SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Powiem tyle - w kwasach nie trzeba zamieszczać tylko rzeczy śmiesznych, a uważam, że poziomo rosnące zęby to jakaś ciekawostka jest. Zresztą, są gusta i guściki, nie każdemu się dogodzi. Was może to nie interesuje/zaciekawiło, jednak osobom w moim otoczeniu to zdjęcie lekko zdziwiło, a zarazem rozśmieszyło. Nie ma obowiązku też oglądania wszystkiego, dlatego też po samym opisie można stwierdzić, czy ktoś chce oglądać daną rzecz, czy nie. Amen (że zakończę tak samo, jak Mohair).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 23:34, paweldomar1 napisał:

Chciałbym Wam przedstawić rentgen mojego uzębienia:P I w sumie nie dziwota, że będę miał
aparat;P


poziomo rosnące ósemki to bardzo nieprzyjemna sprawa. sam miałem jedną, którą usuwałem operacyjnie (za namową kompetentnego znajomego stomatologa z wieloletnią praktyką) - była to bardzo droga impreza. niestety, jest to konieczność, bez tego wszystkie inne zęby będą się krzywić i (co pewne) psuć.
dziwny to wątek do rozmowy o rosnących zębach, ale cóż. faktem jest jednak, że wyprostować się ich nie da, i będziesz je musiał usuwać (koszt wycięcia jednej to około 1000 złotych).
plusem jest to, że dostaniesz głupiego jasia i totalnie odpłyniesz na zabiegu :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 02:10, Daelor napisał:

plusem jest to, że dostaniesz głupiego jasia i totalnie odpłyniesz na zabiegu :DDDD


No, niezła bania jest^^. Miałem dwa razy, ale tylko raz pamiętam, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio leciał ten kawałek w radiu. Koleś który prowadził audycję na koniec powiedział:
"Justin Bimber... wróć! Justin Bieber, ma 13 lat, a już śpiewa o miłości z DZIEWCZYNAMI."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 23:34, paweldomar1 napisał:

Chciałbym Wam przedstawić rentgen mojego uzębienia:P I w sumie nie dziwota, że będę miał
aparat;P



"A to moja kupa dziwna nie ?? tutaj zdjęcie...http://******" ^^

Dobra ale te zęby po bokach to nawet aparat na zęby nie poprawki... :)
tak btw to strasznie to wygląda jak w alien vs predator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano dziwna:P Mimo wszystko pewnych granic dobrego smaku nie przekroczyłem - tak uważam. Jak kogoś tym zdjęciem uraziłem, to przepraszam - niemniej jednak jak wcześniej pisałem, to taka ciekawostka i niecodzienny widok. A z tymi "ósemkami", to raczej pewne jest to, że usunięte będą, pytanie czy operacyjnie, czy tylko ze znieczuleniem szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się