SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 21:34, W.S.A.D napisał:

Może nie jakiś super kwas, ale... zastanawialiście się kiedyś jak duże straty potrafi
spowodować asteroida, albo "little boy" w waszym mieście? Teraz macie tą okazję...
http://www.carloslabs.com/node/16
:/

Little Boy i 3/4 mojego miasta nie ma :D


edit: Mnie to "rozbroiło" http://www.youtube.com/watch?v=tnwe1GINavo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widziałeś co się dzieje po "zrzuceniu" asteroidy ;) Nie ma twojego miasta i mojego ;)
A tak na serio to od dzisiaj zacząłem się bać wojny atomowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:49, Lamb3rt napisał:

A powiedz mi co tam jest "spalającego"? ;) Przecież to czysta prawda.


Prawda? Jeśli już się śmiejemy z jakiejs religii to chociaż odtwarzajmy fakty a nie wymyślajmy nowe dogmaty wiary.

P.S. Nie odpowiadaj. Nie spamujmy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atrament jest jak polityk. Sympatycznego nie widaa

Co powinien zrobia ?o3nierz w sk3adzie amunicji gdy wybuchnie po?ar?
—o3nierz w sk3adzie amunicji gdy wybuchnie po?ar powinien wyleciea w powietrze. <----- moj ulubiony kawal :>

20090308103351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu taki kawał :)

- Nauczycielka prosi Jasia:
- Jasiu wytrzyj tablicę.
- Nie.
- Jasiu wytrzyj!
- No dobra. Ale gdzie jest szmatka?
- Poszukaj gdzieś w szafce.
- Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:
- Kochane dzieci co napisalibyscie na moim grobie gdybym umarła?
A Jasiu znalazł szmatę i mówi:
- Tu leży ta szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to, że Bóg nie stwarzał ludzi z grzechem pierworodnym, tylko sami potem nagrzeszyli.
Zanim się zacznie śmiać z religii, najpierw trzeba trochę uważać na lekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:19, Zero Hunter napisał:



Auć! Mam to na kompie... Noga zapewne złamana...

A tu kolejny żarcik.... Mój ulubiony...

W klasie pierwszej, prowadzonej przez bardzo seksowną i młodziutką nauczycielkę, w ostatniej ławce, tuż za Jasiem, zasiadł jaśnie pan dyrektor szkoły.
Postanowił przeprowadzić wizytację na lekcji "najświeższej" w szkole nauczycielki.
Pani, bardzo przejęta, odwróciła do klasy swe apetyczne, opięte krótką spódniczką pośladki, pisząc na tablicy:
- "Ala ma kota."
Nawrót i pytanie do klasy:
- co ja napisałam? Martwota i przerażenie... Jedynie Jaś wyrywa się jak szalony. No...., no..., Jasiu?
Pani, z ogromnym wahaniem, dobrze już znając wyskoki tego łobuziaka, wezwała go do odpowiedzi.
- Ale ma dupę! - mówi Jaś.
- Pała! - wybuchła pani, czerwona na twarzy z oburzenia.
Jasio też wściekły, siadając zwrócił się do tyłu, do dyrektora:
- Jak nie umiesz czytać, to nie podpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 12:48, TYHE napisał:

A to, że Bóg nie stwarzał ludzi z grzechem pierworodnym, tylko sami potem nagrzeszyli.
Zanim się zacznie śmiać z religii, najpierw trzeba trochę uważać na lekcjach.


Przecież Bóg jest wszechmocny, wie o wszystkim co było, jest i będzie, wszystko widzi i jest wszędzie ;) A co za tym idzie MUSIAŁ dopuścić do wtargnięcia zła pod postacią węża do raju oraz MUSIAŁ wiedzieć, że skończy się to dla człowieka zgubą.

Żeby nie spamować - http://www.kretyn.com/40601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 15:16, Lamb3rt napisał:

Przecież Bóg jest wszechmocny, wie o wszystkim co było, jest i będzie, wszystko widzi
i jest wszędzie ;) A co za tym idzie MUSIAŁ dopuścić do wtargnięcia zła pod postacią
węża do raju oraz MUSIAŁ wiedzieć, że skończy się to dla człowieka zgubą.

Tylko, że według tej religii bóg dał ludziom wolność wyboru. Mogli wybrać dobro lub zło, wybrali zło i zostali ukarani. Jako dobry "rodzic" nie mógł izolować swoich dzieci od prawdziwego świata wypełnionego złem. Tylko poznając zło możemy zauważyć dobro.

W sklepie:
- Jest wódka?
- A jest osiemnaście ukończone?
- A jest koncesja?
- Oj masz, zażartować nie można?

EDIT: Mógł oczywiście stworzyć świat bez zła, tylko w tedy czym byłoby dobro? Czymś normalnym i nie doceniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że Bóg wie wszystko to co było, jest i będzie, doskonale zdawał sobie sprawę, że ludzie podążą ścieżką zła i na to pozwolił ;) Gdy pewni ludzi uświadomili sobie ten absurd Kościół dorobił dogmat o tym, że to był wybór człowieka. Ale tak jak wspominałem - Bóg musiał o nim wiedzieć, więc ukarał ludzi za coś czemu sam mógł zapobiec, a co za tym idzie - ukarał ludzi za swój błąd. ]:->

Kolega z klasy powiedział Jasiowi, że wymyślił dobry sposób na szantażowanie dorosłych:
- Mówisz tylko "Znam całą prawdę" i każdy dorosły głupieje, bo na pewno ma jakąś tajemnicę, której nie chciałby ujawnić...
Podekscytowany Jasio postanowił wypróbować świeżo zdobytą wiedzę w domu. Przyszedł do mamy, powiedział Znam całą prawdę i... dostał 50 złotych, z przykazaniem, żeby nic nie mówił ojcu.
Zachwycony pobiegł szybko do ojca, powiedział "Znam całą prawdę" i dostał 100 złotych - z zastrzeżeniem, żeby nic nie powiedział matce.
Rozochocony Jaś postanowił więc wypróbować nową metodę również na kimś spoza rodziny.
Nadarzyła się okazja, kiedy listonosz przyniósł pocztę.
- Znam całą prawdę! - powiedział z szelmowskim uśmiechem Jasio.
Listonosz pobladł, poczerwieniał, rzucił listy na ziemię, rozłożył ramiona i wzruszonym głosem wyszeptał: - W takim razie uściskaj tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:17, HumanGhost napisał:

Hehehe świetne. To z jakiegoś filmu chyba jest. Nie pamietam tytu3u.

Dead Snow? :>

20090308193125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się