SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 09:01, Ostrowiak napisał:

A taka aluzja co do GW z udziałem Xzibita:


Dajecie radę chłopaki, a ja taki pomysł mialem już wczoraj, może dzisiaj zrobię (tylko z innym skillem) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przystopujcie nieco z tym Xzibitem, bo im więcej tego walicie, tym mniej staje się to śmieszne... Co za dużo to nie zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:36, zajacisko napisał:

Xzibit = Jozin z Bazin tylko inaczej podany...

...bo polany sosem z Chucka Norrisa i Twojej Starej ;) Cóż, moda to moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 14:56, Rumcajs52 napisał:

Macie za dużo czasu :D


Yo dawg! I herd u don''t have time, so I put a clock in yo clock, so you can have time, while u have time xD

A poiżej nowe dzieła ode mnie ;]

20090116150120

20090116150206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 15:02, Budo napisał:

A poiżej nowe dzieła ode mnie ;]


Zasadnicza sprawa - żadnych emotek na końcu. To od razu lekko zmienia wydźwięk całości. Ale fajne. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostał się na jakiś tam wyższy poziom konkursu matematycznego. A że nasza matematyczka zawsze musi wypełnić swoje obowiązki do końca, to dała mu książkę z zadaniami. Dokładnej treści nie pamiętam, ale były tam takie, które zaczynały się jakoś tak:
Einstein, Pascal i Newton już wszyscy pomarli. Przypuśćmy jednak, że żyją do dzisiaj[...]
Czterech towarzyszy zbiegało po schodach. Frodo zbiegał po jednym stopniu, Gimli po dwa, Legolas po trzy, a Aragorn po cztery[...]

Było tam też coś na kształt "aby wyciągnąć duszę z czyśćca, kardynał musi modlić się [ileś] godzin, biskup [ileś], a papież [ileś]. Ile muszą się modlić, aby wyciągnąć z czyśćca dwadzieścia dusz?
W ogóle cała książka była jakaś taka... schizowa :P
A skoro już przy mojej paczce (eRPeGie drimtim! Jee! ;P) jesteśmy, to jeszcze taka drobniutka historyjka. Jadę z kumplem tramwajem. Ciemno jeszcze, bo wyruszamy w poszukiwaniu dziennej porcji edukacji. Wszyscy zaspani, pokrzywieni, a my sobie ze znajomym gadamy o Devil May Cry 4 (nasz ostatni hicik). No i nagle on, swoim wyjątkowo specyficznym głosem, wyrażającym dodatkowo głębokość wyrażanych przemyśleń, odzywa się nagle (głośno):
- A jak ja te filmiki oglądam czasami, to się normalnie boję, żeby te laski nie walnęły się biustem po twarzy, bo tak im się trzęsie...
Miny niektórych ludzi - bezcenne ;P
I jeszcze dla tych co grali - wiem, że głupie, ale jakoś tak mnie bawi.
http://infobot.pl/r/11Er

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuż, trudno powiedzieć, ale możliwe, że tak. Pod ciężarem dziecka powietrze próbuje uciec, jedyna droga prowadzi przez otwór, prze który dmucha ten człowiek. mamy duże ciśnienie, ale czy efekt może być aż taki? Wydaje mi się, że ten facet musiałby to mocno trzymać w ustach, z drugiej strony to są ułamki sekundy. Pewien facet dostał nagrodę darwina, bo przyjemność sprawiało mu wsadzanie do odbytu pompki i pompowanie. Raz tak spróbował z kompresorem na stacji benzynowej i eksplodował.
Ogólnie, to miałem okazję widzieć podobne filmiki, gdzie naprawdę była pokazana głupota. Niektórzy z tych ludzi na podanym przez Ciebie filmiku ponosi obrażenia lub wręcz ginie raczej z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności lub nieuwagi... Oczywiście widać tutaj kilka ewidentnych fakeów, ale nic w tym filmiku nie wywołało u mnie uśmiechu, raczej zniesmaczenie. Jest to moja własna opinia i nie musisz się nią przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 00:48, Jaki Ganh1 napisał:

Coś ode mnie, Głupi ludzie: http://www.youtube.com/watch?v=MCZl7I9n4vU&NR=1
I pytanie, czy 1:39 to przeróbka czy to na serio... yyy, no wiecie?


Nieee :) Oczywiście to balon, po prostu ktoś tą scenę specjalnie nakręcił a potem udawał że to był wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie YT, nagle podczas wyszukiwania zamiast listy wyszukanych wyświetla mi się następujący komunikat. Myślałem, że padnę xD

20090116175952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się