SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim miał się rozegrać turniej bokserski. Jednak dzieć przed turniejem zawodnik radziecki złamał sobie rękę podczas treningu. Na to jego trenerzy sobie myslą:
- "Jeśli nikogo nie postawimy na ringu, to co sobie pomyślą o nas Amerykanie! Musimy kogoś niezwłocznie znaleźć!".
I poszli szukać. Patrzą, a tu Iwan orze pole. Trenerzy podeszli do niego i mówią:
- Iwan, jak wytrzymasz jedną rundę na ringu bokserskim, to dostaniesz 100 dolarów.
- Ano, wytrzymam... - odparł Iwan.
Nadszedł dzień rozgrywki. Trenerzy radzieccy ustawili Iwana na ringu i obserwują. Walka się rozpoczęła. Iwan stoi pośrodku i rozgląda się, bo przecież tu tak kolorowo, światełka, kamery, pełno ludzi, wszyscy patrzą się na niego. Tylko jakis facet lata dookoła niego i bije go po twarzy.
Koniec rundy pierwszej. Trenerzy radzieccy podbiegli do Iwana i mówią:
- Iwan, jak wytrzymasz drugą rundę, to dostaniesz 200 dolarów!
- Ano, wytrzymam.
Rozpoczęła się runda druga. Iwan znowu się rozgląda dookoła, bo nigdy w życiu nie był na zawodach bokserskich. I znowu jakis facet lata i bije go po twarzy.
Koniec rundy drugiej. Radzieccy trenerzy podbiegają do Iwana i mówią: - Iwan, jak wytrzymasz trzecią rundę, to dostaniesz 500 dolarów!
- Wytrzymam, wytrzymam.
Runda trzecia. Iwan znowu się rozgląda i znowu jakis facet biega dookoła niego i bije go po twarzy.
Koniec rundy trzeciej. Bardzo podekscytowani trenerzy podbiegają do Iwana i z entuzjazmem i proponują: - Iwan, jak wytrzymasz czwartą rundę, to dostaniesz 1000 dolarów!
- Teraz, to już nie wytrzymam! Teraz mu oddam! - odpowiada Iwan.
***
- Kto cię tak pogryzł?
- Mój pies.
- Jak to się stało?
- Wróciłem do domu trzeźwy i mnie nnie poznał.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:25, kedzior141 napisał:

Sorky za drugiego posta pod rząd ale pierwszy raz widzę jak ktoś napisał posta po zamknięciu
tematu;)
''Jemu się udało''...:P

zauważ że oba są w tej samej minucie napisane, musiał się "wstrzelić" między dodaj post a kliknięcie w kłódkę. pozatym moderatorzy jak najbardziej mogą się do zamkniętych dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:34, Prince07 napisał:

Między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim miał się rozegrać turniej bokserski ...


Utarty schemat ale nawet niezłe :)

Dnia 25.02.2008 o 16:34, Prince07 napisał:

- Kto cię tak pogryzł?
- Mój pies.
- Jak to się stało?
- Wróciłem do domu trzeźwy i mnie nnie poznał


To juz dużo lepsze i bardziej... życiowe bym powiedział :)
Gdzieś to muszę wykorzystać ...

sig. ---> Wbrew pozorom to nie jest takie trudne i przy dość dużym współczynniku spamowania łatwe do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:07, sir durin napisał:


Jezu co za debil :)
Nie powiem umiejętnosć kręcenia długopisami opanował nieźle ale myślenia już gorzej. Typowa sytuacja "raz na dziesięć tysiecy razy". Tak poza tym to słyszałem, że to w Chinach czy Japonii urosło już do rangi spotu :)

PS: Jak już rzucasz linkiem to dobrze by było go opisać chociaż w kilku słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiem Ci, że nie :) Bo tam w tle skąd go stoczono jest parking, ot 3-4 metry do kanału :)

Co do Twojego spostrzeżenia na temat gościa któremu się udało posta w zamkniętym temacie wlepić, powiem że to bardzo częsty przypadek. Mógłbym podać wiele przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2008 o 16:35, sig. napisał:

zauważ że oba są w tej samej minucie napisane, musiał się "wstrzelić" między dodaj post


No ja wiem:)

Dnia 25.02.2008 o 16:35, sig. napisał:

a kliknięcie w kłódkę. pozatym moderatorzy jak najbardziej mogą się do zamkniętych dopisywać.


Ot przywilej;)


Union Pacific
Może już ten niedzielny kierowca wyciąga swojego maluszka:P Ciekawe co poczuł budząc się na kacu i patrząc że jego wózek jest w kanale;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:25, kedzior141 napisał:

Sorky za drugiego posta pod rząd ale pierwszy raz widzę jak ktoś napisał posta po zamknięciu
tematu;)
''Jemu się udało''...:P


Chyba można tak zrobić jak długo piszesz post i nie odświeżysz, choć nie wiem nie próbowałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:57, łehehemati napisał:


Chyba można tak zrobić jak długo piszesz post i nie odświeżysz, choć nie wiem nie próbowałem.
:-)


Nie można tak, raz pisałem posta, i nie zdążyłem dokończyć. Gdy kliknąłem ''Dodaj post'' to wyskoczyło ''Temat zamknięty!'' Czy coś takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:57, łehehemati napisał:

Chyba można tak zrobić jak długo piszesz post i nie odświeżysz, choć nie wiem nie próbowałem.
:-)

Za to ja próbowałem i mogę powiedzieć, że to nie działa. Podczas dodawania posta wyskakuje komunikat, że temat został zamknięty i dodanie posta jest niemożliwe.
Co do samej sprawy to jest ona bardzo prosta - cinus'' najpierw napisał posta, że zamyka temat, a dopiero po dodaniu wypowiedzi faktycznie go zamknął. między tymi dwiema czynnościami jeden z gramowiczów zdążył sie jeszcze wypowiedzieć. Sam kiedyś spotkałem sytuację, że któryś z modów napisał posta, że zamyka temat, a opcja ''Dodaj Post'' była aktywna jeszcze przez kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największym kwasem dzisiejszego dnia i to ujemnym;) była reklama pewnego banku.
Pewien dosyć znany aktor był zawiedziony że nie może wziąć kredytu, ponieważ nie jest polakiem.
I nie chodzi tu o samą reklamę, bo ta jest jak najbardziej ok, tylko o lektora którego tu podstawili!!! Totalna porażka, wersja o wiele gorsza od tej z napisami. Psuje całą reklamę.
Ta wersja jest chyba stworzona specjalnie dla moherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 18:50, turbol napisał:

http://www.maxior.pl/film/73126/Jaja_ze_stali_best_of_the_best

jak sama nazwa wskazuje --> najlepsze z najlepszych z programu "jaja ze stali" :D
niezłe dżołki ;)


rozmieszyło mnie tylko to jak oblał brudem ten samochód co własnie wyjechał z myjni xD Cześć wygląda tak jak by była ogólnie odegrana aktorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się