypadnie podczas kampanii do gustu, czy nie. Nie przepadam tez za grami, które same w sobie nie posiadają kampanii.

Na ostatnim miejscu postawiłbym grafikę i muzykę. Razem. Wiem, że nadają one klimat rozgrywce, lecz nie jest to najważniejsze. Zgadzam się, potrafią zaskakiwać rozwiązaniami (grafika) i doborem ścieżki (muzyka) do momentu, lecz bez fabuły by tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ciężko mi sie zdecydować, ale ustawiłbym to w następującym

Przede wszystkim fabuła, uwielbiam odkrywać historie przedstawioną w grach, wędrować po tych wielkich pięknych światach poznawać ich historie, bohaterów, legendy i wszystko co z nimi związane. No i nie można zapomnieć o historii bieżącej, czyli poczynaniach naszego wspaniałego Hiroła :-D

Klimat tu miałem spory dylemat bo lubie grać w cRPG i fabuła jest dla mnie częścią klimatogenną, ogólnie uwielbiam czuć gre, czuć że to świat w którym naprawde warto by było zamieszczkać, świat piękny, pełen życia. Na klimat zbierają się własnie Fabuła/Scenariusz, Muzyka, czasami Grafika, ta ostatnia jest ważna głównie w strzelankach i zręcznościówkach.

Humor uwielbiam się śmiać, więc jeśli w grze występują tylko sztywne (jak żołnierz któremu zaimplementowano do tylniego portu Kij 1.50M) teksty wtedy gra musi mocno nadrabiać pozostałymi aspektami co bym sie nie skrzywił i nie pozbył się jej z dysku. Jeśli chodzi o humor to uwielbiam "Original War" i tekst Franka Forsytha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są ważne, zawsze najpierw zastanawiam się i sprawdzam wymagania gry czyli czy gra będzie działać płynnie na starszych komputerach. Ważne jest aby gra zawierała jak najmniej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grywalność :) Nie mam jakiś ścisłych kryteriów.
Grafika nie musi być jakaś przesadnie dobra, ale taka, ażeby mnie nie odstaszyła przed zagłębieniem się w świat gry.
Fabuła także może być beznadziejna, byle by się przyjemnie grało (oczywiście mam tu głównie na myśli zręcznościówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. grywalność
2. fabuła
3. muzyka
4. grafika
5. jakość polonizacji (oczywiście w Polsce)
6. wydanie gry (jakie gadżety dodane, jakie pudełko itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować