SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 17:34, Revar napisał:

Chyba się z pewnym słowem zapomniałeś,choć wszyscy je znają i używają,(ci młodsi i najmłosi
znacznie częściej),to trzeba zachowac pewne zasady.

A rzeczywiście, przepraszam, powinien tam dać jakąkolwiek cenzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 22:42, Mateox86 napisał:

>
> Założę się, że nikt z Was nie umie odpalać petard jak ta panna, ja chcę się z nią
ożenić
> ;]
> http://pl.youtube.com/watch?v=pPqX3DEs0wA&NR=1


Ostra kobieta, nie ma co. Przy okazji trafiłem na to:

http://pl.youtube.com/watch?v=xtAwuDrRdFI&NR=1


O jaaa, a ja myślałem, że Budapeszt to stolica Australii... mnie też zaskoczył ten gość. Hmm hmm. :P
Świetna kobitka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez lewe wleci, przez prawe wyleci. Wiesz, my, osoby w porównaniu do niej wykształcone nie potrafimy pojąć tak głębokiej głupoty. Dla nas nie mieści się w głowie to, że nie umielibyśmy pisać, a inni tego właśnie nie potrafią. Mam koleżankę w klasie która jest po prostu głupia, ale w takim razie na tą Panią brak mi słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem od rana ostro wkurzony. Zapłaciłem za paczkę 168 zł, w której miał się znajdować Mirror''s Edge i Diablo 2. Przywozi mi Pocztex. Otwieram. 168 zł płacę. Odcinam pudełko a w środku co? Diablo 2 - naturalnie, ale zamiast Mirrora MOUNT AND BLADE! Mirror kosztuje w Wirtus.pl(tam zamawiałem)108 zł a M&B 49 zł! Czyli wychodzi mi 100 zł razem z Diablo. Wysłałem mejla, dzisiaj jeszcze zadzwonię. Mają mi do końca ferii wysłać ten badziew. A jak mi każą odsyłać jeszcze Mount and Blade, to ja podziękuje wirtusowi. 4 lata stale tylko u nich kupywałem. Ale jeśli każą mi odsyłać, to ja podziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się